KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

děkujeme...

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod winie » 09 led 2012 11:00

durazně nedoporucuji pizzerii u Štěpána. Doby slávy už jsou dávno pryč. Měli jsme od nich objednanou pizzu rozvozem. přivezli něco, co se pizzou nedá nazvat ani v tom nejdivočejším snu. Mokrá neidentifikovatelná placka za 150kč. Těsto spálené, rajčatové pesto mi přišlo ošizené(nevím zda jej nakupují, nebo vyrábějí samy, ale tahle byla opravdu špatná) a co se týka rychlosti rozvozu, tak mi více jak půl hodiny přijde opravdu hodně. A to pizzu vezli asi 500metrů. Opravdu asi zvěsti o tom, že Štěpán končí budou pravdivé.
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod dipous » 09 led 2012 14:57

Naprosto souhlasím. Štěpán má evidentně nejlepší časy za sebou. Ohromná škoda. Pesto je opravdu hrozné ( dříve bylo vynikající) a kvalita pizzy šla rapidně dolů. V pivovarském sále jsem zase tuhle dostal krutě nedodělané kuřecí, sice na mou žádost dopekli, ale už to nebylo ono ( personál měl tedy docela těžkou opici, neboť byla sobota poledne :lol: ). Ze začátku se mi líbil opět otevřený hrádek, ale kdykoliv tam zavítám, sedí tam stálé osazenstvo jakýchsi štamgastů a svým neustálým připitým halekáním mi tuto restauraci již znechutili ( vytváří docela slušný dojem putyky, jelikož s nimi sedívá majitel, změny se těžko dočkáme, škoda ). Legenda na mostce je kapitola sama pro sebe, personál se opravdu snaží, je super, ale kuchař prostě vařit neumí ( poslední půlrok jsem byl třikrát, asi osm druhů jídel jsme ochutnali a bohužel nic moc)...
dipous
 
Příspěvky: 48
Registrován: 30 říj 2010 10:28

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Milada » 10 led 2012 08:49

Dcera byla s přítelem v indické restauraci a byli spokojeni jak s jídlem, tak s obsluhou. Pan majitel moc vstřícný. Pálivá jídla nemusím, takže osobně nevyzkouším ;).
Já se opět chystám na večeři do Katovny - po předchozích dvou návštěvách se tam opravdu těším - že by byla konečně Katovna "na úrovni"?
Milada
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 23 kvě 2010 13:36

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod miculee » 12 led 2012 15:55

S pizzerií U Štěpána je ta klesající úroveň opravdu smutná :( Minulý týden jsem si objednala pizzu, dostala jsem ji až za hodinu a ještě byla dost vystydlá, skoro studená!!! Jinak co se samotné pizzy týče, tak ošizená mi nepřišla, ale bohužel jsem to nemohla při její teplotě ocenit.
miculee
 
Příspěvky: 5
Registrován: 19 kvě 2011 15:05

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Fipoch » 20 led 2012 16:19

U "čingise".

Nechci dělat nějakou reklamu, ale ještě jsem se tam nezklamal.
Uživatelský avatar
Fipoch
 
Příspěvky: 45
Registrován: 28 čer 2010 18:20

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Stanislav Hylán » 20 led 2012 22:10

Motorest Nučnice, neváhám a jedu... :)
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod winie » 22 led 2012 18:38

klasika ;)
jinak probehla zkouska nove indicke restaurace a z moji strany spokojenost. Prijemna obsluha, rychle udelane jidlo a bylo moc dobre. nicmene tato kuchyne neni pro kazdeho.
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod winie » 03 úno 2012 18:48

Tak musim vyseknout pochvalu restauraci katovna. Vcera jsme byli s pritelkyni na veceri a grilovana zebra byla naprosto EXKLUZIVNI! stejne jako cibulačka :) jen drobnou výtku mám k obsluze, kdy jsme po prichodu nenarazili na obsluhu. Ale zachranil to pan kuchar, ktery se nas ujal. Ale nasledna obsluha behem vecera uz byla dobra a prijemna.
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Tomas.Marny » 14 bře 2012 17:56

litoweb píše:Je v LT nejaka kvalitni nekuracka restaurace? Mam pocit ze kdyz se clovek chce dobre najist a nesmrdet od koure v LT ani v UL to nepujde :roll:

Nekuřácká restaurace v LT je ta indická místo spirály a velice dobře tam vaří, tedy aspoň já za sebe móóc dobrý.
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod drsny » 14 bře 2012 19:04

radnicni sklipek uz je taky hodne dlouho nekuracky a lepsi jidlo v litomericich neni
drsny
 
Příspěvky: 24
Registrován: 03 čer 2010 12:04

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod winie » 14 bře 2012 20:22

nemate nekdo typ na dobrou pizzerii v okoli? u stepana to je ztrata casu a penez, xxl postrada kulturni prostredi, v pohode je obsluha z 99% priserna. V roudnici taky nic moc, usteckej pampam se taky pomerne zhorsil a replay nestoji ani za zmacknuti kliky.
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod I.T. » 14 bře 2012 20:40

Bohužel tady v blízkém okolí jsou pizzerie mizerné. U Štěpána bývala pizza moc dobrá, že jsem překousnul i dlouhou čekací dobu, ale teď už je to hnus.
Nikdy mě nezklamala pizza v Olympii v Teplicích, ale je to trochu dál.
I.T.
 
Příspěvky: 21
Registrován: 12 zář 2010 16:46

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Llukas007 » 14 bře 2012 21:06

Pizzerie U Štěpána je poslední dobou naprosá katastrofa! Pizza spálená, těstoviny hrůza. Doporučuji pizzu v Úštěku!!!
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Vladislav Liška » 14 bře 2012 21:33

V Roudnici v hotelu u mostu. Neni to primo pizzerie, ale italska restaurace. Ted to pry je jiny majitel a musim rict, ze vari vytecne. Tak dobrou pizzu jsem dlouho nikde nemel. Ovsem doporucuji i carpacio a hlavne polevky.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod dipous » 15 bře 2012 14:58

Velmi mě chutná v poslední době pizza z Pizzerie na obzoru v Terezíně. Takhle pizza chutnat má, takže kdo je zvyklý na české buchty, kterým někteří restauratéři říkají pizzy a někteří zákazníci je i za pizzy považují, tomu chutnat nebude. Mě připomíná pizzu v začátcích Štěpána, když ještě věděli a uměli. Jinak musím vychválit restaraci Portál, v poslední době jsme jí několikrát navštívili a vždy jídlo nemělo chybu. Téměř jsem už zapomněl jak chutná dobré a dobře udělané maso. Řekl bych, že momentálně špička v Litoměřicích ;)
dipous
 
Příspěvky: 48
Registrován: 30 říj 2010 10:28

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod dipous » 15 bře 2012 15:01

...ještě doplňuji. Pizza v Pizzerii na obzoru je výborná, jen se musíte smířit s obsluhou, která je bohužel oo dost horší. Zde již klasický dotaz jestli k tomu budu chtít příbor, musíte zkousnout :x Menší kurz obsluhování by nebyl špatný ;)
dipous
 
Příspěvky: 48
Registrován: 30 říj 2010 10:28

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Fipoch » 16 bře 2012 18:55

dipous píše:Velmi mě chutná v poslední době pizza z Pizzerie na obzoru v Terezíně. Takhle pizza chutnat má, takže kdo je zvyklý na české buchty, kterým někteří restauratéři říkají pizzy a někteří zákazníci je i za pizzy považují, tomu chutnat nebude. Mě připomíná pizzu v začátcích Štěpána, když ještě věděli a uměli. Jinak musím vychválit restaraci Portál, v poslední době jsme jí několikrát navštívili a vždy jídlo nemělo chybu. Téměř jsem už zapomněl jak chutná dobré a dobře udělané maso. Řekl bych, že momentálně špička v Litoměřicích ;)


Prosím, kde ta restaurace je ? Do LT zavítám jen občas.

Děkuji
Uživatelský avatar
Fipoch
 
Příspěvky: 45
Registrován: 28 čer 2010 18:20

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Vladislav Liška » 16 bře 2012 21:53

Momentalne se v Litomericich skvele vari v Labuti - ted maji uvarene uzasne pivo Ale, kdo byl nekdy v Anglii nebo USA, tak urcite zna. Svrchne kvasene pivo, uzasne horke chuti, lehce nasladle. Ponekud silnejsi :) vrele doporucuji. Europivu na hony vzdalene.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod litoweb » 17 bře 2012 09:33

Spicka v Litomericich - Pizzerie v Terezine, to si trosku protireci ne? :)
litoweb
 
Příspěvky: 90
Registrován: 25 pro 2011 20:45

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod winie » 17 bře 2012 20:22

diky za pripomenuti trapolly. tam sem nemel pizzu uz aspon 5 let, tak si tam zajedu pro oziveni :) a jelikoz nesnasim neurvalou obsluhu, tak ten obzor radsi ani zkouset nebudu :lol:
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

PředchozíDalší

Zpět na Chválíme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron