KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

děkujeme...

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Lunardi » 24 čer 2011 06:38

To neděláte dobře Janino, že krmíte děti uzeninou. Jednou by se Vám to mohlo vymstít.
Lunardi
 
Příspěvky: 34
Registrován: 15 čer 2010 17:29

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Lukino » 24 čer 2011 13:35

Dát si uzeninu jednou za čas není přeci žádný problém, ani pro děti. Pro boha... Jíst se má všeho s mírou...
Lukino
 
Příspěvky: 222
Registrován: 23 kvě 2010 11:21

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod fifffinka » 01 črc 2011 22:53

Tak se musim podělit o svou posledni zkušenost se stravovanim.Poměrně často navštěvuji Sklípek,jako ostatně většina úředníků ale nevim co se tam posledni dobou deje s hygienou ??? Jiz dvakraz jsem mela usmudlane sklenice a takovy polomastny lem talíře jako za komunistu ze školní jídelny.Take kvalita jidla silne polevila ale to by mohla byt i smula protoze ne vzdy se v kuchyni vse povede.Špína a mastnota je ale docela průšvih takze protoze si nechci privodit nejakou strevni komplikaci tak si dam dost dlouho Sklipek na osobni černou listinu.Jak to tak ake býva kdyz člověk něco ztrati tak něco jineho najde.Zašle jsem proto neriskujíce již Sklípek do bývalé Besedy kde je nova Mexicka restaurace na kterou mne upozornil takovej panak se sombrerem co obcas stoji ve městě.Musim rici ze kvalita jidla super - cistota take za jedna a opravdu mily personal.Suprova domaci citronada kdy za par korun mate velky pulitr vyborneho napoje. Takze za mne aktualně Sklípek jako ve škole 4 (samozrejme s prihlednutim k cenam ktere si tam neváhají účtovat) a Mexicka v Besede 1*.Jen aby to vydrželo protoze obcas plati Když ptáčka lapají ... Sklípek by měl prošmejdit hygienik a udělat tam dost ornung.
fifffinka
 
Příspěvky: 8
Registrován: 28 čer 2011 18:52

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Pavel Bulowski » 03 črc 2011 13:36

Vladislav Liška píše:pridavam se s chvalou k Roosveltu. Zkusili jsme jak obed tak vecerni menu, a je to pohodicka. Urcite to je minimalne stejna uroven jako Sklipek nebo Portal.
Take jsme zkusili ted nove El Pedro. Jidlo skutecne mexicke a vyborne, obsluha zatim bohuzel tragicka - nemaji doresene obsluhovani na zahradce, a chodi tam v intervalu 20 minut :( Pokud se to zlepsi a sedne si to tak super.


Vladislave diky za pochvalu jídla - nebudeme nic zastírat, jsme nová restaurace a po 6ti týdnech provozu zatím nevychytáváme mouchy ale masařky. :)
Nicméně se k nám zákazníci vracejí a komenty na jídlo jsou pozitivní, takže doufáme, že jdeme správným směrem, ale víme, že to bude dlouhá cesta ;)
Každopádně budeme rádi i za negativní komentáře a doporučení, jsme tu koneckonců pro Vás, zákazníky a chceme aby jste byli spokojeni..
Pavel Bulowski _ El Pedro[color=#800040][/color]
Pavel Bulowski
 
Příspěvky: 3
Registrován: 03 črc 2011 13:08

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Pavel Bulowski » 03 črc 2011 13:48

I.T. píše:Také jsem dnes na večer otestoval restauraci El Pedro a moc nadšený jsem nebyl.
Prostředí pěkné, obsluha velice příjemná a rychlá, což bylo možná dáno tím, že v celé restauraci bylo málo hostů a to hlavní, což je
jídlo (buritos) bylo na pohled úžasné, ale bohužel úplně studené a tak nějak bez chuti a špetky pikantnosti.
Takže pro mě trochu zklamání, protože od zavření Taberny na Březinově cestě jsem se těšil na pořádné mexické jídlo.


Díky za koment! Jak jsem již psal jsme otevřeni pouhých 6 týdnů a snažíme se vychytávat problémy jak s jídlem tak obsluhou a víme, že to ještě bude štreka. Ale doufáme, že Vám do budoucna bude chutnat alespoň tak jako v bývalé mexické v Pokraticích. Co se týče pikantnosti a chuti, to je pro nás hodně citlivé téma. Přece jen jsme ve střední evropě a je potreba najít rozumný kompromis, který zákazníky neodradí. Nicméně pokud máte rád pikantnější, nebojte se to říct obsluze, kuchaři Vám rádi připraví jídlo dle Vaší chuti a pokud máte nějakou oblíbenou specialitu, kterou byste rád viděl v nabídce budeme rádi za doporučení!
Pavel Bulowski El Pedro
Pavel Bulowski
 
Příspěvky: 3
Registrován: 03 črc 2011 13:08

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Tomas.Marny » 03 črc 2011 18:52

Já bych se s pochvalou s dovolením taktéž připojil, za nás bylo jídlo fakt sqlé :P A slovy Švejka bych chtěl potvrdit velké množství pochutin na talířích :twisted:
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Vladislav Liška » 03 črc 2011 20:58

po dalsich dvou navstevach uz ne na zahradce, ale uvnitr, musim rict, ze obsluha se rapidne polepsila, a z podniku El Pedro se stava celkem pohodova cantina.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Petr Panaš » 03 črc 2011 21:40

Mohu se zeptat, jak je to v restauraci El Pedro s kouřením ?
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Vladislav Liška » 04 črc 2011 07:37

Vlastne nevim, tak snad upresni pan majitel, co jsme byli dvakrat uvnitr, tak tam nikdo nekouril.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod dejavu » 04 črc 2011 07:39

Za nás tam nikdo nekouřil, zkuste se zeptat tady: http://www.lunchtime.cz/el-pedro/#kontakt
dejavu
 

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Petr Panaš » 04 črc 2011 07:46

Díky za info., pokud by se jednalo o podnik zcela nebo alespoň částečně nekuřácký, tak na jídlo rád zajdu. Na pivu mě kouření tolik nevadí (ne, že bych z toho byl odvázanej), ale k jídlu podle mého nepatří. To pak může být kuchař sebelepší, ale když si vedle 3 lidi najednou zapálí, tak z toho nic nemám a příště jdu raději jinam.
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ? Český fenomén

Příspěvekod vochomurka » 04 črc 2011 08:30

Hospody, řezníctvi, tento český fenomén ma fascinuje. Opäť po pobyte v Čechách som sa presvedčil, že je to fantázia. Pretože reštaurácie mám aj doma, tak u vás vymetám hospody a řezníctvi. Závidím vám, že ste si to zachovali, hlavne možnosť najesť sa v řezníctvi to sa na Slovensku uplne stratilo. /čo je veľká škoda/ Samozrejme, že to nie je asi strava podľa p.Cajthamlové, ale z času na čas je to dobrotka:) Takže verím, že si to udržíte a už sa teším do Pekařské
vochomurka
 
Příspěvky: 12
Registrován: 07 říj 2010 16:36

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ? El Pedro

Příspěvekod Pavel Bulowski » 04 črc 2011 15:07

Dobry den z El Pedra!
K Vaší otázce ohledně kouření, v na léto je prozatimně kouření uvnitř povoleno, na podzim uvidíme podle zákazníků a jejich preferencí. Máte rozhodně pravdu, že k jídlu kouření rozhodně nepatří, nicméně máme výkonou klimatizaci a při otevřených oknech v létě není problém a na kouření si u nás zatím nikdo nestěžoval. Jelikož v restauraci vidíme i hodně rodin s dětmi, sledujeme to. Pokud z toho byl problém, okamžitě ho vyřešíme.

Jinak informace k restauraci najdete na http://www.lunchtime.cz/el-pedro/obecne/ kde můžete odebírat i denní menu a aktuality a fotky v naší FB skupině
http://www.facebook.com/pages/El-Pedro- ... 0684418123 Po svátcích pro Vás máme připraveno několik novinek v jídelním lístku, dejte nám vědět jak Vám chutná.

Pavel Bulowski - El Pedro, mexická restaurace
Pavel Bulowski
 
Příspěvky: 3
Registrován: 03 črc 2011 13:08

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Milada » 25 črc 2011 18:09

Co se to zase stalo s Katovnou? Na terase jsou stoly jak ve IV. cenové sk., jídelní lístek otřes...Aspoň obsluha ušla...
Milada
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 23 kvě 2010 13:36

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod jimi brown herrer » 25 črc 2011 18:49

Moje zatím jediná zkušenost z El Pedra (ze zahrádky) - jídlo bohužel trochu studené, ale obsluha usměvavá a milá. Ikdyž je pravda, že by se dole mohla ukázat častěji :). Nicméně sem si i tak pochutnal a tešim se na další návštěvu. Držim palce
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Stanislav Hylán » 25 črc 2011 20:48

Katovna ve svém nejlepším období před zhruba deseti lety, to není Katovna těchto dnů. Naposledy jsem tam byl s dětmi 1.září před dvěma lety a byl jsem velmi rozladěn. Obsluhou i jídlem. Ale tuším, že od té doby je tam už další majitel. A asi stále nic moc.
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod elixdragon » 28 črc 2011 21:57

Trochu OT - v Campu Precioso ve Starých Splavech točí malinové pivo Rohozec, nevíte někdo jestli ho točí i poblíž, nebo v LTM? Docela mi chutnalo a tak bych rád znovu sosal :D
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod winie » 29 črc 2011 16:55

toceny ne, ale rohozec prodavaj u humla v napojich (v arealu pivovaru)
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod drsny » 29 črc 2011 19:41

rekl bych, ze tady ho budou mit tocene

Obrázek
drsny
 
Příspěvky: 24
Registrován: 03 čer 2010 12:04

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod jimi brown herrer » 08 srp 2011 13:15

Tak druhá návštěva El Pedra uvnitř = supr 8-)
Uživatelský avatar
jimi brown herrer
 
Příspěvky: 344
Registrován: 08 zář 2010 22:52

PředchozíDalší

Zpět na Chválíme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 návštevníků