KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

děkujeme...

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Stanislav Hylán » 12 srp 2011 21:15

Vřele "doporučuji" Budvarku. Včera jsem si tam s dětmi zašel, nechal se nalákat na pikantní kuřecí směs s domácími bramboráčky. Bramboráčky byly možná domácí, ale směs byla z poloviny kuřecí a z poloviny vepřová. Doufám, že vepřové na talíři nebylo již "použité". Na moje námitky, že jsme si objednali inzerovanou kuřecí směs, mi bylo vedením prostřednictvím ochotné servírky (myšleno bez ironie) sděleno, že jsem si to měl zkontrolovat dopředu a ne to reklamovat během jídla :D. Takže pro ostatní: do Budvarky v Lidické ulici příště pouze s baterkou (je tam dosti šero) a objednané jídlo zkontrolovat před konzumací. A nebo se najíst tam, kde víte, že dostanete na talíř to, co jste si objednali a sem už víckrát nevkročit. Já osobně tam už nevkročím.
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Milada » 13 srp 2011 08:48

Slyšela jsem hodně dobrého o nově otevřené Restauraci Cukrovar v Lovosicích. Před pár dny jsme s přítelem zavítali a byli mile a ochotně obslouženi. Malý výběr jídel (což je super), vařeno z evidentně kvalitních surovin, ke grilovaným žebrům samozřejmá miska s vodou na umytí rukou, pivo Bernard - x druhů alko i nealko....atd. Ač těsně před zavíračkou, byli jsme osloveni s nabídkou kávy - mile mě překvapilo, že obsluha nespěchala domů a ráda by se nám ještě věnovala :)
Ikdyž trošku z ruky, myslím, že máme kam jezdit za dobrým jídlem a to i s dětmi - prostředí je nekuřácké a venku je dětský "koutek" - prolézačky a tak.
Milada
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 23 kvě 2010 13:36

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Vladislav Liška » 13 srp 2011 09:34

Diky za tip s Lovo, urite zkusim.

Na oplatku dam ja tip: Kotlina Terezin. Restaurace na golfu. Opravdu super jidlo, pohodova obsluha, kterou zajima vas nazor a celkem casto se pta, jestli je vse ok, jak vam chutnalo a tak. Ceny mi prisly srovnatelne nebo levnejsi se Sklipkem, Portalem nebo Mostkou nicmene jidlo fakt lepsi. Zadne velike porce preplacane silenou oblohou a podobne. Co mohu poosoudi, tak vse vareno bez polotovaru a konvenienci.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod vojta » 13 srp 2011 10:53

Tak já se taky přidám s pochvalou na Golf Terezín.Opravdu jsem si pochutnal :P .Naopak mohu varovat před restaurací autokemp v Terezíně,po změně majitele je to katastrofa.Dříve jsme se tam rádi zastavili na kolech a dali si vždy dobré jídlo,ale dnes je to už jen o slušném pivku.Když jsme se ptali na jídelní lístek v 19.30,tak nám bylo řečeno že už nevaří,neboť měli ten den fofr a musí uklízet.V tu dobu bylo v "restauraci"asi deset hostů...Několikrát jsme chtěli alespoň zdejší oblíbenou topinku,ale vždy to byl problém.Prostě škoda dobré hospůdky :(
vojta
 
Příspěvky: 87
Registrován: 19 lis 2010 17:29

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Tomas.Marny » 14 srp 2011 17:31

Taktéž chci varovat před restaurací tuším Zámecký šenk v Libochovicích na náměstí.
Její návštěvu rozhodně opakovat již nebudeme. Chtěl jsem zahnat žízeň nealkoholickým pivem, vrátil jsem ho, bylo kyselé, obsluha ho se slovy " to víte, dnes jste první" odnesla, po chvilce hosté od předního stolu vrátili komplet všechna jídla a to nás mělo varovat, protože kuřecí kapsu kterou jsme si objednali my, byla pouhá utopie na kuřecí kapsu, sice nevím kdo ten den vařil, ale kuchař to rozhodně nebyl, u vedlejšího stolu si objednali totéž a když viděli že jsem také vše vrátili, objednávku zrušili a na naše doporučení odjeli do Litoměřic do mexické restaurace a tam bylo vše OK tak jako ostatně vždy když jsme jí navštívili.
Prostě a jednoduše, tato restaurace byla pro nás pořádným zážitkem, ale pouze v negativním smyslu.
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Vladislav Liška » 25 srp 2011 12:51

Milada píše:Slyšela jsem hodně dobrého o nově otevřené Restauraci Cukrovar v Lovosicích. Před pár dny jsme s přítelem zavítali a byli mile a ochotně obslouženi. Malý výběr jídel (což je super), vařeno z evidentně kvalitních surovin, ke grilovaným žebrům samozřejmá miska s vodou na umytí rukou, pivo Bernard - x druhů alko i nealko....atd. Ač těsně před zavíračkou, byli jsme osloveni s nabídkou kávy - mile mě překvapilo, že obsluha nespěchala domů a ráda by se nám ještě věnovala :)
Ikdyž trošku z ruky, myslím, že máme kam jezdit za dobrým jídlem a to i s dětmi - prostředí je nekuřácké a venku je dětský "koutek" - prolézačky a tak.


Tak vyzkoušeno, ale zklamání :( ceny poměrně dost vysoké vzhledem ke "kvalitě". Krémová česnečka určitě neviděla šlehačku, ale jen mouku, rolované carpacio bylo ještě zmrzlé a maso bylo jen nějak divně natrhané. Donešený olivový olej k tomu byl obyč ze supermarketu, ani se nenamáhali ho přelít do nějaké hezké lahvičky, prostě obyč balení. Hlavní jídlo plavalo v omastku a maso (panenka) vypadalo nevábně - kuchař ho nejspíš udělal jen v konvektomatu, ale jaksi ho zapomněl napřed opéct na pánvi nebo grilu, noky polotovar. Pivo Bernard bylo dobré. Za ty peníze se dá jinde najíst lépe :( Třeba je jen potřeba aby se to zaběhlo, třeba jsem měl smůlu na směnu.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Milada » 01 zář 2011 10:11

Asi jste měl, pane Liško, opravdu smůlu na jinou směnu kuchařů :| , ikdyž v lepším podniku by nemělo být znát, že někdy je horší kuchař, někdy lepší...prostě by měli vařit pořád stejně...stejně dobře. My jsme byli v Cukrovaru spokojeni moc.
Jsem tak trošku "prudič" a dokážu si - hlavně písemně - stěžovat na kvalitu služeb (kdekoliv a jakýchkoliv)...Ať majitel ví, co jeho zaměstnanci vyvádějí a jak mu kazí "pověst"! Poslední dobou ale občas napíšu email s pochvalou....Naposledy v Praze v centru města, Flintův restaurant - upovídaná, ale milá a ochotná servírka, jídlo výborné a velké porce, ceny alkoholu a nealko nepřemrštěné...a ikdyž jsme měli koupený slevový voucher přes internet, nikdo nám ani náznakem nedal vědět, že jsme o něco "horší" hosti, prostě ti se slevou... :D
Milada
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 23 kvě 2010 13:36

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Kaktus » 01 říj 2011 11:36

Byl jsem na večeři na Vikárce a opět jsem se nezklamal. Jako vždy jídlo bylo výborné, porce nešizení. Jen tak stále dál. Všem doporučuji :D .
Kaktus
 
Příspěvky: 95
Registrován: 12 zář 2011 19:24

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod jajinka1960 » 16 říj 2011 09:55

Tentokrát je znovu otevřena restaurace U KATA a je přejmenovaná na restauraci U kata Prokopa otevřená od 1.10.2011 .Má ji stéjný provozovatel co má re stauraci U Prokopa je to bývala U Rehuše a musím napsat ,že se vaří moc dobře v obou restauracích...,,,,,,,,,,každý to musí posoudit sám ... :) já jsem byla velmi spokojená. :) :) .příjemný personál každého rád přivítá a doufám ,že nebudu spokojená sama... :)
jajinka1960
 
Příspěvky: 12
Registrován: 16 říj 2011 09:44

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod elixdragon » 16 říj 2011 21:09

jajinko a teď se nám pěkně přiznejte, že jste zainteresovaná :lol: jinak dobrá reklama, nu což je zdarma. Už z toho důvodu tam nepůjdu. Lepší by pro občany bylo, kdyby jste napsala, že dáte každému, kdo při objednávce jídla řekne Litoměřické fórum pana Lišky, 30% slevu :twisted:
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Kendy » 17 říj 2011 07:26

V pátek jsme po kině navštívily Katovnu. Byla prázdná. V pátek večer,kdy hospody praskají ve švech. Pročpak?? Obsluha byla ochotná,rychlá,měla zájem,možná proto,že jsme byly jediní hosté.Čekaly jsme trochu hudby,nějaké pobavení,ale nic. Škoda.
Kendy
 
Příspěvky: 71
Registrován: 23 bře 2011 11:37

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod majer » 17 říj 2011 10:21

Jajinko, právě proto, že tady takto oblbujete, tam nevlezu. A povím o Vašem hloupém "triku" všem koho potkám.
Kdyby to tam za něco stálo, chodili by tam lidi a Vy byste neměla potřebu dělat si tady reklamu jako spokojená ale bohužel falešná zákaznice.
Spálil jsem se tam mnohokrát a po tomto výstupu to nebudu opakovat.
Nazdar.
majer
 
Příspěvky: 48
Registrován: 16 črc 2010 13:59

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod jajinka1960 » 21 říj 2011 20:26

[quote="majer"]
Je mi líto,že mě tady slovně napadáte,ale nedá se nic dělat nemůže tam chutnat každému jako mě...byla jsem tam s rodinou jako každý jiný host a byla jsem mile překvapena jak s obsluhou ,tak s kuchyní, proto jsem si dovolila Katovnu tady zviditelnit, :) že se podnik výrazně zlepšil,ale je pravda nemohou se zavděčit lidem všem :cry: ...přeji hezký víkend a já za svou osobu musím napsat,že reklamu někomu dělat nehodlám a jako host se k nim budu vracet pokud budu vždy spokojená 8-)
jajinka1960
 
Příspěvky: 12
Registrován: 16 říj 2011 09:44

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Vladislav Liška » 22 říj 2011 07:20

Zatím jsem v Katovně zkusil jen oběd. Nevím jaké to tam bylo dřív, naposled jsem tam byl před 5 lety a byla to tehdy hrůza. Oběd teď byl rychlý, obsluha pohodová a upřímně jí zajímalo jak mi chutnalo - to se v LT moc nevidí. Hrášková polévka byla super a pokud dokážu posoudit, tak bez dochucovadel a rozhodně ne z pytlíku. Hlavní jídlo na tom bylo podobně, na můj vkus trošku mastnější (ne moc), ale dobře ochucené, velká porce a za ty peníze (levné) to bylo skutečně chutné. V nejbližší době zkusím určitě i večeři.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Petr Panaš » 26 říj 2011 20:04

Byl jsem v Katovně v poledne na obědě, dal si polévku a hlavní jídlo z poledního menu a konstatuji, že bylo dobré, porce dostatečně velká a cena rozumná. Oproti předchozímu provozovateli určitě pokrok.
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod jajinka1960 » 28 říj 2011 14:32

Hezký den všem...jsem ráda,že se našel človíček ,který byl v Katovně spokojen jako já doufám,že nás bude přibývat.... :) :)
jajinka1960
 
Příspěvky: 12
Registrován: 16 říj 2011 09:44

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod majer » 02 lis 2011 10:33

ty si nedas pokoj Jajinko. Ze ti neni hanba
majer
 
Příspěvky: 48
Registrován: 16 črc 2010 13:59

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod jajinka1960 » 02 lis 2011 23:33

Za co se mám stydět???Že jsem spokojená,že na sidlišti střed je zase restaurace,kde se dobře vaří a ráda tam chodím....a doporučím každému ...je pravda,že tam chybí hudba,ale to věřím,že se zlepší...důležité je se dobře a levně najíst a napít...hezký večer přeji všem
jajinka1960
 
Příspěvky: 12
Registrován: 16 říj 2011 09:44

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod elixdragon » 03 lis 2011 01:04

Mě by zajímalo jak vypadá ta kuchyň, za Beneše to byla katastrofa :shock: dva sporáčky v prostorech 3,5m x1,5m :mrgreen: a stejně nebylo uklizíno :?
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Milada » 03 lis 2011 09:03

Chci se zastat Jájinky: když člověk kritizuje, je frajer, když chválí je divný nebo má "postranní" úmysly!! Proč nechválit, když je strávník spokojený??
Taky jsem chválila Cukrovar v Lovosicích, protože jsme se tam dobře najedli a měli celkově moc dobrý pocit a restaurace mi za chválu a "reklamu" nezaplatila :-D.
Tak mě napadá, že by sakra mohla :-D :-D.
Milada
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 23 kvě 2010 13:36

PředchozíDalší

Zpět na Chválíme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 návštevníků