Výkon služby MP Litoměřice

neděkujeme...

Re: Výkon služby MP Litoměřice

Příspěvekod jimi brown herrer » 17 kvě 2011 17:57

Bohužel právo a soudci sou většinou na straně gaunerů :/.
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Re: Výkon služby MP Litoměřice

Příspěvekod Heduš » 17 kvě 2011 20:51

Děsí mě to stejně jako většinu ostatních. Koupíme si za vydělané a zdaněné peníze byty, budem šetřit na opravy a snažit se je zvelebovat , pečovat o svůj majetek, zase z něj platit daně. Když se někdo rozhodne, že nám bude chrápat na rohožce, rozbíjet dveře,nebo okna, auto .. tak není dovolání? Žádná spravedlnost? Prostě vezmete jiné peníze a koupíte jiné dveře, dyť je to přece tak jednoduchý. Spousta lidí toto téma nechává v klidu, protože žádnou zkušenost nemají, ani s houmlesákama, ani s policií a docela jim to závidím.
Pomohlo by, kdyby se všichni problematičtí nakvartýrovali do nějakých papalášských sklepů, zahrad...aby si konečně někdo všimnul, jak to chodí venku. Jo když má někam zavítat jakákoliv delegace, to se panečku dává pozor, aby se nikdo takovej neometal kolem.
Heduš
 
Příspěvky: 68
Registrován: 04 čer 2010 09:46

Re: Výkon služby MP Litoměřice

Příspěvekod jimi brown herrer » 17 kvě 2011 21:13

Mělo by platit 3x a dost. Další problém jsou ale přecpané věznice. Snad bude někdy domácí vězení. Ale nevím, jestli by to pomohlo.

PS: Úplně to nesouvisí, ale hodim to sem:

http://usti.idnes.cz/policiste-nechali-uhynout-vedrem-psa-v-aute-majitelka-zada-potrestani-1z1-/usti-zpravy.aspx?c=A110517_143333_usti-zpravy_oks
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Re: Výkon služby MP Litoměřice

Příspěvekod Tomas.Marny » 17 kvě 2011 21:43

No já bych to řešil neustálým voláním na policii a jedno jakou, pokud ho vyprovodí a on se opět vrátí, opět volat, někdo toho přece musí mít jednou plné zuby...
Není přece možné aby taková individua prostě takto týrala své okolí.
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Výkon služby MP Litoměřice

Příspěvekod worwan » 20 kvě 2011 17:32

na takový platil jen onkel Adolf.
Uživatelský avatar
worwan
 
Příspěvky: 256
Registrován: 27 črc 2010 14:20

Re: Výkon služby MP Litoměřice

Příspěvekod Behnroid » 02 srp 2011 08:56

Jo tak to je Domingo , Domonkos je jeho přijmení. Tedka je to hajzlik co už dobrejch 10 let fetuje, ale dřiv to byl neskutečnej frajer! Ukazal si na jakoukoli holku a hned ji mohl mít a nikdo si nic nedovolil a jak už tu zaznělo byl to skvělý sportovec! a to všichni moc dobře věděli tak si nikdo nic nedovolili,i jeho chování bylo dřív jiné i když je tomu těžko uvěřit po tom co tu všichni vidíme, Napřiklad když ste potřebovali 12 kč a on měl jen posledních 10 tak vám je dal a ty 2 kč vám ještě někde sehnal...i když sám věděl že nebude mít nic....kdyby si to neposral tak jak si to posral tak to mohl dotáhnout dneska hodně daleko než jen sedět na lavičce, povidat si pro sebe a nadávat lidem...Vim o něm celkem dost a je ho fakt škoda!
Behnroid
 
Příspěvky: 5
Registrován: 02 srp 2011 08:45

Re: Výkon služby MP Litoměřice

Příspěvekod elixdragon » 02 srp 2011 15:49

Vůbec bych se nedivil, že mu fet prodává Fidler z Dukelský ulice (10 let nazpět tam bydlel), už jsem ho viděl opět na svobodě, protože se vrátil z výkonu trestu. Jeho mladší bratr Tomáš je na tom stejně tak nepřítomný pohled, strupy na těle a barva pleti jako mramor. Policie o nich moc dobře ví, ale bohužel naše zákony :evil:
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Výkon služby MP Litoměřice

Příspěvekod obcanLT » 02 srp 2011 17:11

tak tady čtu polemiku o práci MP. Víte, nedá mi abych se nepřipojil a samozřejmě s kritikou...i když nejde o lahve s podivným obsahem. Jako člověk bydlící skoro na náměstí, jsem si kupoval každoročně v tecnických službách kartu placeného stání na náměstí. Když se karty zřizovaly, bylo mi řečeno, že to stání je pouze a jenom moje a pokud na něm bude stát někdo jiný mám zavolat MP a ta to vyřeší. V dobré víře jsem si kartu kupoval pravidelně každý rok.....a jelikož se mi NĚKOLIKRÁT stalo, že na mé parkovací místo přijelo velké SUV které řídila jistá paní, dcera jistého podnikatele z Litoměřic zamkla auto a odešla. Po mém zavolání na MP mi bylo sděleno, že vysílají hlídku. Po cca 20ti minutách zmíněná paní přišla, v klidu nastoupila a odjela...a asi za 2minuty přijela hlídka MP. Trochu divné, že? A ještě divnější je, že jsem zastavil na žluté nepřerušované čáře a to tam hlídka s botičkou byla opět teda rychle...asi za 3-4 minuty. Opravdu se v tomto městě měří každému stejným metrem? Nepolemizuji o svém přestupku....ten jsem spáchal a také za něj zaplatil.....ale kde se má občan dovolat čehokoli, když si tu lidé kteří mají více peněz jak my dovolí vše?
obcanLT
 
Příspěvky: 5
Registrován: 21 srp 2010 18:58

Re: Výkon služby MP Litoměřice

Příspěvekod Vladislav Liška » 02 srp 2011 17:54

Nedávno jsem poslal podobný dotaz na MP. Zajímalo mě co mám dělat, když vyhrazených (které si platím) není kde parkovat, protože tam stojí spousty aut naprosto bez kartičky a v klidu opakovaně. Velitel MP mi odpověděl, že mám zavolat MP a ta to vyřeší - což zní logicky. Na můj povzdech proč to neřeší preventivně když chodí a jezdí hlídky kolem už mi neodpověděl :(
Zatím jsem to dělal tak, že zaparkuji na placeném nevyhrazeném třeba na náměstí a domu si dojdu, ale bohužel je to poslední dobou častější a už mě to fakt nebaví, takže skutečně budu muset volat MP, což se mi z duše protiví, ale jinak to fakt asi nejde :(
Abych jen nekřivdil, občas skutečně někdo botičku dostane, ale je zajímavé, že pokaždé to je nějaké levnější auto, nikdy ne nic lepšího nebo s rádoby VIP čísly :(
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Výkon služby MP Litoměřice

Příspěvekod m.gut » 03 srp 2011 22:19

před cukrárnou A tropic (nebo tak nějak), stojí na vyhrazeném stání pro karty stále stejná auta "známých ltm osobností", téměř denodenně, samozřejmě bez karet a samozřejmě bez boty, to určitě není náhoda, takže všem se stejným metrem určitě neměří
m.gut
 
Příspěvky: 47
Registrován: 20 čer 2010 07:57

Re: Výkon služby MP Litoměřice

Příspěvekod Behnroid » 04 srp 2011 21:33

Na všechny se dostane, domingo má podle jistých lidí už jen 3 roky života,i když o tom silně pochybuju.... Tedka navíc bydlí s mámou která ho asi před rokem vyrazila kvuli tomu že na ní vytahl kudlu...taky docela síla.
Behnroid
 
Příspěvky: 5
Registrován: 02 srp 2011 08:45

Re: Výkon služby MP Litoměřice

Příspěvekod elixdragon » 04 srp 2011 22:30

Ten má silnej kořínek to 3 roky nebudou. S tou kudlou jsem něco zaslechl - no on bydlí u mámy u severky v paneláku, že jo? Jednou jsem ho tam viděl na balkóně pořvávat na lidi - byl celý nahý :? Nedej bože, aby něco té mamce udělal.
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Výkon služby MP Litoměřice

Příspěvekod Behnroid » 08 srp 2011 15:09

jo je to tam u severky tam tedka většinou přebejvá a to že se promenádoval na balkoně je klasika, dělal to vždycky ve dne v noci klidně i 24 hodin v kuse tam vydržel! :shock: což bylo diky tem drogam...blazen.
Behnroid
 
Příspěvky: 5
Registrován: 02 srp 2011 08:45

Re: Výkon služby MP Litoměřice

Příspěvekod kočka » 08 srp 2011 17:24

Myslím, že i jeho případě narazila kosa na kámen. Před několika dny jsem ho zahlédl s hliníkovou lopatou a koštětem. Oranžová vesta mu koukala z kapsy. Takže, pokud to neukradl, tak musí trochu pracovat aby dostal nějakou tu podporu.
kočka
 
Příspěvky: 204
Registrován: 13 čer 2011 05:55

Re: Výkon služby MP Litoměřice

Příspěvekod lacic » 18 srp 2011 11:17

Behnroid píše:Jo tak to je Domingo , Domonkos je jeho přijmení. Tedka je to hajzlik co už dobrejch 10 let fetuje, ale dřiv to byl neskutečnej frajer! Ukazal si na jakoukoli holku a hned ji mohl mít a nikdo si nic nedovolil a jak už tu zaznělo byl to skvělý sportovec! a to všichni moc dobře věděli tak si nikdo nic nedovolili,i jeho chování bylo dřív jiné i když je tomu těžko uvěřit po tom co tu všichni vidíme, Napřiklad když ste potřebovali 12 kč a on měl jen posledních 10 tak vám je dal a ty 2 kč vám ještě někde sehnal...i když sám věděl že nebude mít nic....kdyby si to neposral tak jak si to posral tak to mohl dotáhnout dneska hodně daleko než jen sedět na lavičce, povidat si pro sebe a nadávat lidem...Vim o něm celkem dost a je ho fakt škoda!


No, já bych to s tou jeho dobrosrdečností neviděl úplně stejně. Znám ho od ZŠ, chodil o dva roky výš než já a byl to postrach pro všechny sedmáky i šesťáky. Páč si každou chvíli někoho vybral ve škole na chodbě a "Cos měl minule za kecy voe?" nebo "Tys minule blbě čuměl!" a končilo to vždycky na školním dvoře za budovou 1. ZŠ, kam přišel s bandičkou a vylosovaný chudák tam dostal přes držku. Frajírek se vyblbnul a bylo. Jeho kámoši se skvěle bavili, ale ti ostatní moc ne.
Takže já to vidím tak, že je to agresivní pitomec, který jinak dopadnout nemohl.
lacic
 
Příspěvky: 4
Registrován: 18 srp 2011 11:06

Re: Výkon služby MP Litoměřice

Příspěvekod Behnroid » 15 říj 2011 13:59

No celkem mě to překvapilo, na základku sem s nim nechodil tak nevim. No asi si potřeboval vybít nějakou agresi tak svojí sílu využíval na slabších , je pravda že na svuj věk byl celkem vyspělej a páru měl taky slušnou , už 15 letech dokázal zvednout na Bench 110 kg což měl od přírody, sám jsem nevěřil dokud sem to neviděl. Jen tak na okraj sem chtěl zmínit.
Behnroid
 
Příspěvky: 5
Registrován: 02 srp 2011 08:45

Re: Výkon služby MP Litoměřice

Příspěvekod winie » 18 říj 2011 16:34

k dnesni navsteve pana prezidenta, jen pro priste by mohla byt uzavrena ulice oznacena a nebo by aspon straznik mohl vysvetlit duvody pro je v pulce ulice postavene auto MP pres celou sirku vozovky a ne stat se zalozenyma rukama a povidat si s kolegama :roll:
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: Výkon služby MP Litoměřice

Příspěvekod Behnroid » 21 úno 2012 12:12

Tak co sem se doslechl tak Domingo leží na ARU a držej ho při životě už jen přístroje....selhlai mu orgány.
Behnroid
 
Příspěvky: 5
Registrován: 02 srp 2011 08:45

Předchozí

Zpět na Kritizujeme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron