Zblázněný Silvestr

neděkujeme...

Zblázněný Silvestr

Příspěvekod jiri.rudolf » 31 pro 2014 17:38

To, že na Silvestra si někteří občané potřebují dokázat jak jsou in a super a čím více rachejtlí vystřelí a více bordelu a hluku napáchají je jen ukázka jejich IQ. Ano je to jakási tradice i když mírně přitroublá, ale jak se říká "proti gustu žádný dysputát". Proč si to ale neschovají opravdu až na půlnoc a otravují tím už od setmění. Škoda, že výše jejich IQ jim neumožňuje více tolerance k ostatním a především k pejskům, které to dost stresuje a jejich majitelé vlastně neví kdy mají své čtyřnožce venčit. Tady jako v mnohém zaspalo i město, hlavně, že vybírá poplatky ze psů ale aby je aspoň jednou v roce chránilo, tak to asi naše radní nenapadlo.
jiri.rudolf
 
Příspěvky: 198
Registrován: 25 zář 2014 21:58

Re: Zblázněný Silvestr

Příspěvekod vodomerka » 31 pro 2014 21:04

Jirko, myslím, že město má vyhlášku omezující ohňostroje právě snad jenom na dnešek. Tak zbývají už jenom ty apely na humanitu a soliraditu se zvířaty.
vodomerka
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 587
Registrován: 01 lis 2010 07:28

Re: Zblázněný Silvestr

Příspěvekod elixdragon » 31 pro 2014 21:57

Pane Jiří, máte pravdu nic pro pejsky a nejen pro ty, to není moc pěkný zážitek. Pro příště dopručuji zakoupit antidepresivum, nebo jiné vhodné medikamenty, avšak je to pouze jeden den v roce. A teď se zkuste vžít do role rodiče, který několikrát za rok musí prát, nebo vyhazovat oblečení svého dítěte, díky neposlušným chovatelům, kteří nedbaje městské vyhlášky, venčí volně bez vodítka své pejsky a nechají je kálet, kde se jim zlíbí. Také nic moc zážitek, to Vám povím :? jo a dělobuchy nekupuji, vím i o jiných vhodných věcech, které jsou o mnoho efektivnější.
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Zblázněný Silvestr

Příspěvekod jiri.rudolf » 01 led 2015 11:57

elixdragon píše:Pane Jiří, máte pravdu nic pro pejsky a nejen pro ty, to není moc pěkný zážitek. Pro příště dopručuji zakoupit antidepresivum, nebo jiné vhodné medikamenty, avšak je to pouze jeden den v roce. A teď se zkuste vžít do role rodiče, který několikrát za rok musí prát, nebo vyhazovat oblečení svého dítěte, díky neposlušným chovatelům, kteří nedbaje městské vyhlášky, venčí volně bez vodítka své pejsky a nechají je kálet, kde se jim zlíbí. Také nic moc zážitek, to Vám povím :? jo a dělobuchy nekupuji, vím i o jiných vhodných věcech, které jsou o mnoho efektivnější.


To s Vámi souhlasím, že spousta pejskařů je velmi neukázněných ale zde opět zaspala naše radnice. Máme městskou policii, která umí dávat botičky a dělat ramena při kontrolách parkování ale kde je při kontrole pejskařů, kteří nerespektují městskou vyhlášku. Bydlím v okolí náměstí a neustále se s takovými lidmi potkávám, čím větší pes, tím větší arogance a na tu asi naši strážci pořádku nestačí. Byl jsem přítomen, kdy naši šerifové peskovali starou paní s kapesním pejskem a hrozili pokutou za to, že ho měla na volno. Jo je to správné ale kde jsou, když chodí pan Gesten a jemu podobní venčit toho svého hafana. No a pokud se jedná o nesmysl s oslavováním Nového roku střílením petard to považuji i v tom jednom dni roku za zcela zbytečné. Každý na to může mít jiný názor, ale dělat randál od 16 hodin do dvou ráno mě připadá jako vrchol netolerance ale třeba to někomu zvedne ego.
jiri.rudolf
 
Příspěvky: 198
Registrován: 25 zář 2014 21:58

Re: Zblázněný Silvestr

Příspěvekod vodomerka » 02 led 2015 14:43

vodomerka
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 587
Registrován: 01 lis 2010 07:28

Re: Zblázněný Silvestr

Příspěvekod jiri.rudolf » 02 led 2015 16:27

No a pak, že to nejde, ale jako vždy máme za Evropou slušné zpoždění. :D :D
jiri.rudolf
 
Příspěvky: 198
Registrován: 25 zář 2014 21:58

Re: Zblázněný Silvestr

Příspěvekod majer » 09 led 2015 21:36

Je neuvěřitelné, že někdo, kdo otrvuje psími exkrementy život ostatních 365 dní v roce si tady stěžuje na silvestrovské oslavy, které se odehrávají jednou v roce. Když ten pes tak trpí, tak ho nechte vydělat v obýváku a seberte to po něm. Když je to podle Vás takto v pořádku na trávě, kde si hrají děti, proč by Vám to mělo nějak vadit doma?
majer
 
Příspěvky: 48
Registrován: 16 črc 2010 13:59

Re: Zblázněný Silvestr

Příspěvekod jiri.rudolf » 09 led 2015 23:30

majer píše:Je neuvěřitelné, že někdo, kdo otrvuje psími exkrementy život ostatních 365 dní v roce si tady stěžuje na silvestrovské oslavy, které se odehrávají jednou v roce. Když ten pes tak trpí, tak ho nechte vydělat v obýváku a seberte to po něm. Když je to podle Vás takto v pořádku na trávě, kde si hrají děti, proč by Vám to mělo nějak vadit doma?

Vypadá to, že jste o Silvestra hodně přebral. Střílení peterd je naprostá demence ale nic proti tomu a nijak to nekoresponduje s tím, že je spousta pejskařů,kteří exrementy uklízejí a také ti co to ignorují a zde má nastoupit městská policie, která na to kašle. Nikde zde nenajdete, že bych schvaloval neuklízení exkrementů, navíc v místech, kde si hrají děti. Asi jste opravdu mimo a nejste schopen pochopit psaný text, jedno přísloví říká, "Kdo nemá lásku ke zvířatům, nemá lásku ani k lidem". To bude asi Váš případ.
jiri.rudolf
 
Příspěvky: 198
Registrován: 25 zář 2014 21:58

Re: Zblázněný Silvestr

Příspěvekod majer » 10 led 2015 22:52

Čtu to po sobě pro jistotu ještě jednou a nenacházím v textu nic, co by vypovídalo o nelásce ke zvířatům. Je tomu naopak a proto nechápu proč si jiní, kteří tvrdíí to samé, pořizují zvíře, kterému nejsou schopni zajistit více než základní životní potřeby. A to přesto, že vědí kde a v čem žijí a že více nabídnout nemohou. K tomu všemu ještě ve slepé kočičí lásce k němu znehodnocují prostředí zbytku společnosti. S pochopením psaného textu tu má problém asi někdo jiný.
Pokud podle Vás sebrání exkrementu situaci zcela řeší, pak se ptám, proč to o silvestra, ale i kdykoli jindy, takto neřešíte v obýváku?
Nemohu si pomoci, ale stížnosti tohoto typu jsou prostě absurdní. Až si budu plnit svůj sen o chovu koní, určitě to nebude v Litoměřicích na sídlišti, protože zde se koně prostě nechovat nedají. Asi by tu přežili a zvládnout by se to dalo, ale vy byste na mě ukazoval, že vám koně klapou pod okny a po sebraných koblihách zůstávají nevzhledné skvrny ma chodníku. A já bych Vám odvětil, že nemáte rád zvířata a určitě ani lidi... A stěžoval bych si, že Váš pes mi plaší koně... bla bla bla. Necítíte jak je to absurdní?
majer
 
Příspěvky: 48
Registrován: 16 črc 2010 13:59

Re: Zblázněný Silvestr

Příspěvekod jiri.rudolf » 11 led 2015 09:40

Pane "mayer"
Naprosto překrucujete celé téma a dáváte zcela absurdní příklady. Já jsem tu hovořil o tom, že střílení petard je dementní a že to je pro zvířata nepříjemné. Toť vše. Též o tom, že je celá řada majitelů pejsků, kteří nerespektují městskou vyhlášku a že zde má činit městská policie. Vedle toho je mnoho pejskařů, kteří exkrementy seberou ale podle Vás patří do jedné party a tak je nutné jim vysvětlit, že nejsou normální, když chovají pejsky ve městě, když podle Vás patří na vesnici. Potom by jste mohl vysvětlit též přínos střílení petard na silvestra pro funkci "živočicháře".
jiri.rudolf
 
Příspěvky: 198
Registrován: 25 zář 2014 21:58

Re: Zblázněný Silvestr

Příspěvekod jiri.rudolf » 11 led 2015 10:03

Pane "majer"
Jen na doplnění. Především omluva za chybu ve Vaší přezdívce. Pak by mě zajímalo jak budete vysvětlovat chovatelům zvířat na vesnicích jak se mají zařídit při střílení petard, i když je to jen jednou v roce. Že by je odvedli někam do hlubokého lesa, nebo jim koupili chrániče uší? Nebylo by jednoduší tuto dementní zábavu neprovozovat? Nebo jste majitel firmy Ohňostroje s.r.o. :D
jiri.rudolf
 
Příspěvky: 198
Registrován: 25 zář 2014 21:58

Re: Zblázněný Silvestr

Příspěvekod Adson z Melku » 11 led 2015 13:35

Pane Rudolfe, čtu tady vaše povzdechy a skoro volání po kriminalizaci silvestrovské zábavy. Předně vězte, že chápu, že pro někoho to může být utrpení (malé děti a jejich rodiče, zvířata a jejich majitelé, starší lidé a pod.). Na druhou stranu, jednou v roce se to jistě dá vydržet, stejně jako ostatní musí vydržet různé jednorázové akce (vinobraní, hokejová utkání, festivaly, oslavy narozenin, svatby a pod), při kterých se také striktně nehledí na dodržování nočního klidu. Jelikož jste byl zbytečně militantní, a i mne jste nazval dementem (letos jsem odpálil jeden kompakt - cca 30 s. randálu, dvě fontány a čtyři římské svíce - společně s dětmi), tak se s vámi rozloučím nezdvořilým - Trhněte si nohou, pane Rudolfe, i já musím strpět občasné štěkání sousedova psa hluboko v noci a rozhodně je to častěji než jednou v roce a rozhodně ho (a ani jeho majitele) kvůli tomu nebudu nazývat dementem ...

Pěkný den ...
Adson z Melku
 
Příspěvky: 189
Registrován: 22 říj 2013 11:46

Re: Zblázněný Silvestr

Příspěvekod jiri.rudolf » 11 led 2015 14:22

Adson z Melku píše:Pane Rudolfe, čtu tady vaše povzdechy a skoro volání po kriminalizaci silvestrovské zábavy. Předně vězte, že chápu, že pro někoho to může být utrpení (malé děti a jejich rodiče, zvířata a jejich majitelé, starší lidé a pod.). Na druhou stranu, jednou v roce se to jistě dá vydržet, stejně jako ostatní musí vydržet různé jednorázové akce (vinobraní, hokejová utkání, festivaly, oslavy narozenin, svatby a pod), při kterých se také striktně nehledí na dodržování nočního klidu. Jelikož jste byl zbytečně militantní, a i mne jste nazval dementem (letos jsem odpálil jeden kompakt - cca 30 s. randálu, dvě fontány a čtyři římské svíce - společně s dětmi), tak se s vámi rozloučím nezdvořilým - Trhněte si nohou, pane Rudolfe, i já musím strpět občasné štěkání sousedova psa hluboko v noci a rozhodně je to častěji než jednou v roce a rozhodně ho (a ani jeho majitele) kvůli tomu nebudu nazývat dementem ...

Pěkný den ...


Též přeji příjemné nedělní odpoledne. Především jsem tento typ oslav a zábavy nazval demencí a je na každem jak se cítí. Otázka je jak by jste hovořil, kdyby Vám petarda bouchla v ruce nebo nedej bože zranila Vaše dítě. Už jenom to, že to ukazujeme našim dětem a společně jucháme nad petardou je velice výchovné a poučné. Ano máte pravdu je to jen jednou v roce a dá se to vydržet jako spoustu jiných rušných akcí. O to tu ale přeci nešlo. Pokud jste dobře četl můj první příspěvek, tak jsem poukazoval především na tu dobu po kterou se to děje. A pokud jde o militantnost, tak tou netrpí můj názor, který nikomu nevnucuji ale právě to používání de fakto munice o silvestra.
jiri.rudolf
 
Příspěvky: 198
Registrován: 25 zář 2014 21:58


Zpět na Kritizujeme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron