Nemocnice v Litoměřicích

neděkujeme...

Nemocnice v Litoměřicích

Příspěvekod majer » 02 bře 2011 22:10

Tak jsem byl poctěn příležitostí navštívit naši nemocnici.
Personál - co kus to originál, ale to nechám stranou. Překvapení se nekonalo - zůstávám i nadále velmi skeptický k odborné, seslko-rozumové, ale i lidské erudici zaměstnanců nemocnic.
Co mě ovšem pobavilo nejvíce, dieta pro kojící matky. Otevřelo mi to oči, již se nenechám dál mást reklamou na ovoce, zeleninu a čerstvé potraviny... :idea:
Večeře:
vecere1.jpg
vecere2.jpg


Je mi opravdu vážně líto každého, kdo v tomto laciném hotelu musí trávit byť i jediný den a nemá za sebou někoho zdravého "tam venku", kdo mu zajistí normální stravu.
majer
 
Příspěvky: 48
Registrován: 16 črc 2010 13:59

Re: Nemocnice v Litoměřicích

Příspěvekod Tomas.Marny » 02 bře 2011 22:46

Víte co by za to v Somálii lidi dali??????? A ani kojit by nemuseli :D :D :D
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Nemocnice v Litoměřicích

Příspěvekod shumemir » 03 bře 2011 22:12

Nevím co jste myslel tím "seslko-rozumové"a že jste se nerozepisoval ohledně zaměstnanců, ale z vlastní zkušenosti musím říci, že nemocnice v Litoměřicích má naprosto "lidsky i odborně erudované"( vzdělané, zkušené a schopné ) zaměstnance jak z řad lékařů tak z řad sester a podobně!Co se týče té stravy, kterou jste nafotil, nenapsal jste bližší podrobnosti a tudíž se nedá hodnotit. :!: Ale podle mého názoru, co se stravy týče, není chyba na straně nemocnice ovšem na straně celého nedokonalého systému zdravotnictví.
shumemir
 
Příspěvky: 6
Registrován: 01 čer 2010 18:54

Re: Nemocnice v Litoměřicích

Příspěvekod elixdragon » 03 bře 2011 22:32

Důležitější pro nenarozené dítě je příjem potravy v délce devíti měsíců, kdy se plod vyvíjí. Pokud bude tělo vyžadovat vitamíny a minerály, kterých bude pro kojení nedostatek, bude si tělo brát ze zásob kojící ženy. Neviděl bych to až tak černě, důležitější pro mě jako pro otce by byl výkon zdravotnického personálu při porodu samotném. Ať se má miminko čile k světu a blahopřeji.
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Nemocnice v Litoměřicích

Příspěvekod Llukas007 » 04 bře 2011 16:06

shumemir píše:Nevím co jste myslel tím "seslko-rozumové"a že jste se nerozepisoval ohledně zaměstnanců, ale z vlastní zkušenosti musím říci, že nemocnice v Litoměřicích má naprosto "lidsky i odborně erudované"( vzdělané, zkušené a schopné ) zaměstnance jak z řad lékařů tak z řad sester a podobně!Co se týče té stravy, kterou jste nafotil, nenapsal jste bližší podrobnosti a tudíž se nedá hodnotit. :!: Ale podle mého názoru, co se stravy týče, není chyba na straně nemocnice ovšem na straně celého nedokonalého systému zdravotnictví.


Zajímavý názor. Bohužel jsem měl tu čest "lidsky i odborně erudovaný" personál naší nemocnice blíže poznat. Sprostě hulákající "sestry" na pacienty Ldn, kterým by jejich chování musely závidět i dozorkyně koncentračního tábora! Pacienti ve výkalech, které si převlékají příbuzní o návštěvách včetně ložního prádla! Hladové, prosící pacienty o podání lahve s vodou či o podání kousku tvrdého chleba položeného na stolku! Jogurty 2dny v pokojové teplotě!!! Odpojené zvonky u "problémových pacientů", zkrátka u těch kteří více otravují!!! Absence doktorů na oddělení. A mnoho dalšího! To je ten erudovaný personál?
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Nemocnice v Litoměřicích

Příspěvekod elixdragon » 05 bře 2011 12:08

Z Lukasem musím souhlasit, nezávazně jsem toto slyšel také, sestry na LDN jsou prasata a doktoři chodí jen podepisovat denní hlášení, jinak na pacienty absolutně serou a to mi řekl pracovník Městské nemocnice :?
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Nemocnice v Litoměřicích

Příspěvekod Lukino » 05 bře 2011 13:59

Jak to tu čtu, je mi na blití. Poslal bych je k naši přednášející, aby jim vysvětlila etiku a způsoby kontaktu s pacienty... :roll: A že ona to umí a asi ví moc dobře, proč na tom tak bazíruje!
Lukino
 
Příspěvky: 222
Registrován: 23 kvě 2010 11:21

Re: Nemocnice v Litoměřicích

Příspěvekod vochomurka » 07 bře 2011 15:03

Llukas007 píše:
shumemir píše:Nevím co jste myslel tím "seslko-rozumové"a že jste se nerozepisoval ohledně zaměstnanců, ale z vlastní zkušenosti musím říci, že nemocnice v Litoměřicích má naprosto "lidsky i odborně erudované"( vzdělané, zkušené a schopné ) zaměstnance jak z řad lékařů tak z řad sester a podobně!Co se týče té stravy, kterou jste nafotil, nenapsal jste bližší podrobnosti a tudíž se nedá hodnotit. :!: Ale podle mého názoru, co se stravy týče, není chyba na straně nemocnice ovšem na straně celého nedokonalého systému zdravotnictví.


Zajímavý názor. Bohužel jsem měl tu čest "lidsky i odborně erudovaný" personál naší nemocnice blíže poznat. Sprostě hulákající "sestry" na pacienty Ldn, kterým by jejich chování musely závidět i dozorkyně koncentračního tábora! Pacienti ve výkalech, které si převlékají příbuzní o návštěvách včetně ložního prádla! Hladové, prosící pacienty o podání lahve s vodou či o podání kousku tvrdého chleba položeného na stolku! Jogurty 2dny v pokojové teplotě!!! Odpojené zvonky u "problémových pacientů", zkrátka u těch kteří více otravují!!! Absence doktorů na oddělení. A mnoho dalšího! To je ten erudovaný personál?


Moja teta ležala dlhodobo na LDN, chodila ju navštevovať celá rodina a často, ale s tým, čo tu píšete sme sa nestretli. Sestry boli ústretové, prostredie čisté. Mali sme dobrý dojem a ja osobne na túto nemocnicu nemôžem povedať nič zlé. Je pravda, že to bolo pred 3 rokmi, ale neverím, že by sa to tak dramaticky zmenilo
vochomurka
 
Příspěvky: 12
Registrován: 07 říj 2010 16:36

Re: Nemocnice v Litoměřicích

Příspěvekod Llukas007 » 07 bře 2011 16:30

Tak to asi změnilo a DRASTICKY jak píšete!!! A můžete chodit třeba každý den a nic se nezmění!
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Nemocnice v Litoměřicích

Příspěvekod Milada » 07 bře 2011 18:40

Dnes mi volala známá - stará paní - že si chce vzít život. Byl to dost emotivní telefonát. Leží na LDN, má bolesti, lékaři ji řekli, že na ni nemají čas a nebudou mít ani v úterý, ani ve středu...Vůbec nevím, co si o tom mám myslet!
Milada
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 23 kvě 2010 13:36

Re: Nemocnice v Litoměřicích

Příspěvekod klk » 07 bře 2011 19:43

jestli je to pravda co píšete,tak to je drsný a doufám , že těmto doktorům bylo přidáno dle jejich zásluh.
klk
 
Příspěvky: 20
Registrován: 02 úno 2011 23:32

Re: Nemocnice v Litoměřicích

Příspěvekod Lukino » 08 bře 2011 09:18

Nesetkal jsem se s tím, ale vše se dá řešit. Jako budoucímu NZP se mi to vůbec nelíbí. Večer hodím více info
Lukino
 
Příspěvky: 222
Registrován: 23 kvě 2010 11:21

Re: Nemocnice v Litoměřicích

Příspěvekod Milada » 08 bře 2011 18:17

Dnes jsem byla za známou na návštěvě na LDN. Bylo mi z toho všeho do breku. Jí taky.
Chápu, že staří lidé jsou jako malé děti...ale právě proto si myslím, že poznají, kdo se k nim chová s úctou a snaží se jim pomoct...a nebo naopak...
Milada
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 23 kvě 2010 13:36

Re: Nemocnice v Litoměřicích

Příspěvekod Lukino » 08 bře 2011 18:48

Jak jsem slíbil, dodávám bližší info, které jistě všichni znáte. Ale pokud si budete stěžovat jen zde na fóru, nikam se to nehne. Nejlépe ti, jež mají osobní zkušenost mohou podat stížnost České lékařské komoře, která pokud bude stížnost opodstatněná ji prošetří a vyvodí určité výsledky. A věřím, že pokud stížnost nepodá pouze jeden člověk, prošetření a případné vyvození závěru se mnohem urychlí.A nemusíte daleko, okresní sdružení ČLK sídlí přímo vedle MěN (http://www.lkcr.cz/sdruzenios.php?item.id=323&do[load]=1) ...

Více informací zde: http://www.lkcr.cz/dokumenty.php?item.id=72178&do[load]=1&filterCategory.id=6
Lukino
 
Příspěvky: 222
Registrován: 23 kvě 2010 11:21

Re: Nemocnice v Litoměřicích

Příspěvekod Llukas007 » 08 bře 2011 20:19

Lukino píše:Jak jsem slíbil, dodávám bližší info, které jistě všichni znáte. Ale pokud si budete stěžovat jen zde na fóru, nikam se to nehne. Nejlépe ti, jež mají osobní zkušenost mohou podat stížnost České lékařské komoře, která pokud bude stížnost opodstatněná ji prošetří a vyvodí určité výsledky. A věřím, že pokud stížnost nepodá pouze jeden člověk, prošetření a případné vyvození závěru se mnohem urychlí.A nemusíte daleko, okresní sdružení ČLK sídlí přímo vedle MěN (http://www.lkcr.cz/sdruzenios.php?item.id=323&do[load]=1) ...

Více informací zde: http://www.lkcr.cz/dokumenty.php?item.id=72178&do[load]=1&filterCategory.id=6


No ona každá mince má dvě strany. Stěžovat si sice můžete, ale je otázkou jak to dopadne! Z osobní zkušenosti tak, že vše odnese sám pacient když si jeho příbuzní stěžují či dělají nějaké problémy. Jděte se podívat v 15:00 když začínají návštěvy před oddělení. To bývá zavřené mnohdy i 15minut po začátku návštěv a zkuste si zazvonit: Okamžitě na vás vyletí sestra s výrazy typu cituji: My se tady nekopeme do prd....!!! My máme práci! Chápu občas se něco přihodí, ale po několika letech si uděláte názor! O chování personálu jak k pacientům i návštěvám, o mstách sester na pacientech, protože si příbuzní stěžovali, o plačících starých, bezmocným pacientech na pokojích, stěžujících si, že jim sestry sprostě nadávají a dokonce je občas bijí, o odpojených zvoncích u postelí, aby byl klid na kafíčka. Je toho tolik, že by vám bylo špatně kdybyste to viděl na vlastní oči!! Vím o čem mluvím!
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Nemocnice v Litoměřicích

Příspěvekod Lukino » 08 bře 2011 20:56

Zajímavý námět na bakalářku... Škoda že mám ještě čas... Mám opravdu chuť tam jít zazvonit, že jdu na návštěvu a asi si s daným personálem promluvit... Nejlépe s nějakým "kolegou" z ČLK v civilu..

Věřím Vám a je mi špatně jen z toho, když to tu čtu.
Lukino
 
Příspěvky: 222
Registrován: 23 kvě 2010 11:21

Re: Nemocnice v Litoměřicích

Příspěvekod Milada » 09 bře 2011 09:41

Před 3 lety jsem si písemně stěžovala na porodnici, kde jsem rodila syna - poslala jsem stížnost řediteli a primářce oddělení. Když jsem žádala o operační protokol, velmi neochotně a za poplatek 200 Kč mi ho poskytli....Byla to hrůza a nerada vzpomínám na příchod syna na svět. Šlo "jen" o přístup personálu - neochota, nezájem, profesní chyby, ignorování potřeb pacienta...
Nechci si pořád jen stěžovat. Je fakt, že před 14 dny jsem byla na gynekologickém oddělení maximálně spokojená - jak přístupem lékařů, tak všech sester. Nehledě na to, že oddělení je zrekonstruované, postele jsou pohodlné, nové sociální zařízení atd.
Milada
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 23 kvě 2010 13:36

Re: Nemocnice v Litoměřicích

Příspěvekod winie » 12 bře 2011 21:09

ja se vam divim ze se nad litomerickou nemocnici vubec pozastavujete :lol: po zkusenosti, kdy me nechali s krvacejici reznou ranou v oblasti silnych zil sedet pul hodiny na chodbe pred chirurgickou ambulanci a jejich nejvetsi starost byla, jestli jim nekrvacim na podlahu uz se mohu jen a jen smat :lol: nastesti jsem pomerne vesely clovek a zadne bebinko, tak sem jen s udivem odvetil ze si krvacim do boty a jestli mi to pak nalejou zpet. nicmene me dorazila reakce meho lekare, ktery pri vyndavani stehu prohlasil "proboha, jake prase vam to silo" :lol:
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: Nemocnice v Litoměřicích

Příspěvekod Jirkano » 16 bře 2011 13:54

Nemůžu hodnotit chování celého personálu litoměřické nemocnice. Ale mé zkušenosti jsou velmi dobré.
Minulý měsíc jsem nuceně strávil 4 dny na chirurgickém oddělení kvůli operaci kýly.
Chování i přístup sestřiček, doktorů bylo výborné, i přes drobné komplikace, které se vyskytly. Ty byly však velmi rychle a s úsměvem vyřešeny :-) A podle toho, co jsem viděl, tak chování k ostatním pacientům bylo stejné ;-)
Chování nemocničního personálu na ostatních odděleních nemohu hodnotit.
Ale musím sem přidat i nějakou pozitivní reakci :-)
Jirkano
 
Příspěvky: 11
Registrován: 16 bře 2011 13:42

Re: Nemocnice v Litoměřicích

Příspěvekod elixdragon » 16 bře 2011 16:13

Kdyby jste viděl mojí jizvu po operaci slepého střeva, která se uskutečnila v roce 2002, tak by jste se mě zeptal na totéž. Měří 5 cm ale na šířku má 7 mm. Obvodní lékař nic o prasatech nemluvil, ale bylo na něm vidět, že si myslí, že jsem byl pravděpodobně šitej uklizečkou, která vytírá podlahy na operačních sálech. Do nemocnice a k tomu Litoměřické jen nohama napřed, pokud stojím na vlastních, tak tam nepáchnu! :evil:
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Další

Zpět na Kritizujeme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron