Rozsvícení vánočního stromu

neděkujeme...

Rozsvícení vánočního stromu

Příspěvekod winie » 06 pro 2013 11:00

Původně jsem nevěděl jestli to dát do chválení, nebo kritiky. Začnu pochvalou. Město sehnalo moc pěkný strom a ozdoby jsou také hezké, chválím také program pro děti, který byl dle míry zaplnění prostoru před pódiem úspěšný a také chválím moc pěkný ohňostroj - nejspíš zbylo v městské kase dostatek financí :) ale tady chvála končí. Sortiment stánků, dá-li se tomu tak vůbec říct, byl katastrofální. Obligátní buřty a bohužel i zdomácnělá pitomost jménem Trdlo mě už nepřekvapila. Ale pochybný textil, stánek VZP a blikající příšernosti opravdu k vánocům nepatří. Pro příští rok se radnice snad pořádně zamyslí a na tento nejfrekventovanější den adventu na náměstí si sortiment snad lépe pohlídá.
Namátkou co chybělo mě: Nikde jsem neměl možnost si koupit Vánočku, která k českým vánocům neodmyslitelně patří. Potěšila by mě i nabídka různých betlémů, svíček a dalších rukodělných výrobků. Myslím si, že Litoměřice mají dostatek vlastních firem, živnostníků a chráněných dílen, které by výše zmíněné výrobky dodaly. Takže díky za letošní rok a příště prosím odpovědní, myslete česky a regionálně ;)
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Zpět na Kritizujeme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron