KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

děkujeme...

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod dipous » 17 bře 2012 21:45

Prosím, kde ta restaurace je ? Do LT zavítám jen občas.

Děkuji[/quote]
Restaurace Portál je na náměstí prakticky naproti radničnímu sklípku a je taktéž ve sklepení. tady http://mapy.cz/#x=14.132899&y=50.534459 ... B%C5%99ice ;)
dipous
 
Příspěvky: 48
Registrován: 30 říj 2010 10:28

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Hasky 1900 » 29 dub 2012 17:30

Restaurace Steakhouse Bašta.velmi dobré jídlo, obsluha a prostředí.Pokud se Vám nechce
do restaurace máte možnost si nechat jídlo dovézt až domů.Mohu potvrdit ze své zkušenosti,
že i pán co jídlo vozí je velice příjemný.
Hasky 1900
 
Příspěvky: 1
Registrován: 29 dub 2012 17:20

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod elixdragon » 29 dub 2012 22:07

jj není nad reklamu zdarma :roll:
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod litoweb » 01 kvě 2012 07:19

elixdragon: Cekej prispevek jak uzivatel sem uz dlouho chodi ale az ted se zaregistroval, to samy bylo s pekarnou :mrgreen:
litoweb
 
Příspěvky: 90
Registrován: 25 pro 2011 20:45

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod subform » 05 čer 2012 11:01

Já mohu doporučit opět otevřené Dejmalíkovi, restaurace zrekonstruovaná, dětskej koutek, výborné žernosecké a roudnické víno.......
Uživatelský avatar
subform
 
Příspěvky: 180
Registrován: 13 zář 2010 16:02

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod litoweb » 13 čer 2012 20:25

Dejmalikovi nekuracka rest nebo se huli vedle detskeho koutku?
litoweb
 
Příspěvky: 90
Registrován: 25 pro 2011 20:45

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Vladislav Liška » 13 čer 2012 22:29

Dnes vyzkoušeni Dejmalíkovi. Restaurace se asi dala nějak do holportu s dvěmi roudnickými Steak Grily, používají stejnou grafickou úpravu, i podobná/stejná jídla a jedou tak nějak jejich koncept. Nevím jak to vypadalo před rekonstrukcí, teď to vypadá hezky. Mraky místa, málo stolů, spousty volného prostoru, ale ne zase tolik aby měl člověk pocit, že se tam ztrácí. Nevím jestli se tam kouří, v zadní části se nekouřilo a v přední taky nikdo nekouřil. Ohromný prostor dětského koutky, holky byly nadšené. Obsluha rychlá a příjemná, s opakovaným zájmem jak nám chutná (včetně přišedšího kuchaře). Jídel je malý výběr (což mi vyhovuje), a pokud se budou často měnit - v RC se tak děje - tak super. Jídla se od sebe hodně liší, takže si vybere každý. Maso jsme měli perfektní, trošku horší nám přišly brambory, buď zbyly od oběda, nebo je to dáno i tím, že prostě staré brambory už nejsou úplně kvalitní, nicméně kvalita byla rozhodně nad školní jídelnou a poživatelné to bylo také v pohodě. Trošku zklamáním byla absence točeného piva. Naopak dobrou zprávou byla žernosecká vína a to i ta, která jinde už prostě nemají :) Zákusky také vynikající. Pokud mohu doporučit, tak místo do libovolné cukrárny, jděte sem na čokoládový dort. Cena nízká (tuším 29?) a kvalita naprosto luxusní. Troufám si tvrdit, že v LT nikde lepší zákusek není! Rozhodně je to na stejné úrovni jako v lovosickém zámečku, a to už je co říct. Také ostatní zákusky co jsme ochutnali byli rozhodně na výši, ale ten dortík s konzistencí i chutí připomínající brownies byl prostě totální bomba. Co se týče cen, tak osobně mi přišly hodně nízké. Nejdražší jídlo za 149, opravdu velká a hutná a chutná chilli polévka za 29. Ceny ostatních jídel kolem stovky nebo pod. Veliká pochvala je za neprznění receptů. Caesar salát je skutečně caesar a ne směs zeleniny s kuřecím masem, chilli polévka je skutečně fazolová ostrá s mletým hovězím tak jak ji znám z Texasu, a ne z konzervy od Hamé. Celkově nějaké věci by ještě šly vylepšit s minimální námahou, ale vzhledem k cenám hodnotím velmi kladně a určitě se sem budu pravidelně vracet. Už jenom kvůli tomu dortíku :)

edit: A pardon, jedna výtka - v dnešní době překvapivě nejsou ochotni nabídnout kohoutkovou vodu a to ani k vínu, klidně bychom si jí i zaplatili, ale nepodávají. Škoda.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod babča » 14 čer 2012 06:34

Dnes ráno píšu pro pamětníky. :) Dejmalíkovi, hospoda našich studentských let a mládí :) -, kdysi za totáče praskala ve švech v jakoukoliv denní či noční dobu. Všichni z dříve narozených si určitě vzpomenou na úžasnou obsluhu Tondy a p. Boháčkové. Na bezkonkurenční "flamendr guláš" s chlebem. To co z ní paní majitelka udělala, jí zlomilo úplně vaz. Chodím často okolo, a v posledních letech většinou zela prázdnotou, občas tam vykukoval nějaký host, nebo možná za oknem seděl personál, který neměl do čeho píchnout. Pomalu aby se tam host bál vkročit. Takže doufám, že se někomu podaří obnovit zašlou slávu tohoto podniku.
babča
 
Příspěvky: 194
Registrován: 21 kvě 2010 15:23

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Ropovod » 15 čer 2012 17:49

A révro s srebo glaně hlešt žropře, s chlýmče a útla. Gluškažťo fré vaň? Stybusrofli žruňágýj dipror dipi tisk chlid, plalíň blývě a ve vidibu. útid moněho něci. Moc mlouměd binisk. Mu těl. Blodrů krách chrouve dipto s cloch uděva něm crytigli i křel. Bradotidě vrýt bysepu o zýdfla. Clázlů pe ditobří vunývě vi vipýmrám sivi dim plýď totiš, o uvlo praťů claclahvlynip a chreďdiť.
Přílohy
dejmalík.jpg
Uživatelský avatar
Ropovod
 
Příspěvky: 141
Registrován: 29 kvě 2010 00:40
Bydliště: Ltm

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod litoweb » 15 čer 2012 18:08

Co to je za jazyk nad tim obrazkem? :)
litoweb
 
Příspěvky: 90
Registrován: 25 pro 2011 20:45

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod kočka » 15 čer 2012 18:20

litoweb píše:Co to je za jazyk nad tim obrazkem? :)

Chrudošiví jsou borolové.
kočka
 
Příspěvky: 204
Registrován: 13 čer 2011 05:55

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Ropovod » 15 čer 2012 18:23

K něnistá o tich břopyvi o lůmu čla myně. Něchlyskyprž i tizlavle pliř děldi hložlo. Lkomuzi lyšt mask údly s dě. Dimi žryška něl těčlo brošátě vřouc dižve odě v pámlá?
Pe chuvé navivu s moslir tič fli někrz vrslot k žleti, nis tikre tidleť vém vo čeně i něfýmřou žleti, v stéju zyž úpre, vusloblož nimiř děsra.
Bišlýčvo z zred tkýjdlý. Timy hrér. Lkadě mradi nimykro, věť nětě k ňust, žrolý mlyž vyvlá hy vlypni senipes metlyslos. Truvlazlostav hleráňamžru vlochlá hřa dic ticle disát vy diňuz děj rážlytij? štyn zryk úptym niď!!!
http://wellstyled.com/tools/dummy-cz/
O bříd tědišlu vlůp moslý difotyně blym o něžluslu. Něnátě k zrab tikro tišlevlou ketěh trémest děd o pověž. Děnifla bištřídů lkůc s úni nidi pyměpožli přosk uměni. Boniti s nebu niz gradrýřou.
Mohlašt věřšu uglysraklí hloz dědé tid něcdidi k umýšt, stásk tě zrobá monisšlust byšt uvřaš šechlů šlůp klebrusk nimu?
S vivlis s vrýmuč ninbych k tištsre, pyplecžli s přas peniň údimi vač žlomě, něchli tik če uměd zlyrfýklí čohu s klůcloz. žlýti nim!!!!
Uživatelský avatar
Ropovod
 
Příspěvky: 141
Registrován: 29 kvě 2010 00:40
Bydliště: Ltm

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod elixdragon » 17 čer 2012 00:03

11.6.2012 jsem byl na večeři v Katovně - obsluha vstřícná, milá. Já jsem dal maso 3 barev (kuřecí, hovězí, vepřový) na jehle se třemi omáčkami (pepřová, houbová a sýrová), manželka dala kuřecí roládu s hříbkovou omáčkou. Status: všechny omáčky jsou samozřejmě z prášku o tom žádná, to si jako nalhávat nebudeme. Ale přesto byly chutné to zase jo. Hovězí šťavnaté, až bych řekl medium, vepřové a kuřecí v poho. Maso 3 barev na jehle - z jehly se vyklubala špejle - ano je to hygieničtější za mě + ale změna v lístku pro upřesnění by byla ++ Přílohy: hranolky (bez problémů) křupavé na povrchu a uvnitř vláčné a chutné, další přílohou byly brambory zapečené sýrem + feferonka, cibule a česnek (pokud se nepletu) příloha o váze 350g za 69,-kč se nedala sníst a obsluha radila dobře, že to máme dát na 1/2 - nedalo se dojíst. Pivo Gambrinus Excelent bez šlemu, jemně perlivé, odtočené, dobře vychlazené a chutné - dal jsem 2 dospělý kusy - manželka řídila tak zůstala u džusu. Obloha klasická: zelí, rajče okurka, ale vše čerstvé a neokoralé. Zmrzlinový pohár se šlehačkou: lesní směs zmražená, zmrzlina a šlehačka a už jsme u toho: ta šlehajda byla zkyslá, aspoň mě a manželce to tak přišlo - pokud nebyla kyselá záměrně :D káva espresso a latté v pohodě. Nebýt té šlehačky, tak bych byl nadšený, takhle jsem se dobře najedl za 682,kč bez spropitného. Do Katovny se ještě asi podívám. Všem příjemný víkend Elixdragon ;)
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod worwan » 17 čer 2012 20:02

Ropovod: už to nepij. Ani ředěný..
Uživatelský avatar
worwan
 
Příspěvky: 256
Registrován: 27 črc 2010 14:20

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod winie » 20 čer 2012 15:34

Tak vcera po dlouhe dobe opet vyzkousen motorest v nucnicich. A musim uznat ze opravdu spokojenost. Restaurace je nyní nekuřácká, výborná obsluha! a jídlo u nás všech výborné. Byl jsem velmi mile prekvapen a doporučuji jak jídlo, tak výbornou plzeň.
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Veselý » 27 čer 2012 12:06

Dnes jsem byl po několika měsících na obědě opět v restauraci HRAD. Grilování přímo před zraky hostů, výběr mezi grilovaným kuřecím, vepřovým, rybou nebo jen grilovanou zeleninou. A cenově jsem se vešel do 100,-Kč za menu. A když je venku skutečné vedro, nabízí zahrádka před touto restaurací velmi příjemný chládek.Takže já i partnerka jsme byli moc spokojeni - můžeme doporučit.
Veselý
 
Příspěvky: 62
Registrován: 10 úno 2012 15:41

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Milada » 02 led 2013 11:20

Slyšela jsem, že se opět zavírá restaurace na Hrádku?
Milada
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 23 kvě 2010 13:36

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod winie » 02 led 2013 12:05

taky jsem to slyšel. to místo je asi prokleté.
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod LtmPavelka » 02 led 2013 12:49

ja zas slyšel že Podzimek bere bufet na rohu náměstí co měl Kalina a tak bude zavírat Draka
LtmPavelka
 
Příspěvky: 137
Registrován: 28 zář 2010 12:42

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Milada » 29 led 2013 11:13

Opravdu vyčerpávající jídelní lístek v naší oblíbené Katovně :D:

http://ukataprokopa.cz/jidelni-listek
Milada
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 23 kvě 2010 13:36

PředchozíDalší

Zpět na Chválíme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron