Lékárna Dr. Max u kina

neděkujeme...

Lékárna Dr. Max u kina

Příspěvekod Eva Trnková » 09 kvě 2017 16:55

Chtěla bych se zde na fóru zeptat na váš názor na služby lékárny Dr. Maxe u kina. V poslední době se tam při každé návštěvě vracím do dob mé dávno minulé školní docházky. "Máte naši kartičku?" "Bohužel nemám ji s sebou." "Co víc od Vás už můžeme jenom chtít?" opáčí magistra a k tomu přidá "významný" pohled na kolegyni u volného prodeje, který o vás vypovídá: "Bože, to je zase materiál." :) Poté dostanu sáhodlouhý výklad o předepsaných lécích, směřující většinou k tomu, abych si vyzvedla místo léků předepsaných lékařem jiná generika, za jejichž prodej mají zřejmě jakési výhody. Pokud trváte na těch předepsaných na receptu, tak ty se musí objednat.
Kde jsou ty doby, kdy jsem přišla do lékárny, pan-paní lékárníkovi (mimochodem ve městě vždy vážení) mi vydali léky, na krabičku napsali užívání a bylo. Pokud jsem chtěla radu, poradili. Své zdravotní problémy si proberu se svým ošetřujícím lékařem a nemusím je již dále probírat v lékárně před dalšími čekajícími zákazníky.
Mnozí mi asi napíšete, že když nejsem spokojená, tak ať jdu jinam. Ano, už předem říkám, že to udělám.
Eva Trnková
 
Příspěvky: 44
Registrován: 21 kvě 2010 13:30

Re: Lékárna Dr. Max u kina

Příspěvekod LTM 1994 » 09 kvě 2017 17:39

Myslím,že ideální by bylo problém řešit s provozovatelem lékárny .
LTM 1994
 
Příspěvky: 219
Registrován: 02 úno 2017 16:36
Bydliště: Eastern Ltm

Re: Lékárna Dr. Max u kina

Příspěvekod ronyk » 09 kvě 2017 18:05

Od té doby co se mi paní lékarnice divila, že si mohu dovolit jako důchodce jednou za čtvrt roku koupit léky za čtyři stovky, bez jejich kartičky a jimi doporučované náhrady, tam nechodím. A o tom jejich věčném vykecávání ani nemluvím.
ronyk
 
Příspěvky: 496
Registrován: 23 kvě 2010 16:34

Re: Lékárna Dr. Max u kina

Příspěvekod Llukas007 » 09 kvě 2017 19:25

Už dříve jsem si všimnul, že všechny litoměřické lékárny a že jich tu není málo fungují jako internetové obchody. Na skladě mají Brufen a vše ostatní pouze na objednání.
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Lékárna Dr. Max u kina

Příspěvekod Eva Trnková » 09 kvě 2017 22:40

Děkuji za postřehy. S ronykem jsme dle jeho popisu situace kápli na stejnou osobu. Pokud by to tady četla, určitě se v těch situacích pozná. Na druhou stranu musím ale říct, že třeba paní z volného prodeje mi několik minut ochotně hledala vzorky krémů, aby mi pomohla vyřešit můj problém. Takže je to jen a jen o lidech.
Jak už to říkávali Šimek s Grossmanem "nechci slevu zadarmo" V tomto případě platí, dobře mi tak, když jsem si v náhlém pomateni mysli nechala udělat tu kartičku.
Eva Trnková
 
Příspěvky: 44
Registrován: 21 kvě 2010 13:30


Zpět na Kritizujeme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků