KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

děkujeme...

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod miculee » 20 kvě 2011 14:53

Tak to je škoda :( Já seděla dvakrát vevnitř a z toho jednou v uzavřené nekuřácké společnosti, takže zakouřeno nebylo. Jinak když mám možnost vždycky si radši sednu ven. Pravda je, že v době hotovek jsem tam nebyla. Pravdu máte, že podávat v době obědů pouze hotovky není dobré. Snad Vám bude víc vyhovovat druhá restaurace, na kterou jsem dala tip (nekuřácká). Neobjeví se tu náhodou téma farmářských trhů?
miculee
 
Příspěvky: 5
Registrován: 19 kvě 2011 15:05

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Vladislav Liška » 20 kvě 2011 15:05

Micule, i tak diky, jinak hotovky v dobe obeda mi vubec neva, jen jsem chtel ochutnat neco vice :) Rooswelt urcite zkusim a farmarske trhy uz tu jsou, mozno diskutovat zde : http://litomerickeforum.cz/viewtopic.php?f=13&t=316&p=3796&hilit=trh#p3796
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod dejavu » 25 kvě 2011 18:37

Během tohoto týdne půjdeme vyzkoušet jídlo na Mostce, tak pak hodím reference. ;)
http://mostna-hora.cz/
Lákají nás festivaly ( v červnu má být rybí ). Chodíte na ně někdo? A?
dejavu
 

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod vochomurka » 26 kvě 2011 22:19

dejavu píše:Během tohoto týdne půjdeme vyzkoušet jídlo na Mostce, tak pak hodím reference. ;)
http://mostna-hora.cz/
Lákají nás festivaly ( v červnu má být rybí ). Chodíte na ně někdo? A?

tak to som zvedavý prídem za dva týždne do LT a Mostnou horu som mal vždy rád a keby tam bolo aj dobré jedlo, tak to by bola bomba. Počkám si na tvoje poznatky
vochomurka
 
Příspěvky: 12
Registrován: 07 říj 2010 16:36

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Vassago » 27 kvě 2011 15:34

Musím jednoznačne pochválit a doporučit hotel Roosevelt a jeho obědová menu. Polévky naprosto vynikající a hlavní jídla také. Obsluha vynikající, přinese co na očích vidí :)
Zatím musím říci, že lepší než Sklípek a mnohem lepší než Portál. Mostná hora se naprosto nechytá. Doufám, že jim to vydrží, laťku nasadili vysoko.
Uživatelský avatar
Vassago
 
Příspěvky: 54
Registrován: 02 čer 2010 09:19

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Vladislav Liška » 27 kvě 2011 17:09

pridavam se s chvalou k Roosveltu. Zkusili jsme jak obed tak vecerni menu, a je to pohodicka. Urcite to je minimalne stejna uroven jako Sklipek nebo Portal.
Take jsme zkusili ted nove El Pedro. Jidlo skutecne mexicke a vyborne, obsluha zatim bohuzel tragicka - nemaji doresene obsluhovani na zahradce, a chodi tam v intervalu 20 minut :( Pokud se to zlepsi a sedne si to tak super.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Tomas.Marny » 27 kvě 2011 19:42

El Pedro v Ltm????? něco nového????? co není Chovaneček a spol výroba šišatých kol????? :P :P :P
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58


Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod winie » 28 kvě 2011 08:41

to je nova beseda. osobne sem na to zrovna chvalu neslysel. ani na jidlo, ani na obsluhu.
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Tomas.Marny » 30 kvě 2011 21:57

Sobotní návštěva Budvarky a kvalita jídla opravdu na 1A včetně obsluhy.
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Tomas.Marny » 31 kvě 2011 19:22

Dnešní pozdní oběd v El Pedru,
musím říct že jídlo bylo opravdu vynikající prostě úžasné, ceny dobré, myslím že taková restaurace tu chyběla, prostředí slušné a obsluha, neříkám že špatná, to určitě ne, ale chce to malinko poladit, ale myslím že to chce jen trochu zaběhnout nic víc.
Celkový dojem, velice dobré, velice slušné, doporučuji. :twisted:
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod I.T. » 01 čer 2011 20:21

Také jsem dnes na večer otestoval restauraci El Pedro a moc nadšený jsem nebyl.
Prostředí pěkné, obsluha velice příjemná a rychlá, což bylo možná dáno tím, že v celé restauraci bylo málo hostů a to hlavní, což je
jídlo (buritos) bylo na pohled úžasné, ale bohužel úplně studené a tak nějak bez chuti a špetky pikantnosti.
Takže pro mě trochu zklamání, protože od zavření Taberny na Březinově cestě jsem se těšil na pořádné mexické jídlo.
I.T.
 
Příspěvky: 21
Registrován: 12 zář 2010 16:46

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod dejavu » 03 čer 2011 18:12

Tomas.Marny píše:Dnešní pozdní oběd v El Pedru,
musím říct že jídlo bylo opravdu vynikající prostě úžasné, ceny dobré, myslím že taková restaurace tu chyběla, prostředí slušné a obsluha, neříkám že špatná, to určitě ne, ale chce to malinko poladit, ale myslím že to chce jen trochu zaběhnout nic víc.
Celkový dojem, velice dobré, velice slušné, doporučuji. :twisted:


Byli jsme tam na pozdní večeři a měli jsme úplně stejné jídlo. ;) Za mojí osobu 1 s hvězdičkou.
dejavu
 

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Lenka » 07 čer 2011 12:09

Budvarka za mě již nikdy více.
První dojem zkazil prťavej stolek pro čtyři osoby přecpanej nápojákama (celkem 2 stojací, jeden ležící), příbory v jákemsi stojánku, popelník a sada koření (maggi,sojovka nebo co to bylo, sůl, pepř a nějaké gurman koření ve dvou sypátkách - aby Vám náhodou tato lahůdka nedošla). Vše bylo opatlané mastnotou.Když už to na těch stolech musí být, tak ať je to alespoň čisté.
Další záležitost čekala v podobě ušmudlaných skleniček. Po umytí je nikdo neutřel a tak na nich výrazně zaschly kapky vody.
Čekací doba na hotovku velice krátká, ale to jaksi tu úroveň kvality jídla nezvýší. Kyselé zelí nebylo kyselé nýbrž velice sladké i po dosolení. Plněný bramborový matlavý - nejspíš vinou brambor, cibulka připálená a cítit fritovacím olejem s příchutí hranolků. Kančí guláš byl silně cítit dochucovadly a i tak chutnal.Do knedlíků jim nejspíš spadla kurkuma, jinak si neumim nepřirozenou žlutost houskového knedlíku vysvětlit.
Obsluha - všechno tam odnosí studenti na praxi, ti jsou celkem šikovní. Hlavní personál se tam plouží, objednává a kasíruje. Čekací doba na objednání jídla ve skoro prázdné hospodě byla 10min a to jsme si museli odchytit slečnu, která objednává a slušně se jí optat zda si můžeme objednat.
Jídlo jsme opustili zhruba v polovině, dál už to testovat nešlo.
Lenka
 
Příspěvky: 45
Registrován: 22 srp 2010 15:21

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod winie » 08 čer 2011 18:30

budvarka udajne konci. aspon soucasni majitelé. takze tato bradavice na tvari litomericke gastronomie konecne zkončí.
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Stanislav Hylán » 20 čer 2011 21:23

Pro všechny milovníky dobrého uzeného doporučuji nově otevřené řeznictví v Pekařské ulici. Výborné uzené, dobrá drštková polívka nebo zabíjačkový guláš.
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Milada » 22 čer 2011 07:04

Opět jsme s kamarádkami zavítaly k Drakovi a opět nebyly zklamané. Seděly jsme venku, bylo plno, jeden stoleček jakoby čekal jen na nás :-). Obsluha - dvě mladé holčiny - dvojčata - milé, ochotné. Jídlo výborné, větší porce, jen tak tak se do nás vešla :-).
Milada
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 23 kvě 2010 13:36

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Desty » 23 čer 2011 14:58

Minulý týden jsem si zašli na Mostku. Ale jsme zklamaní - jídlo nebylo dobré. Očekávala jsem od toho asi moc. :x
Desty
 
Příspěvky: 33
Registrován: 01 říj 2010 10:46

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod dejavu » 23 čer 2011 16:42

Taky chodíme na Mostku, nám tam chutná.
dejavu
 

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Janina » 23 čer 2011 22:08

Stanislav Hylán píše:Pro všechny milovníky dobrého uzeného doporučuji nově otevřené řeznictví v Pekařské ulici. Výborné uzené, dobrá drštková polívka nebo zabíjačkový guláš.

S panem Hylánem můžu naprosto souhlasit.Málo lidí ví o tom,že se opět otevřelo nové rodinné řeznictví v Pekařské ulici.Jsem nadmíru spokojená nejen s milým přístupem a ochotou obsluhujících,ale i s domácími výrobky jako je např.teplá sekaná,zabij.guláš,škvarky,domácí uzené atd...jsem ráda,že ještě existují slušný a poctivý lidi,kteří nešidí váš žaludek ani kapsu.I když to není přímo na náměstí tak věřte,že se vám vyplatí tam zajít.Sama mám dvě malé děti a vím,že tady v tom řeznictví se nebojím jim koupit šunku nebo párky,protože mají vždy čerstvé uzeniny i maso a zarazila mě v dobrém slova smyslu i cena kuřecího masa,která je oproti jiným hodně levná.Jdete se podívat uvidíte sami........
Janina
 
Příspěvky: 1
Registrován: 23 čer 2011 21:44

PředchozíDalší

Zpět na Chválíme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 návštevníků