koupaliště

neděkujeme...

koupaliště

Příspěvekod drsny » 08 čer 2014 19:38

dnes jsme byli letos poprvé na koupališti. z návštěvy máme ne úplně dobré pocity. první, co nás zaskočilo byla neposekaná tráva, což mysliím nebyl až takový problém před otevřením pořešit. další věc, která mě dostala skutečně hodně, byly záchody. i dnes, kdy zcela jistě nebyla kapacita koupaliště naplněna na 100%, byly fronty i před pánskými záchody a to jsem skutečně viděl málokdy. když jsem toto zařízení navšívil, bylo mi hned jasné, kde je problém. pokud někdo pro celé koupaliště namontuje jeden pisoár, asi předpokládá, že to chlapi chodí dělat jinam. nejhorší je, že je toto místo připraveno pro pět močících chlapů, jen někdo ty čtyři pisoáry opoměl namontovat.
2014-06-08 18-12-36.jpg
pánské záchody

na toaletách pro dámy a invalidy (ano tato dvě zařízení jsou sdružena do jednoho) to nevypadá o moc lépe. opět jedna pozice pro všechny přítomné.
2014-06-08 18-13-45.jpg
dámské záchody

celkem mě zajímá, jak to bude vypadat, až bude na koupališti více lidí... je tohle finální řešení nebo se s tím bude ještě něco dělat než bude plná sezóna?
drsny
 
Příspěvky: 24
Registrován: 03 čer 2010 12:04

Re: koupaliště

Příspěvekod vojta » 08 čer 2014 22:21

Tak to je drsný...
vojta
 
Příspěvky: 87
Registrován: 19 lis 2010 17:29

Re: koupaliště

Příspěvekod winie » 08 čer 2014 22:44

možná by to chtělo investovat do tý barvící látky, která reaguje ve vodě na moč. S tímhle přístupem budou mít litoměřice vyhlášené barevné bazény :lol: Ještě že tam nechodím :lol:
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: koupaliště

Příspěvekod drsny » 08 čer 2014 23:37

winie píše:možná by to chtělo investovat do tý barvící látky, která reaguje ve vodě na moč. S tímhle přístupem budou mít litoměřice vyhlášené barevné bazény :lol: Ještě že tam nechodím :lol:

no my tam uz asi taky nejakou dobu nepujdeme (nez budemem mit chut to znovu testovat) a investovat by to chtelo spis do toho, aby tam tyto problemy nebyly a to jsem puvodne nechtel komentovat, ze kdyz se nahodou nestihnes najist predtim, nez vyrazis na koupak, jsi odsouzen k tomu stat minimalne pul hodiny ve fronte na nejake krmivo (ano, i to jsem absolvoval) priste to vidim spis na objednavku z pizza xxl a prevzeti u vchodu. holky v bufaci byly prijemne a bylo jich tam celkem dost, ale nejak to proste netihaly :-(
drsny
 
Příspěvky: 24
Registrován: 03 čer 2010 12:04

Re: koupaliště

Příspěvekod Benes » 09 čer 2014 07:22

Uznávám že jedna toaleta na koupaliště je opravdu málo, proto je jich tam celkem 14 a 7 pisoárů. To co stěžovatel popisuje jsou toalety v budově Starých šaten, v hlavní budově najdete ty další a je-li na koupališti více jak 100 lidí jsou otevřené. Snahou je všechny přesunout blíže návštěvníkům do starých šaten, je to ale otázka peněz a proto se budují postupně.
Každý kdo někdy udržoval trávník ví, že posekat ho před blížícími se třicetistupňovými vetdry znamená udělat z trávníku zaprášený úhor, proto jsme sekání odložili na tento týden.
vedoucí koupaliště
Benes
 
Příspěvky: 1
Registrován: 09 čer 2014 07:07

Re: koupaliště

Příspěvekod Petr » 09 čer 2014 07:30

Pokud chcete na litoměřické koupaliště a dát si zároveň něco k občerstvení, za příznivého počasí jste bez šance! Noste si ho s sebou! Jediná dvě okénka jako za starých časů a profesně naprosto nemožná obsluha - asi to dělají prvně a vzájemně si překážejí... Vedle vysoké trávy se blízké topoly starají o nepříjemnou bílou deku. S tím se však nedá nic dělat. Frontu na pánské záchody u sauny jsem nepostřehl, mušle byly všechny. Divím se, že při dnešních možnostech předpovědi počasí se nedá zajistit potřebný servis. Kolik takových dnů jako teď ještě v létě bude? Příště asi pojedu raději do Úštěku.
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: koupaliště

Příspěvekod drsny » 09 čer 2014 08:15

Benes píše:Uznávám že jedna toaleta na koupaliště je opravdu málo, proto je jich tam celkem 14 a 7 pisoárů. To co stěžovatel popisuje jsou toalety v budově Starých šaten, v hlavní budově najdete ty další a je-li na koupališti více jak 100 lidí jsou otevřené. Snahou je všechny přesunout blíže návštěvníkům do starých šaten, je to ale otázka peněz a proto se budují postupně.
Každý kdo někdy udržoval trávník ví, že posekat ho před blížícími se třicetistupňovými vetdry znamená udělat z trávníku zaprášený úhor, proto jsme sekání odložili na tento týden.
vedoucí koupaliště


pokud je na koupalisti vice toalet nebylo by od veci tuto informaci umistit nekam k tem, ktere jsou v pruchodu k bazenu. stejne jako ja o nich jiste damy stojici ve fronte na tu jednu toaletu nevedely.
drsny
 
Příspěvky: 24
Registrován: 03 čer 2010 12:04

Re: koupaliště

Příspěvekod škorňa » 11 čer 2014 11:19

Pro "drsný" :píšete,že jste byl letos poprvé na koupališti.Vyplývá mě z celého Vašeho příspěvku,že jste v minulosti při návštěvě koupaliště moc staré WC nepoužíval když nevíte kde jsou.
Pro "winie" :proč píšete o koupališti když tam nechodíte a nic moc o problematice nevíte ?
Jinak souhlasím s názorem na letošní úroveň občerstvovací stanice.Horší snad už to být nemůže.
škorňa
 
Příspěvky: 1
Registrován: 11 čer 2014 11:05

Re: koupaliště

Příspěvekod drsny » 12 čer 2014 13:38

loni jsem na koupalilsti nebyl. predloni myslim ano, ale bylo videt, ze jsou na koupalisti od me posledni navstevy nejake zmeny, tak jsem se domnival, ze jsou toalety prestehovany na jine misto. kazdopadne predpoladat, ze jiz vsichni navstevnici na koupalisti nekdy v minulosti byli a o existenci starych toalet vedi, mi prijde malinko podivne a jak uz jsme psal, nebyl jsem jediny, kdo cekal, az bude volno na tech "novych", takze jiste nejsem jediny kdo o tech "starych" nevedel.
drsny
 
Příspěvky: 24
Registrován: 03 čer 2010 12:04


Zpět na Kritizujeme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků