Václav Červín a porušení zákona

neděkujeme...

Re: Václav Červín a porušení zákona

Příspěvekod Milan » 03 říj 2010 13:25

BABOJAGGO, jsem jen účastníkem této diskuze a sděluji svůj názor, ke kterému jsem uvedl i argumenty. Nikdy jsem neřekl, že bych chtěl udělat z jakékoliv ZŠ s.r.o. nebo a.s. Prosím, uveďte i Vy důvody, proč si myslíte, že CŠJ bude fungovat lépe jako p.o. Pan Panaš je uvedl a diskuze je potom velmi poučná pro všechny. Já se rád nechám i poučit o problému, když druhý (nebo ostatní) diskutující mají argumenty a jsou většími odborníky na danou tématiku.
Naposledy upravil Milan dne 03 říj 2010 17:12, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Milan
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 322
Registrován: 21 kvě 2010 12:57
Bydliště: Litoměřice

Re: Václav Červín a porušení zákona

Příspěvekod BABAJAGGA » 03 říj 2010 14:22

Ach jo, je tu vedena debata o konkrétní nekalosti pana Červína , který si za své jednání a chování ponese odpovědnost.... poškodil nejen CŠJ, ale samozřejmě i svou milovanou stranu zelených, kde kandiduje jako lídr, pěkný lídr který jde všem neskutečně příkladem....
Jen pro vaše info současná paní ředitelka "vede" centrálku od deseti k nule .... jen samé stížnosti, markantní odliv strávníků a o zaměstnancích ani nemluvě, ale to bych jen opakoval tomase-marného.....
Na základě řádného výběrového řízení ??? Sám tomu nechcete ani věřit, .... výběrové řízení bylo zrušeno (1 . kolo ) a vyhlášeno ( 2. kolo ) až byla ze strany pana Červína uprosena současná paní ředitelka. - tak to prostě je a jsou to fakta snadno doložitelná výpisy jednání rady města ....
Pánové, konečně si uvědomte a to znovu opakuji, že jmenování p. Paclíka byla neskutečná lumpárna, která nemohla být myšlena ani vážně.... Město zásadně pochybylo a nemalým způsobem ohrozilo zdraví občanů Litoměřic a to hlavně dětí.... Člověk neználý základních pravidel hygieny, vaření a stravování NEMÁ v kuchyni co pohledávat !!!Vůbec se divím panu Paclíkovi, že na to přistoupil....
Co na to rodiče, učitelé, zastupitelé..... asi nic, hlavně že se nic nestalo....
Pro Milana ZŠ má stejný status jako CŠJ ( škola a školské zařízení ), tak proto to srovnání..... Můžete si založit soukromou, ale to má trošku jiná pravidla .... Udělat ze školského zařízení ( zřizovaného obcí, krajem, státem nebo církví ) s.r.o prostě nelze, nelze ho ani pronajmout či cosi podobného ....
B.J.
BABAJAGGA
 
Příspěvky: 21
Registrován: 27 zář 2010 15:39

Re: Václav Červín a porušení zákona

Příspěvekod babča » 03 říj 2010 14:48

Ježiši, to jsou zase argumenty. Paclík ohrozil zdraví obyvatel, dětí a já nevím, koho ještě. V centrálce je řada vyučených kuchařek, a ty dodržují a znají hygienické předpisy za jakéhokoliv ředitele. Milá B.J. děláte jako kdyby všude v našem státě seděli na všech místech jen odborníci. Naše město mimo jiných, řídí opravář šicích strojů, pomáhá mu řezník. Mimochodem z Vaší strany. Státní rozpočet sestavuje chemik. A asi bychom mohli pokračovat dále. Tyhle polopravdy a pololži vytažené účelově v tomto předvolebním čase mají jediný cíl. Copak si myslíte, že ti co zde diskutují jsou na hlavu padlí a nepoznají to?
babča
 
Příspěvky: 194
Registrován: 21 kvě 2010 15:23

Re: Václav Červín a porušení zákona

Příspěvekod BABAJAGGA » 03 říj 2010 15:36

Trošku jsem to nepobrala! Z mojí strany, z naší strany ??? Nechápu o čem píšete? Toto téma nemá žádný politický podtext....
Na městě ať je kdo je to je mi úplně fuk ( je- li řádně zvolen) tak třeba ferda mravenec... Ale do funkce ředitele PO nemůže být dosazen kdokoliv, to prostě nejde, protože se jedná o porušení zákona!!! Tak se konečně vzpamatujte..... Jen když něco ředitel nařídí ( třeba z neznalosti ), může mít kuchařka jakékoliv znalosti ( např. z oblasti hygieny ) , ale neuposlechne a bude odejita.... a jak píšou ostatní diskutující za Paclíka se vařila jen samá kuřata ....., napadlo někoho zkontrolovat jídelníček, jestli jsou vůbec dodržovány výživové hodnoty pro děti ??? Školní stravování má svá určitá pravidla a Paclík je v žádném případě nemohl znát!!! Prostě je neznal, neznal škodil, možná nalezl nějaké úspory, které však byly k ničemu, když CŠJ momentálně ztrácí zákazníky...
BABAJAGGA
 
Příspěvky: 21
Registrován: 27 zář 2010 15:39

Re: Václav Červín a porušení zákona

Příspěvekod Vladislav Liška » 03 říj 2010 15:43

zasadni otazka zni, proc babajagga nerekla hned jak se tak delo ale rika to i ted. Odkud ma babajagga informace o tom, ze v centralce je odliv stravniku a jde to od deseti k peti? Svadi to jaksi k tomu si myslet, ze babajagga mela sama zajem centralce sefovat a ted se urazene msti.

Takze BABOJAGGO, proc to vytahujete silne ex post?
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Václav Červín a porušení zákona

Příspěvekod m.gut » 03 říj 2010 15:55

to přeci pozná každý malý dítě, tady nám babajagga názorně předvádí osobní problém s panem Červínem, možná i Paclíkem, pár dnů před volbama se tady házej hlášky jako porušení zákona, zdraví dětí a podobný hustoty. Se divím, že na ty nepodložený blbosti ještě někdo reaguje
m.gut
 
Příspěvky: 47
Registrován: 20 čer 2010 07:57

Re: Václav Červín a porušení zákona

Příspěvekod Achab » 03 říj 2010 16:09

babajagga pise : Na městě ať je kdo je to je mi úplně fuk ( je- li řádně zvolen) tak třeba ferda mravenec.. Ovsem pozor, treba Tvrdik radne zvolen nebyl !!! Ted je ovsem otazka zda svym pusobenim neohrozil zdravi a zivoty obyvatel a nezapricinil pokles poctu obyvatel Litomeric ktery je statisticky dolozitelny. Jak muze clovek bez vysokoskolskeho vzdelani a jakekoli praxe v oblasti samospravy ridit mesto. Navic bez znalosti zakonu ! A odmita komunikovat s obcany ! :arrow: Ze vam muj prispevek pripada demagogicky ? Ano je a schvalne. Presne tak pisete vy. Tak si laskave uvedomte jake to je kdyz sve lzi a pololzi prezentujete jako PRAVDU. A to si troufam tvrdit, ze muj prispevek psany s malou nadsazkou je bohuzel mnohem pravdivejsi nez ten vas. A z toho me trochu mrazi :x
Achab
 
Příspěvky: 236
Registrován: 16 čer 2010 21:55

Re: Václav Červín a porušení zákona

Příspěvekod Tomas.Marny » 03 říj 2010 16:42

A co když BabaJagga má pravdu a nikdo není ochoten tuto pravdu vstřebat, pochopit, uznat, co když to tak opravdu je? Já o tom vím od znamých přímo z centrálky, proč to vytáhla teď? No inu asi proto, že je opravdu před volbama a kdy jindy by měla zaznít tak alarmující slova? Řeknete kdykoliv, máte pravdu, ale ona by asi zapadla zrovna tak jako spousta dalších, co když je to tak, že chce ukázat, zalarmovat všechny ty, co zde fórum čtou k tomu, aby vyburcovala lidi k přemýšlení než odvolí, aby se přizvedl dekl který drží spoustu nepravostí na radnici, které se pomalu dostávají na světlo, co když to je všechno pravda jste schopni vůbec tuto eventualitu vzít na vědomí, je vám jasné, že pokud budete zastávat funkci na kterou dosáhne kdejaký prezidnet či místostarosta a vy mu nepadnete do oka i když máte výsledky a on se rozhodne, že vás prostě odstřelí? Potřebuje místo pro kámoše, jiné není, šup s kola ven, než budete zase z někoho dělat lháře, pokuste se zamyslet, co když to tak opravdu bylo, tenkrát to byl ředitel Trnka, zítra to může být kdokoliv jiný a proč? Jednoduchá otázka, protože mocní mohou a těm kteří chtějí poukázat, se nevěří a jsou označováni za lháře a já nevím co ještě.
V tom případě si ponechte své temné brýle až půjdete k volbám pokud půjdete a nechte i nadále za rozvoj města rozhodovat různé ředitele čehokoliv, kteří se na venek tváří jak ctihodní jsou, jenže pod sukýnkou vyčuhuje pěkný fuj!
Proč se pan Červín zde nevyjádří, proč tak už dávno neučinil? Zkuste si nezaujatě odpovědět...
Že by to zde nečetl? Ale čte a velmi pozorně, ale asi to nemá zapotřebí, třeba jako Tvrdík...
Ne všichni jsou lháři, ne každý dokáže přesvědčit o pravdě, třeba to ukáže čas, třeba...
Proč to všechno zde píši? Inu proto, že jsem osobně s některými zaměstnanci mluvil a mám od nich informace jak to tenkrát bylo a vím že i Babajaga má pravdu, ale všichni nebo spousta z vás si myslí opak a v tu chvíli lituji Babujagu, nabíhá jen do zdi a je to zbytečné, čím více bude přesvědčovat, tím více bude za lháře. Je to zbytečné plýtvání energií...
Přeji všem krásný a pohodový zbytek víkendu.
Nejem ani Trnka ani jeho příbuzný a o Červínovi si myslím své...
T.M.
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Václav Červín a porušení zákona

Příspěvekod m.gut » 03 říj 2010 17:30

já zase můžu napsat, že mám informace, že odvolání Trnky bylo naprosto v pořádku, každý na to může mít svůj názor, nic není jen černé nebo bílé, ale některé názory babyjaggy je fakt demagogie.
A že tady Červín nereaguje mi přijde naprosto legitimní. Toto není oficiální forum a je anonymní. Mě by se taky asi nechtělo tady diskutovat s nějakejma hysterickejma anonymama, někdo tu potřebu má, někdo ne. Myslím, že jsou jiné způsoby, jak získat oficiální vyjádření někoho z radnice.
m.gut
 
Příspěvky: 47
Registrován: 20 čer 2010 07:57

Re: Václav Červín a porušení zákona

Příspěvekod Petr Panaš » 03 říj 2010 17:38

S Tomasem Marnym v jeho názorech nesouhlasím, ale oceňuji, že píše odkud má své informace a ani nepoužívá argumenty typu ohrožení zdraví obyvatel. A nesouhlasit s něčím názorem je naprosto normální a legitimní. Ale dá se diskutovat ! S BABOUJAGGOU mám v diskuzi problém, pouze prezentuje své názory, dle mého příliš nadnesené, ale hlavně neodpovídá na otázky. To pak není diskuze, ale jednostranná prezentace svého názoru. Chtěl bych se BABYJAGGY zeptat na následující :
1) Proč nechcete podat trestní oznámení, zejména pokud máte tak závažné indicie o porušení zákona.
Já jsem svůj argument k tomuto napsal, od vás jsem se ho zatím ale nedočkal.
2) Jak dlouho víte o porušení zákona ? Pokud je to více jak měsíc, proč to prezentujete teprve teď ?
3) Zda jsou prezentované skutečnosti zcela určitě pravda, to znamená, že o nich osobně víte. Nebo je znáte pouze z doslechu ?
Předem děkuji za odpoveď, pokud mě také k této věci položíte nějaké otázky, budu se také snažit odpovědět. Pevně doufám v smysluplnou a snad i v rámci možností přátelskou diskuzi. K tomuto účelu bylo také toto fórum založeno, alespoň si myslím.
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: Václav Červín a porušení zákona

Příspěvekod Vladislav Liška » 03 říj 2010 18:03

souhlasim, pokud sem nekdo, byt anonymne, napise nejake ocerneni, mel by byt schopen o tom dale diskutovat a svoje si obhajit. To se v pripade BabyJaggy nedeje a vypada to uplne stejne jako v pripade vite koho. Nevim jestli jmenovani reditele centralky bylo nebo nebylo v souladu se zakonem, ale vytahovat to az pote co tam tento reditel neni a neustale to nepodlozene omilat dokola je ponekud divne nacasovane. Taky informace od insideru nemusi byt vubec spolehlive, protoze uprimne receno zamestnanci maji na reditele jine pozadavky nez zrizovatel, tedy mesto. Mesto chce funkcni neprodelecnou organizaci, zamestnanci chteji benevolentniho sefa. Dost casto jsou oba pozadavky v opozici.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Václav Červín a porušení zákona

Příspěvekod BABAJAGGA » 03 říj 2010 18:41

Diskuse se nebojím a nebráním se ji
pokusím se stručně odpovědět :
o tomto nešvaru vím několik málo dní a proto jsem to ihned uvedla zde na fóru , proběhla jsem si usnesení rady dala posloupnosti dohromady, poradila se s právníky a teď bychom měli konat....
V prvním příspěvku .... O jmenování ředitele .... byť na dobu určitou ....( toto je výklad školského zákona velmi erudovaným právníkem )
Litoměřice jsou malé město a nic se neutají. Pan Paclík byl do funkce jmenovám ne zcela legálním způsobem a to dokladuji hned v prvním příspěvku.... Trestní oznámení může být podáno v řádu několika dní....
Toliko odpovědí p. Panašovi....
S volbami to nijak nesouvisí, ale pokud si pan Červín myslí, že je vše v pořádku, tak mu to přineslo jen body plusové....
B.J.
BABAJAGGA
 
Příspěvky: 21
Registrován: 27 zář 2010 15:39

Re: Václav Červín a porušení zákona

Příspěvekod Petr Panaš » 03 říj 2010 19:33

Díky za odpověď, takováto diskuze je hned o něčem jiném. Oceňuji to. Spíš mě zaujala jedna věc. Že jste si vybrala tuto konkrétní kauzu. Do poslední chvíle jsem si myslel, že jste zaměstnankyně CŠJ nebo MěÚ z titulu opravdu detailní znalosti problematiky. Z tohoto omylu jsem však byl vaší odpovědí vyveden. Ne každý by se do něčeho takovéhoto pustil s tak velikou vervou a investoval do toho i peníze (porada s právníky asi nebyla zdarma). Je vaše nezadatelné právo si vybrat jednu kontroverzní záležitost a pustit se do ní. Spíš mě překvapilo, že to je událost dnes opravdu neaktuální. Pokud nejste přímo z CŠJ, asi bych si nedovolil tvrdit s takovouto přesvědčivostí některé věci, které uvádíte, ale třeba máte naprosto hodnověrný zdroj, kterému hodně věříte. Já bych byl v těchto tvrzeních opatrnější, pokud vím pouze něco od někoho, ale zase opět můj názor. Zde na fóru se objevilo několik jiných poukázání na porušování zákona (a to včetně mé osoby) a mnohem aktuálnější. Potom nevím, jestli byla vaše volba skutečně náhodná, nebo na základě prosby někoho, kdo sám nechce na fóru psát a má vazby na CŠJ nebo je to v osobě p. Červína a Paclíka. Můžete to brát jako otázku nebo mou úvahu, tentokrát na odpovědi netrvám, jsem rád za tu předcházející. Pokud skutečně trestní oznámení podáte, bude zajímavé, jestli tuto informaci napíšete. Jen by mě z čistě profesního hlediska zajímalo, zda bude na neznámého pachatele nebo konkrétní osobu (jmenovat samozřejmě nemusíte). Petr Panaš.
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: Václav Červín a porušení zákona

Příspěvekod babča » 03 říj 2010 20:29

Co se týče trestního oznámení, myslím, že můžeme být úplně klidní. Žádné nebude. S právníky se radí vždy jen jedna osoba zde na fóru. Že by podobnost čistě náhodná? Nevěřím.
babča
 
Příspěvky: 194
Registrován: 21 kvě 2010 15:23

Re: Václav Červín a porušení zákona

Příspěvekod m.gut » 03 říj 2010 20:44

teď ale nevim, jestli myslíte pana Nováka, nebo paní Novákovou? :D
m.gut
 
Příspěvky: 47
Registrován: 20 čer 2010 07:57

Re: Václav Červín a porušení zákona

Příspěvekod babča » 04 říj 2010 09:34

Ono to je prašť jako uhoď. B.J. je oboupohlavá, píše jak v rodě mužském tak ženském. :)
babča
 
Příspěvky: 194
Registrován: 21 kvě 2010 15:23

Re: Václav Červín a porušení zákona

Příspěvekod Tomas.Marny » 05 říj 2010 08:16

m.gut píše:já zase můžu napsat, že mám informace, že odvolání Trnky bylo naprosto v pořádku, každý na to může mít svůj názor, nic není jen černé nebo bílé, ale některé názory babyjaggy je fakt demagogie.
A že tady Červín nereaguje mi přijde naprosto legitimní. Toto není oficiální forum a je anonymní. Mě by se taky asi nechtělo tady diskutovat s nějakejma hysterickejma anonymama, někdo tu potřebu má, někdo ne. Myslím, že jsou jiné způsoby, jak získat oficiální vyjádření někoho z radnice.

Pokud milý pane někde napíšete že máte informace že odvolání bývalého ředitele Trnky bylo naprosto v pořádku, tak Vás chci jen upozornit na jednu zásadní věc, budete lhát buď vědomě, nebo z nedostatku relevantních informací, protože Trnka odvolán nebyl, nýbrž rezignoval.
Viz usnesení rady 26.2.2009 ;)
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Václav Červín a porušení zákona

Příspěvekod Tomas.Marny » 05 říj 2010 08:22

Další informace přímo z centrálky jsou takové, že paní ředitelka připravuje údajně propouštění protože nejsou peníze, protože samosebou nejsou žádné akce na kterých by se vydělalo,ona je paní ředitelka jaksi nedokáže sehnat, proč? No to je otázka že...
Takže manažersky se nám centrálka začíná trošku sypat.
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Předchozí

Zpět na Kritizujeme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků