ZDENĚK LEXA KRADL V OBI

neděkujeme...

Re: ZDENĚK LEXA KRADL V OBI

Příspěvekod mykovec » 07 říj 2014 07:27

Ty špíno smradlavá. Asi proto jsi plynovod. Smrdíš. Zdá se, že jsi ubožák-socka a tak se holedbáš na něčí pomuvě. Závidíš pohatým. Myslíš si, že takový boháč má zapotřebí krást věc řádově v korunách? Ten si může kopit celou OBI. Kdybys byl slušný, tak to nepíšeš. Napiš kdo jsi, abychom si udělali úsudek. Zda-li jsi to co se o Tobě říká, tak jsi odpadlík z ČSSD. Již jednou byl Lexa obviněn a nakonec mu stát vyplatil tučné odškodnění v několika milionech a ještě se mu omluvil. Ten šupák, který ho obvinil skončil za mřížemi. Napiš kdo jsi, ať se pokocháme.
mykovec
 
Příspěvky: 4
Registrován: 02 říj 2014 08:43

Re: ZDENĚK LEXA KRADL V OBI

Příspěvekod Petr » 07 říj 2014 07:29

mykovec píše:Pane plynovode, to co píšete je na žalobu.......... I kdyby to byla pravda, tak nemůžete takto sprostě lhát....


Takhle dobře jsem se už dlouho nezasmál! Zajímavá úvaha! :D
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: ZDENĚK LEXA KRADL V OBI

Příspěvekod Plynovod » 07 říj 2014 16:12

mykovec píše:Myslíš si, že takový boháč má zapotřebí krást věc řádově v korunách? Ten si může kopit celou OBI.


URÁŽKY OD VÁS MĚ NENAŠTVOU, SPÍŠE POBAVÍ :D K VĚCI: KDYBY TO BYL NEMAJETNÝ OBČAN TAK NAD TÍM KAŽDÝ MÁVNE RUKOU, JENŽE LEXA MÁ MAJETKY A JEŠTĚ K TOMU VŠEMU CHCE VÍC A KRADE. TAKŽE PRÁVĚ PROTO ZVEŘEJŇUJI SVĚDECTVÍ ZAMĚSTNACE, KTERÝ TUTO UDÁLOST VIDĚL A SLYŠEL.

mykovec píše:Již jednou byl Lexa obviněn


ZASE VEDLE JAK TA JEDLE - LEXU JSEM NEOBVINIL, POUZE JSEM NAPSAL TO CO UDĚLAL.

mykovec píše:Napiš kdo jsi, ať se pokocháme.


TY REAGUJEŠ NA MĚ, TAK SE PŘEDSTAV, KDYŽ TU HRAJEŠ RAMENA, MÁM VŠAK TUŠENÍ...

mykovec píše:Závidíš pohatým.


CO MÁM ZÁVIDĚT? POHATÝ LEXA SE SLUŠNÝM CEJCHEM ZLODĚJE A ČLOVĚKA, KTERÝ MÁ SYNA CO OKRÁDÁ MRTVÉ? NO TAK TO JE URČITĚ ZÁVIDĚNÍHODNÉ :D
Plynovod
 
Příspěvky: 11
Registrován: 19 zář 2014 17:40

Re: ZDENĚK LEXA KRADL V OBI

Příspěvekod mykovec » 09 říj 2014 17:32

Pane a nebo paní plynovode. Příznačné jméno. Vypusťte se neboť jako plyn páchnete. Proč nepíšete, jak nás okrádají poslanci svými špatnými rozhodnutími. To jsou miliardy, kdy nás zadlužují. Proč nemluvíte o PRONAPRU, GRIPENECH a podobně. Proč nepíšete o policajtech, kteří prodávají drogy, střílejí po lidech, nebo o soudcích, co se nechávají uplácet. To je ten humus, který nám ubližuje. Ano, vadí Vám Lexa. Copak Vám udělal? Dlužil jste mu a on Vás zažaloval? Nebo jste dokonce odpadlík od ČSSD? Napište své jméno, ať víme, který zlosyn se takto sprostě mstí. Vypusťte se a zmizte ze scény jako smradlavý plyn. Honzík.
mykovec
 
Příspěvky: 4
Registrován: 02 říj 2014 08:43

Re: ZDENĚK LEXA KRADL V OBI

Příspěvekod Llukas007 » 09 říj 2014 18:54

Tak se hned tak nerozčilujte! Třeba mu jen někdo z rodiny vykradl hrobku!!! :lol:
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: ZDENĚK LEXA KRADL V OBI

Příspěvekod Plynovod » 09 říj 2014 19:26

mykovec píše:Pane a nebo paní plynovode. Příznačné jméno. Vypusťte se neboť jako plyn páchnete. Proč nepíšete, jak nás okrádají poslanci svými špatnými rozhodnutími. To jsou miliardy, kdy nás zadlužují. Proč nemluvíte o PRONAPRU, GRIPENECH a podobně. Proč nepíšete o policajtech, kteří prodávají drogy, střílejí po lidech, nebo o soudcích, co se nechávají uplácet. To je ten humus, který nám ubližuje. Ano, vadí Vám Lexa. Copak Vám udělal? Dlužil jste mu a on Vás zažaloval? Nebo jste dokonce odpadlík od ČSSD? Napište své jméno, ať víme, který zlosyn se takto sprostě mstí. Vypusťte se a zmizte ze scény jako smradlavý plyn. Honzík.


MYSLEL JSEM SI TO, JAKO ZÁZRAKEM SI MYKOVEC DOLADIL PRAVOPIS :D TUDÍŽ ASI VÍME ODKUD VÍTR VANE ...
PLYNOVOD NENÍ JMÉNO, NÝBRŽ NICK A JE TO VÝSLEDEK PŘESMYČKY MÉHO JMÉNA. MŮŽETE HÁDAT, NEDÁ VÁM TO ZABRAT, NEBO ANO?
DOUFÁM ŽE SE LEXOVI BUDE ŠPATNĚ DÝCHAT :) NÁM SE TAKÉ ŠPATNĚ DÝCHALO, KDYŽ JSME VIDĚLI TO CO DOKÁŽE JEHO SYN.
NYNÍ POMŮŽEME TROCHU BOŽSKÝM MLÝNŮM, ABY SPRAVEDLNOST UDEŘILA V PRAVOU CHVILKU.
OBVIŇUJETE ZDE POLICISTY Z PRODEJE DORG? NENÍ TO NA ŽALOBU? MÁTE DŮKAZY? NE? JÁ ANO, TAKŽE JSEM JEŠTĚ MENŠÍ ŠPÍNA NEŽ-LI VY.

Llukas007: NEPŘIJDE MI TO VŮBEC VTIPNÉ :( BUĎTE RÁD, ŽE JSTE TO NEZAŽIL.
Plynovod
 
Příspěvky: 11
Registrován: 19 zář 2014 17:40

Re: ZDENĚK LEXA KRADL V OBI

Příspěvekod Llukas007 » 09 říj 2014 19:41

Vidíte mykovec pomohl jsem vám odhalit PLYNOVODA! Bude to někdo komu někdo z vaší rodiny vykradl v Čechách v minulých letech hrob. Ovšem chápu, že je to široký záběr možných pachatelů...
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: ZDENĚK LEXA KRADL V OBI

Příspěvekod mykovec » 09 říj 2014 19:58

Pane a nebo paní plynovode. Příznačné jméno. Vypusťte se neboť jako plyn páchnete. Proč nepíšete, jak nás okrádají poslanci svými špatnými rozhodnutími. To jsou miliardy, kdy nás zadlužují. Proč nemluvíte o PRONAPRU, GRIPENECH a podobně. Proč nepíšete o policajtech, kteří prodávají drogy, střílejí po lidech, nebo o soudcích, co se nechávají uplácet. To je ten humus, který nám ubližuje. Ano, vadí Vám Lexa. Copak Vám udělal? Dlužil jste mu a on Vás zažaloval? Nebo jste dokonce odpadlík od ČSSD? Napište své jméno, ať víme, který zlosyn se takto sprostě mstí. Vypusťte se a zmizte ze scény jako smradlavý plyn. Honzík.
mykovec
 
Příspěvky: 4
Registrován: 02 říj 2014 08:43

Re: ZDENĚK LEXA KRADL V OBI

Příspěvekod worwan » 10 říj 2014 17:22

proč tady ještě plynotrubka nenapsal to HLAVNÍ: co ten udajný padouch měl ukrást a jak vysoká byla škoda. Když má za kumpána nekoho z ochranky a tudíž přesné info :?:
Uživatelský avatar
worwan
 
Příspěvky: 256
Registrován: 27 črc 2010 14:20

Re: ZDENĚK LEXA KRADL V OBI

Příspěvekod rozára » 10 říj 2014 22:12

Pane plynovode, nezažila jsem ještě většího ubožáka, co si říká plynovod. Napadáte pana Lexu, že je lichvář. Nevíte ani co to znamená. Pan Lexa byl trýzněn za 5% úroku a za tuto částku obviněn. A tak je prokázáno, že není lichvářem a vy si dovolíte ho takto veřejně pomlouvat? Nakonec byl zproštěn viny a stát ho odškodnil několika miliony za chybu jeho trýznění. Ten kdo ho označil, skončil ve vězení a dodnes platí. Doufám, že Vás Lexa zažaluje. Doporučuji mu, aby Vás nakopal do pr. Doufám, že nedělal karate zbytečně a že 8 černých pásků mu zaručí, bezpečí proti Vám. Jen pište, ať je více stop pro zjištění hajzla plynovoda. Policie si Vás najde a nebo hekři. Slyšela jsem, že nabídl 50 000,-Kč za to, kdo rozkryje toho sprosťáka, který ho veřejně pomlouvá. Růžena.
rozára
 
Příspěvky: 1
Registrován: 10 říj 2014 13:36

Re: ZDENĚK LEXA KRADL V OBI

Příspěvekod Vladislav Liška » 11 říj 2014 07:09

Rozára, taita, patriot70, mykovec: používejte prosím jen jeden nick, v případě dalšího duplikování dojde k zablokování vašich účtů - jedná se o jednu osobu.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: ZDENĚK LEXA KRADL V OBI

Příspěvekod simi » 11 říj 2014 08:34

Hezky pane Liška, uděláte s toho ještě solidní fórum. Bez ironie.
simi
 
Příspěvky: 132
Registrován: 22 črc 2010 07:55

Re: ZDENĚK LEXA KRADL V OBI

Příspěvekod Filip Lexa » 04 bře 2018 13:35

Miluji tyhle debaty o ničem a obzvlášt,když někdo pod anonymnim jmènem uraží,nebo špiní jméno me rodiny.Je to ubohý a velice neetické.Chtěl bych videt jak Zdeněk krade v kolecku náké zahradnické věci:)A hlavně lidi kteří,někoho obviňují se schovávají sami za svou nečestnou minulost.Potrefená husa se vždycky ozve,když ji nestřelíš přímo do hlavy;)Já se řídil vždy motem,co chceš ,to si vem,nebo na co nemaš,na to si vydělej.Ale bez důkazu a nepodložených svědeckých výpovědí ,či zaznamů z kamer radši mlč a zametej si před svým baráčkem osobo anonymní,nebo ti blesk s čistého nebe sešlehne chatičku ubohý človíčku;)
Filip Lexa
 
Příspěvky: 1
Registrován: 04 bře 2018 13:09

Předchozí

Zpět na Kritizujeme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků