Porta a dotace...

neděkujeme...

Porta a dotace...

Příspěvekod Tomas.Marny » 08 lis 2010 12:09

Dobrý den,
jak procházím městem, slyším jak si lidé povídají že něco páchne kolem Porty a peněz od obcí, které poskytli na rozvoj plavby.
Údajně byla nashromážděna částka něco kolem 1 200 - 1 300 000
Ale nějakou záhadou na provoz lodí bylo čerpáno asi jen kolem 600 000, ale kde je zbytek peněz nikdo neví, ale šušká se docela hlasitě že se někomu zadřela podstatná část za nehty, ale nikdo neví komu....(pochopitelně, jak jinak..)
A tak bych se chtěl zeptat z mého pohledu asi osoby nejznalejší finančních toků pro provoz lodí pana Svobody, pana Tvrdíka místostarosty města, jak to je s financemi které poskytli obce, kolik se ve skutečnosti čerpalo na provoz lodí, kolik jste z těchto prostředků čepal Vy sám na odměnu pro sebe a kolik je zůstatek na účtu.
Budu velice rád a nejen já, ale se mnou i spousta občanů když se dozví pravdu a vyvrátí fámy.
Děkuji za odpověď
T.M
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Porta a dotace...

Příspěvekod Vladislav Liška » 08 lis 2010 12:24

:) asi to skutecne smrdi vic nez je zdravo, protoze informace kolem lodni dopravy nikdo nepodava a to i v rozporu se zakonem. Tvrdik muj dotaz nezodpovedel, prehodil ho na Labskou paroplavebni (rozpor se zakonem). Za Labskou paroplavebni mi poslala dopis osoba, ktera tvrdila, ze je pravni zastupkyni spolecnosti - to ovsem nijak nedolozila. V dopise mi napsala, ze se jedna obchodni tajemstvi. Coz jsou dalsi dva rozpory se zakonem, a toto dle rozhodnuti nekolika soudu nelze povazovat za obchodni tajemstvi (asi se pravni zastupkyne spatne informovala). Na uvedene skutecnosti jsem upozornil vsechny radni mesta dopisem. Na dopis nikdo nereagoval, a ani neni zminen v zadnem zapisu z RM. Chapu, bylo pred volbami a nikdo si nechtel spinit ruce. Takze uvidime jak se k tomu postavi nove vedeni mesta. V pripade, ze nebude chtit informace poskytnout, budu vec s TI resit soudne. Je zajimave, ze jine subjekty ohledne tohoto, nemaji problem informace a smlouvu poskytnout - neoficialne mi bylo receno, ze se jim leccos nelibi.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Porta a dotace...

Příspěvekod elixdragon » 08 lis 2010 20:01

ZEPTEJTE SE PŘÍMO p. SVOBODY CO SI PŘIVEZL ZA TYP A ZNAČKU VOZU Z NĚMECKA. TROCHU NAPOVÍM JE TO NEJPRESTIŽNĚJŠÍ ZNAČKA NĚMECKA A PORSCHE TO NENÍ.

NEBUDU VÁS TRÁPIT, JE TO VŮZ MERCEDES BENZ SLK 500

NĚCO TAKOVÝHO: http://www.sauto.cz/recenze/8580-merced ... adky-zivot ilustrační foto

A CO Z TOHO MÁ TVRDÍK? KDO DĚLÁ REKLAMU, RAZÍTKA, DÁRKOVÉ PŘRDMĚTY? A TO JE TO NEJMENŠÍ.
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Porta a dotace...

Příspěvekod Tomas.Marny » 09 lis 2010 19:58

Tak mě je zcela jedno čím jezdí pan Svoboda, to mě nechává opravdu v klidu, ale na druhou stranu mě nenechává v klidu to, že městem kolují zvěsti, jak se údajně nějak potratili peníze z účtu na který přispívali obce, nevím zda je pravda, nebo fáma, že pan prezident paroplavby pan místostarosta Tvrdík si z těchto peněz údajně a to zdůrazňuji údajně vyplácel sám sobě jakési odměny, proto se jsem se ho na tuto věc veřejně optal, pokud mi neodpoví a je fakt že nemusí, půjdu se zeptat jinam.
Možná to je fáma, možná ne, ale je mi s podivem, proč se údajně čerpala jen polovina dotací, možná ani ne celá a nikdo neví kde je ten zbytek.... tohle pokud to má reálný základ je opravdu na kriminál, pokud to tak není, je jen v zájmu pana místostarosty aby lidem odpověděl.
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58


Zpět na Kritizujeme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron