Chodník před gymnáziem. Práce kvapná....

neděkujeme...

Chodník před gymnáziem. Práce kvapná....

Příspěvekod Lunardi » 28 úno 2011 13:59

To asi nebyl správný technologický postup. Až mě těch dělníků bylo líto, jak se v té sibérii snažili.
018.JPG
Lunardi
 
Příspěvky: 34
Registrován: 15 čer 2010 17:29

Re: Chodník před gymnáziem. Práce kvapná....

Příspěvekod nemamniczpokratic » 28 úno 2011 15:24

Ani ty terénní úpravy kolem nových přechodů v těchto místech nejsou jak by měly být. Ale snad se to vše opraví a upraví až se zlepší povětrnostní podmínky. Jen by mne ( nás ) asi zajímalo, jestli dokončovací práce okolo přechodů byly součástí této akce, nebo jestli dostane za dokončení zaplaceno nějaká jiná firma ( dceřinná, sesterská, ...) jako za samostatnou zakázku z peněz z nového rozpočtu.
nemamniczpokratic
 
Příspěvky: 32
Registrován: 18 lis 2010 14:34

Re: Chodník před gymnáziem. Práce kvapná....

Příspěvekod jimi brown herrer » 28 úno 2011 19:03

Neví někdo, kolik to stálo?
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Re: Chodník před gymnáziem. Práce kvapná....

Příspěvekod Llukas007 » 28 úno 2011 21:12

Třeba si jen studenti gymnázia připravují munici na ředitelku a krajské radní?! :D Mojí první větu prosím berte s rezervou!!! Jinak plný souhlas! Šlendriánská práce! Kolik to stálo? Kolik bude stát oprava a kdo jí bude platit???
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Chodník před gymnáziem. Práce kvapná....

Příspěvekod Fipoch » 05 bře 2011 07:57

Dotaz pro pamětníky:

nebyla tam i dříve stejná dlažba ????

Někde jsem našel černobílou fotku, kde stojím na tomto chodníku a tam taky jsou dlažební kostky ...
Uživatelský avatar
Fipoch
 
Příspěvky: 45
Registrován: 28 čer 2010 18:20

Re: Chodník před gymnáziem. Práce kvapná....

Příspěvekod babča » 05 bře 2011 10:17

Dlažební kostky tam vždycky byly. Chodník byl ale rovný a v bezvadném stavu. Několikrát rozkopaný chodník a následně vždy špatně odvedená práce z něj udělalo to, co je tam dnes. Poslední oprava je katastrofální. Snad to firma, která tam naposledy kopala, dá aspoň s jarem trochu dohromady.
babča
 
Příspěvky: 194
Registrován: 21 kvě 2010 15:23

Re: Chodník před gymnáziem. Práce kvapná....

Příspěvekod elixdragon » 05 bře 2011 12:18

Dá to dohromady to se nebojte, ale zase to bude stát nekřesťanské peníze :evil: je to kolotoč, který se už nedá zastavit např.: semafory absolutně na hovno, kdyby poslechly aspoň jednoho zasvěceného z oboru dopravy, mohly peníze směřovat na úplně jiná místa, třeba na kruhový objezd k severce za 700 000,- kč :lol: 30 litrů barvy, pár retardérů - no to si někdo namastil kapsu ;) je mi z vedení města na blití, machrovat (Červín, Pošík) že je navíc 6 parkovacích míst na kocandě :lol: :mrgreen: to jim jde :roll: to se nechají i vyfotit, ale jinak ticho po pěšině!!!!
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Chodník před gymnáziem. Práce kvapná....

Příspěvekod babča » 05 bře 2011 14:15

Vydláždit chodník nebo jakékoliv prostranství v Litoměřicích je asi opravdu velký problém. Není to již jen zmíněný chodník, ale v nejnovějším případě i nádvoří našeho "nového" hradu. Dlažba je opět odfláknutá. Jestli to už nikdo neumí, nebo to tak stačí, aby bylo případně co opravovat. Zaráží mě jen to, že takovouhle práci někdo od stavební firmy převezme. Doufám jen, že na nádvoří nebude povolen vjezd aut, který by toto "veledílo" dorazil.
babča
 
Příspěvky: 194
Registrován: 21 kvě 2010 15:23


Zpět na Kritizujeme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron