17. listopad

neděkujeme...

17. listopad

Příspěvekod rajnoha » 18 lis 2013 17:41

V pátek, někdy po obědě, vydala radnice zprávu o tom, jak starosta a spol. uctili památku 17. listopadu před radnicí. To jest 15. listopadu.
Pan starosta měl plnou pusu demokracie a jak s ní ještě někdo neumí zacházet. Všichni ostatní to slavili 17. Halt našim se holt o víkendu a ve svátek asi nechtělo. Přece si nebudou kazit víkend nějakou formalitou, že? Smutné, zvlášť k tomu proslovu :( Myslím, že by panu starostovi nic neudělalo, kdy místo trajdaní po obchodech v neděli zašel radši uctít tu vzpomínku ve správný den.
Mimochodem, že to asi nebylo úplně košer, dokazuje i dnešní tisková zpráva litoměřické ODS, kdy se prsí jak to oni uctili, ale už tak nějak zamlčeli, že dva dny předem aby pak měli fraj. Ke kteréžto tiskové zprávě navíc použili stejnou fotografii jako radnice v pátek. Asi náhoda :)
rajnoha
 
Příspěvky: 189
Registrován: 16 zář 2010 13:18

Re: 17. listopad

Příspěvekod Jaromír Mareš » 19 lis 2013 20:43

Vážení přátelé, občas mě opravdu překvapí, co všechno se dá kritizovat.
Jinak pro zajímavost, starosta se o víkendu zúčastnil divadelního představení o.s. Naděje v divadle, pořádaného u příležitosti 10 let existence Naděje v Litoměřicích. Dále se zúčastnil charitativního koncertu v domě kultury, jehož výtěžek je určen na opravu kostela v Počaplech. A obdobný program má i o tomto víkendu. Zajímalo by mě však, jak pracuje o víkendu autor příspěvku, když takto kritizuje. Navíc město Litoměřice bylo jedno z mála měst, které si 17. listopad, byť komorním způsobem, připomenulo.
Jinak článek i s fotkou byl rozeslán jako tisková zpráva všem médiím a je ke stažení na webových stránkách města, tudíž je veřejně přístupný. Tak jako přebírají zdarma média tyto tiskové zprávy společně s fotografiemi, může toto učinit ODSka i kterýkoliv jiný subjekt ve městě, dokonce i kritik pan „rajnoha“. Přeji příjemný večer.
Jaromír Mareš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 05 pro 2012 16:55

Re: 17. listopad

Příspěvekod rajnoha » 20 lis 2013 09:27

Pane Mareši, pane Mareši :) Ad použití fotografie - beru. Ad vytíženost pana starosty - neberu. A to z prostého důvodu, že jsem ho v neděli přes den viděl i poněkud jinde než tvrdíte, a rozhodně nevypadal, že by někam spěchal a neměl chvilku :) Jinak bežně slavíte Štědrý den, Silvestra, Velikonoce, 28. říjen a podobně dva dny předem? Pokud trváte na tom, že to je v pořádku, proč jste do vaší tiskové zprávy nenapsali, že jste to slavili dva dny předem? :)
rajnoha
 
Příspěvky: 189
Registrován: 16 zář 2010 13:18

Re: 17. listopad

Příspěvekod Petr » 20 lis 2013 13:31

Pane rajnoho, nevěřil jsem, že budete ještě reagovat. Toto už je násobná trapnost. Srovnávat Silvestr a Štědrý den se svátkem Listopadu může jen naiva nebo provokatér. Vy jste vždy organizoval oslavu svých narozenin (svátku, svatby...) přesně v daný den? Já tedy ne. Pokud vycházejí na všední den, většinou volím víkend. To samé o "dušíčky" apod. Za bolševika se 28. říjen slavil 7. listopadu... :) a muselo se povinně. Jsem rád, že u nás první muž radnice tuto událost zaznamenal. Jinde tomu ani tak nebylo. Předpokládám, že vy jste si udělal v neděli čas a zašel na náměstí položit květinu, když na vás ta událost tak naléhá.... ;) Hezký den všem!
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: 17. listopad

Příspěvekod rajnoha » 20 lis 2013 15:43

Pane petře, 28. říjen se slavil 7. listopadu? Můžete to prosím rozvést? Nemyslíte spíše 25. říjen? Pokud ano, tak si to prosím najděte třeba na wikipedii, proč to tak bylo a že důvod byl ryze technický :) Přijde vám 17. listopad nedůležitý? Proč ho tedy ostatní slaví v den kdy mají? Včetně vlády a kupodivu i obyčejných lidí. Asi pro ně začátek demokracie znamenal přeci jen něco více. A já tam skutečně byl. Byť ne s květinou. A nebyl jsem kupodivu sám, kdo se tam divil :)
rajnoha
 
Příspěvky: 189
Registrován: 16 zář 2010 13:18

Re: 17. listopad

Příspěvekod Petr » 20 lis 2013 16:25

Omlouvám se, myslel jsem samozřejmě VŘSR - 25. říjen...
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: 17. listopad

Příspěvekod Jaromír Mareš » 20 lis 2013 17:06

Pane „rajnoha“, musím souhlasit s Petrem, ani já jsem nepočítal s tím, že v této diskuzi budete pokračovat. Je však vidět, že Vás tento problém velice trápí. Proto jsme se rozhodli vše napravit a snad Vám tím udělat radost. Přeji Vám příjemný den.

http://www.ods-litomerice.cz
Jaromír Mareš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 05 pro 2012 16:55

Re: 17. listopad

Příspěvekod winie » 20 lis 2013 19:52

rajnoho, asi bych se nepitval kdy byl tento vyznamny den slaven, ale byl bych rad ze vubec byl slaven. Urcite to v dnesni politicke situaci v kraji neni automatika ;)
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí


Zpět na Kritizujeme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron