ZDENĚK LEXA KRADL V OBI

neděkujeme...

ZDENĚK LEXA KRADL V OBI

Příspěvekod Plynovod » 19 zář 2014 18:00

TEDY TO CO JSEM SE DOZVĚDĚL OD ZAMĚSTNANCE OBI, TAK Z TOHO MI BYLO PONĚKUD NA ZVRACENÍ.

NEJENŽE ZDENĚK LEXA JE BÝVALÝM ZASTUPITELEM TOHOTO MĚSTA A MÁ SYNA FETKU CO OKRADL MRTVÉ A KRADE DÁLE, ALE I SÁM ZDENĚK LEXA KRADL TENTO TÝDEN V LITOMĚŘICKÉM OBI!

GARÁŽE, NEMOVITOSTI A RŮZNÝ MAJETEK V ŘÁDECH MILIÓNŮ KORUN MU NESTAČÍ A TAK KRADE ZAHRADNÍ VYBAVENÍ V OBI.

ŽÁDÁM HELENU LEXOVOU, ABY ODSTOUPILA A ŽÁDÁM PANA CHLUPÁČE, ABY JÍ ODVOLAL, VŽDYŤ MŮŽE UKRÁST KALICH, KAŠNU NEBO MOROVÝ SLOUP! CO PAK ZBYDE NÁM OBYČEJNÝM LITOMĚŘIČANŮM?

NECHCI ABY ZLODĚJI ZASTUPOVALI NÁS LITOMĚŘIČÁKY! LEXOVCI JSOU ZLODĚJI A PATŘÍ ZA MŘÍŽE!

LEXOVCI TÁHNĚTE!
Plynovod
 
Příspěvky: 11
Registrován: 19 zář 2014 17:40

Re: ZDENĚK LEXA KRADL V OBI

Příspěvekod simi » 19 zář 2014 18:56

no musím napsat, že jste nezdělil nic nového a asi ani nikoho nepřekvapil.
simi
 
Příspěvky: 132
Registrován: 22 črc 2010 07:55

Re: ZDENĚK LEXA KRADL V OBI

Příspěvekod worwan » 21 zář 2014 10:03

kecy v kleci.Nějaké důkazy? Jsem opatrnej na příspěvky lidí co se zaregistrují a ihned někoho anonymně napadnou. A ty výzvy na starostu jsou mimo mísu, doporučuji navštívit jednání zatupitelstva a tam vyniknout.A ne si tady slintat pentli.
P.S. Kousl se ti caps Lock
Uživatelský avatar
worwan
 
Příspěvky: 256
Registrován: 27 črc 2010 14:20

Re: ZDENĚK LEXA KRADL V OBI

Příspěvekod Vladislav Liška » 21 zář 2014 12:21

presne tak, nepusobi to moc verohodne.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: ZDENĚK LEXA KRADL V OBI

Příspěvekod Plynovod » 21 zář 2014 20:12

NA DŮKAZY SE POPTEJTE V OBI, NEBO NA POLICII PRÝ BYLA NA MÍSTĚ A ŘEŠILA HO. PRACOVNÍK Z OBI JE MŮJ DLOUHOLETÝ KAMARÁD, NEMÁM DŮVOD MU NEVĚŘIT.
Plynovod
 
Příspěvky: 11
Registrován: 19 zář 2014 17:40

Re: ZDENĚK LEXA KRADL V OBI

Příspěvekod wiki » 23 zář 2014 07:36

Plynovod píše:NA DŮKAZY SE POPTEJTE V OBI, NEBO NA POLICII PRÝ BYLA NA MÍSTĚ A ŘEŠILA HO. PRACOVNÍK Z OBI JE MŮJ DLOUHOLETÝ KAMARÁD, NEMÁM DŮVOD MU NEVĚŘIT.
Kupte si novou klávesnici, nebo se naučte používat Caps Lock. Já znám Lexovi určitě déle než vy a taky mám důvod jim věřit. :-)
Uživatelský avatar
wiki
 
Příspěvky: 73
Registrován: 27 čer 2010 15:09
Bydliště: Česká Lípa

Re: ZDENĚK LEXA KRADL V OBI

Příspěvekod Plynovod » 23 zář 2014 20:05

KOUPÍM NOVOU KLÁVESNICI, NEBO PŘESTANU POUŽÍVAT CAPS LOCK AŽ V DOBĚ, KDY VY PŘESTANETE CITOVAT PŘÍSPĚVEK NA KTERÝ MIMO VÁS NIKDO JINÝ NEODPOVĚDĚL :D

TO JE DOBŘE, ŽE JE ZNÁTE - VŽDYŤ TO JE VAŠE VĚC, JEN BYCH VÁS UPOZORNIL NENECHTE SI OD NICH ZALÉVAT KYTKY NA HROBU PŘÍBUZNÉHO V DOBĚ VAŠÍ DOVOLENÉ A NENECHTE JE HLÍDAT MAZLÍČKY VE VAŠEM BYTĚ, JELIKOŽ BY SE MOHLO STÁT, ŽE BUDETE MÍT VYMALOVÁNO A TO DOSLOVA :D

KAŽDÝ VÍ MOC DOBŘE, KDE TO ZLATO Z TRESTNÉ ČINNOSTI TOHO MLADÉHO Z KU*VY SYNA SKONČILO, JASNĚ ŽE U FOTŘÍKA, JEN TO POLICIE NEDOKÁZALA DOKÁZAT.

SMUTNÉ CO SE MŮŽE DOPUSTIT V LITOMĚŘICÍCH.
Plynovod
 
Příspěvky: 11
Registrován: 19 zář 2014 17:40

Re: ZDENĚK LEXA KRADL V OBI

Příspěvekod wiki » 25 zář 2014 06:49

Plynovod píše:KOUPÍM NOVOU KLÁVESNICI, NEBO PŘESTANU POUŽÍVAT CAPS LOCK AŽ V DOBĚ, KDY VY PŘESTANETE CITOVAT PŘÍSPĚVEK NA KTERÝ MIMO VÁS NIKDO JINÝ NEODPOVĚDĚL :D


Citovat Vás budu, aby bylo jasné na co reaguji a za druhé - není protiprávní dělat věci, které mohu. Tím je právě citace. A dovolím si poznámku na Vaši adresu: pokud ani policie ČR nic nedokázala, dostáváte se obviňováním sám do pozice obvinitelného. Drtivá většina z nás má otce nebo potomky a z 99% není příbuzný spojen s trestnou činností v rodině. Na takovéto obviňování byste měl mít důkazy, že?
Uživatelský avatar
wiki
 
Příspěvky: 73
Registrován: 27 čer 2010 15:09
Bydliště: Česká Lípa

Re: ZDENĚK LEXA KRADL V OBI

Příspěvekod Plynovod » 25 zář 2014 14:35

NO A PSÁT SE ZAPNUTÝM CAPS LOCKEM JE PROTIPRÁVNÍ? TAK MĚ OBVIŇTE, ZÁPIS Z PŘESTUPKU JE, JELIKOŽ BYLA NA MÍSTĚ POLICIE. TUDÍŽ ZDE UVEŘEJŇUJI JEN PRAVDU. NIKDO MI NEMŮŽE NIC JSEM SI JISTÝ V KRAMFLECÍCH, POKUD BYCH NEBYL ZDRŽEL BYCH SE KOMENTÁŘE.
Plynovod
 
Příspěvky: 11
Registrován: 19 zář 2014 17:40

Re: ZDENĚK LEXA KRADL V OBI

Příspěvekod Vladislav Liška » 25 zář 2014 14:44

Psat Capslockem je neslusne, piste tedy prosim normalne.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: ZDENĚK LEXA KRADL V OBI

Příspěvekod Petr » 25 zář 2014 18:56

Vladislav Liška píše:Psat Capslockem je neslusne, piste tedy prosim normalne.


A psát bez diakritiky a vše malým je slušné? Vždy jsem myslel, že čeština je jen jedna,,,, Ale zpět k tématu. Jde o vážné obvinění a kdyby na něm nebylo nic pravdivé, tak by se zajisté pan Lexa, případně jeho spolustraníci, ozvali. Zdá se, že si nikdo nechce pálit prsty, příp. vědí své. Před volbami je to ovšem silné kafe!
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: ZDENĚK LEXA KRADL V OBI

Příspěvekod Plynovod » 27 zář 2014 20:31

TAK MĚ PŘIPADÁ, ŽE SE TU ŘEŠÍ VOLBA PÍSMA, NEŽ-LI TO CO JE OBSAHEM MÉHO PŘÍSPĚVKU. TO ŽE TU NĚJAKÁ POLONĚMKA HÁŽE ŠPÍNU NA STAROSTU A PÍŠE JAKO DEMENT TO NIKOHO NEOMRÁČÍ, ALE JEN SE OPŘE ČLOVĚK DO LEXOVCŮ, TAK JE OHEŇ NA STŘEŠE. TO JSTE OPRAVDU Z NĚHO TAK PŘIPOKAKANÍ, NEBO MĚ UPOZORŇUJE ADMIN TOHOTO FÓRA Z JINÉHO MĚ NEZNÁMÉHO DŮVODU? MÁTE NĚCO S LEXOU? PLÁNUJETE DOVOLENOU, NEBO MÁTE SPOLEČNÉ MAJETKY? PÍŠU CAPS LOCKEM, ABY TO KAŽDÝ VIDĚL, ABY KAŽDÝ VIDĚL CO JE RODINA LEXŮ ZA ŠPÍNU.
Plynovod
 
Příspěvky: 11
Registrován: 19 zář 2014 17:40

Re: ZDENĚK LEXA KRADL V OBI

Příspěvekod Patriot70 » 29 zář 2014 11:03

Petr píše:
Vladislav Liška píše:Psat Capslockem je neslusne, piste tedy prosim normalne.


A psát bez diakritiky a vše malým je slušné? Vždy jsem myslel, že čeština je jen jedna,,,, Ale zpět k tématu. Jde o vážné obvinění a kdyby na něm nebylo nic pravdivé, tak by se zajisté pan Lexa, případně jeho spolustraníci, ozvali. Zdá se, že si nikdo nechce pálit prsty, příp. vědí své. Před volbami je to ovšem silné kafe!


Vážený pane, nejsem příznivcem socanů. Jsem ODS a však takto politické strany nepracují, aby pomlouvally za každou cenu. Je neslušné obvinit někoho koho znám jen podle vyprávění. Víte jak to bylo? Nevíte, ale hodí se Vám pomlouvat někoho, kdo je zdravější než Vy. Styďte se. Znám p. Lexu, který mi zachránil život, doslova život a nic za to nechtěl. Takových pomocí, které pan Lexa rozdal, je ale mnohem víc. Ano narážíte na jeho syna. Víte však jak to bylo i v tomto případě? Kdyby to udělal ROM, tak by se toho nikdo ani nevšiml.
Patriot70
 
Příspěvky: 23
Registrován: 07 úno 2014 20:28

Re: ZDENĚK LEXA KRADL V OBI

Příspěvekod Patriot70 » 29 zář 2014 12:27

Ano, mluvil jsem s tím pracovníkem OBI a ten mi potvrdil, že Lexa si vzal kolečko na uhlí, naplnil ho 350-ti kusy květin i s květináči a snažil se s tímto nákladem projet ven z prodejny. No a tak ho přistihli. Kdyby ho nechytli, tak by na tom vydělal 250 000,-Kč.
Patriot70
 
Příspěvky: 23
Registrován: 07 úno 2014 20:28

Re: ZDENĚK LEXA KRADL V OBI

Příspěvekod Patriot70 » 29 zář 2014 22:21

Moc se omlouvám. Nebylo to tak jal jsem již napsal. Bylo to větší. Lexa chtěl ujet tím malým traktůrkem za 165 000,-Kč. No a tak si ho naložil celou řadou květin a odjel z OBI. Byl ale přistižen a vymlouval se, že nemá tolik peněz u sebe a že ho potřebuje. Kdyby mu to vyšlo, tak by se obohatil 390 000,-Kč.
Patriot70
 
Příspěvky: 23
Registrován: 07 úno 2014 20:28

Re: ZDENĚK LEXA KRADL V OBI

Příspěvekod winie » 30 zář 2014 07:57

Už aby bylo po volbách.... Tyhle předvolební slinty mě odrazují sem vůbec něco psát.
PS: Neodpustím si jeden komentář: Překvapuje mě, jak neskutečně nízké jsou argumenty a komentáře některých nových uživatelů - zástupců politických stran. Když to pak vidím, tak opravdu ztrácím chuť vůbec k volbám chodit. Obzvlášť když vím, že po volbách budou zase všichni kamarádi se společným cílem co nejvíc podojit město....
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: ZDENĚK LEXA KRADL V OBI

Příspěvekod Vladislav Liška » 30 zář 2014 09:44

Vidím to naprosto stejně. Například Patriot je buď pologramotný nebo nevím. U každého příspěvku se podepisuje jinak, nemá to hlavu ani patu. A takových je bohužel víc :( Já jen doufám, že po volbách nastane skutečně změna a nepojedou se kamrádšofty.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: ZDENĚK LEXA KRADL V OBI

Příspěvekod Plynovod » 30 zář 2014 19:53

MOŽNÁ JSTE TO ŠPATNĚ POCHOPILI, ALE JÁ TU O VOLBÁCH NENAPSAL ANI 1/2 SLOVA. NEŘEŠÍM TU VOLBY, ŘEŠÍM TU TOHO ZLODĚJE. DIVÍM SE PROČ ZDE NENAPÍŠE NĚCO PAN HRUBIŠKO (KTERÝ ZDE ČASTO A RÁD KOMENTUJE) Z MĚSTSKÉ POLICIE, KTERÁ NA MÍSTĚ BYLA A LEXU ŘEŠILA. DIVÍM SE VŮBEC, ŽE SE TOHO PODVRAŤÁKA LICHVÁŘSKÉHO NĚKDO JEŠTĚ VŮBEC ZASTÁVÁ. DOUFÁM, ŽE VYŠŠÍ SPRAVEDLNOST JE POŘÁD MEZI NÁMI A JEMU ZA TO UPADNOU OBĚ RUCE!
Plynovod
 
Příspěvky: 11
Registrován: 19 zář 2014 17:40

Re: ZDENĚK LEXA KRADL V OBI

Příspěvekod mykovec » 06 říj 2014 09:18

Pane plynovode, to co píšete je na žalobu. Doufám, že to pan Lexa čte, a že Vás zažaluje. Pod falešné jméno se neschováte. Krimunálka to zjistí. Takového sprosťáka svěd neviděl. I kdyby to byla pravda, tak nemůžete takto sprostě lhát. Až to dojde k soudu, budete muset s pravdo ven a pan Lexa se doví, kdo ho tolik nenávidí a za co. Proč nepíšete, že kradl také Buchvald, Londíček, Škoipek, Snouboorda a další. Proč nepíšete že kradli i jiní dokonce členi parlamentu a senátu? Lukáš.
mykovec
 
Příspěvky: 4
Registrován: 02 říj 2014 08:43

Re: ZDENĚK LEXA KRADL V OBI

Příspěvekod Plynovod » 06 říj 2014 18:17

TEDY LUKÁŠI, TO JSEM JEŠTĚ NEVIDĚL :D TEN PRAVOPIS MYSLÍTE ZCELA VÁŽNĚ? NE ŽE BYCH BYL JEDNIČKÁŘ, ALE VY JSTE DLE MÉHO NÁZORU NEABSOLVOVAL ANI 9. LETKU. ZA TOTO BY MĚL BÝT BAN OD ADMINISTRÁTORA A NEVYHROŽOVAT MĚ, ŽE PÍŠU ZA POMOCÍ CAPS-LOCKU. POKUD BYCH SI NEBYL JISTÝ, ŽE SE CELÁ ZPRÁVA NEZAKLÁDÁ NA PRAVDĚ, MYSLÍTE SI ŽE BYCH RISKOVAL TRESTNÍ OZNÁMENÍ ZE STRANY TOHO ČORKAŘE? JÁ VÍM, ŽE MÁM PRAVDU A VÍM ŽE ZDENĚK LEXA KRADL V OBI, TUDÍŽ PRO MĚ KRIMINÁLKA NEPŘIJEDE A K VÝSLECHU NEPŮJDU - CHÁPETE TO? PROTOŽE LEXA NA MĚ TRESTNÍ OZNÁMENÍ NEPODÁ, ROZUMÍTE TOMU? TAK ŠUP DO ŠKOLY INTELIGENTE :D KVALITNÍ MATERIÁL SE ZASTÁVÁ LEXY, OPRAVDU KVALITNÍ.
Plynovod
 
Příspěvky: 11
Registrován: 19 zář 2014 17:40

Další

Zpět na Kritizujeme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron