KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

děkujeme...

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod majer » 18 říj 2014 19:37

Musím vyšvihnout pochvalu centrálce. Byl jsem tam víceméně náhodou dvakrát za uplynulé dva měsíce a pokaždé jsem se výborně najedl zapár korun. Za mě, palec nahoru. Litoměřičtí restauratéři, styďte se.
majer
 
Příspěvky: 48
Registrován: 16 črc 2010 13:59

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod elixdragon » 18 říj 2014 21:08

Pane Majere co bylo tím jídlem, které Vám tak chutnalo?

Kdo byl v poslední době na Baště? Nemáte někdo reference? V brzké době budeme mít po letech sraz ze třídou a nevíme, kam těch skoro 25 lidí strčit, aby se dobře najedli. Já prosazuji Vikárku, avšak spousta lidí přijede autem a tam nastává problém :/
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod litoweb » 18 říj 2014 21:13

Pokud neni podminka Litomerice, pak bych doporucil Cukrovar v Lovosicich, byli jsme nekolikrat, jidlo velmi dobre, obsluha prijemna, je videt ze nektere restaurace uz maji uroven a to pak se tam clovek rad vraci.
litoweb
 
Příspěvky: 90
Registrován: 25 pro 2011 20:45

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Missorka » 18 říj 2014 22:19

elixdragon píše:Pane Majere co bylo tím jídlem, které Vám tak chutnalo?

Kdo byl v poslední době na Baště? Nemáte někdo reference? V brzké době budeme mít po letech sraz ze třídou a nevíme, kam těch skoro 25 lidí strčit, aby se dobře najedli. Já prosazuji Vikárku, avšak spousta lidí přijede autem a tam nastává problém :/


Z náměstí kousek a krásná procházka ;-)
Missorka
 
Příspěvky: 133
Registrován: 16 srp 2010 22:04

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Vladislav Liška » 18 říj 2014 23:44

Osobne mi posledni dobou prijde nejlepsi Johanna. 25 lidi je do salonku ideal.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Petr » 19 říj 2014 08:20

Vladislav Liška píše:Osobne mi posledni dobou prijde nejlepsi Johanna. 25 lidi je do salonku ideal.


Naprostý souhlas. Názorný příklad toho, jak se z nekuřácké restaurace stává nejvyhledávanější podnik ve městě! Dnes tam chodí i celé rodiny s dětmi, což je v restauracích zatuchlých kouřem nemyslitelné. Doporučuji! ;)
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Milada » 19 říj 2014 08:29

V Johanně jsme byly nedávno s kamarádkami a já osobně jsem se necítila moc dobře. Byl to čtvrtek navečer, hospoda plná chlapů. Bylo nás pět a obsluze přišlo trošku divné, že chceme večeřet...Podotýkám - byl to jen můj nepříjemný pocit...
Co se týče Katovny - přítel tam byl s kamarádem minulý týden, dali si smažený sýr (za 129 Kč???) a bylo jim oběma v noci špatně...Tak nevím.
Milada
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 23 kvě 2010 13:36

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Milada » 19 říj 2014 08:31

elixdragon píše:Pane Majere co bylo tím jídlem, které Vám tak chutnalo?

Kdo byl v poslední době na Baště? Nemáte někdo reference? V brzké době budeme mít po letech sraz ze třídou a nevíme, kam těch skoro 25 lidí strčit, aby se dobře najedli. Já prosazuji Vikárku, avšak spousta lidí přijede autem a tam nastává problém :/



Pokud nevadí restaurace mimo Litoměřice, doporučuji Radnici v Bohušovicích. Dvakrát jsme tam měli rodinnou oslavu a bylo jsme moc spokojení.
Milada
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 23 kvě 2010 13:36

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Morgana » 19 říj 2014 15:38

Souhlasím Radnice v Bohušovicích nad Ohří je super. Vaří tam bezvadně, obsluha je bezchybná. Opravdu doporučuji! :D
Morgana
 
Příspěvky: 3
Registrován: 24 zář 2012 17:41

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod elixdragon » 19 říj 2014 21:24

Díky za typy, necháme hlasovat a budeme se řídit demokracií.
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Betynka » 21 říj 2014 08:29

Mohu doporučit Baštu. Již několikrát jsem ji navštívila a vždy jsem byla spokojena s jídlem i s obsluhou.
Prostředí příjemné a dobré jídlo bylo zakončeno výborným domácím dezertem. Takže doporučuji.
Betynka
 
Příspěvky: 1
Registrován: 15 led 2013 11:49

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod jiri.rudolf » 21 říj 2014 10:49

Já se k doporučení Bašty mohu jenom připojit. Byl jsem tam s návštěvou ze Švýcarska a jen si mlaskali, takže u mě dobrý :D
jiri.rudolf
 
Příspěvky: 198
Registrován: 25 zář 2014 21:58

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod majer » 14 lis 2014 16:01

Elixdragon: k Centralce - hovezi na houbach s ryzi a veprove s mrkvi s bramborem. Byl jsem opravdu spokojen.
Milada: s tou katovnou me to neprekvapuje
Johanu bych taktez doporucil.
Co se tyce Basty - nevim jak vecer, ale to co predvadi pri polednich menickach za doporuceni nestoji.
majer
 
Příspěvky: 48
Registrován: 16 črc 2010 13:59

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod ronyk » 14 lis 2014 17:09

No nevím,kde se stravujete, ale myslím si, že polední meny na Baště určitě překračuje Litoměřický průměr.
ronyk
 
Příspěvky: 496
Registrován: 23 kvě 2010 16:34

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Vladislav Liška » 14 lis 2014 22:00

Je otazka co je prumer. Po jejich zacatku a v lete jsem tam nekolikrat vracel jidlo, coz jinak opravdu nedelam, vzdy se to krom jednoho pripadu vyresilo. Vzdy to zachranila velmi sympaticka a empaticka servirka, ktera tam ale nebyla vzdy. Po nekolika problemech jsme tam prestali chodit, coz mi pripomina, ze bych to mohl znovu zkusit, protoze prostredi i pivo tam bylo super.

Co se tyce obedu, tak spicka je v LTM v Johanne, a u Itala. Tim minim jidla bez umelych dochucovadel, glutamatu a ne z ruznych mrazenych polotovaru a susenych smesi. Solidne se vari i na golfu - ale je to proste z ruky.

Dobre obedy obcas ale byvaji vsude, byt to je casto sazka do loterie a vetsinou jsou vsude jinde nejake nesvary - neochotna obsluha, do nekuracke casti se jde skrz kurackou, kuchyne odvetrana skrz jidelnu a podobne.

A samostatnou kapitolou jsou skolni jidelny. Na spicce je asi u jelena, pokud moc nespechate a chcete jit na obed uz v deset, protoze v jedenact uz to nejlepsi jidlo nemivaji. Co ale maji neskutecne vytecne jsou zakusky - na urovni kavy s parou, pozor ale, obsluhuji ucnove, takze se casto i zasmejete (neni mysleno zle).

A sazkou na jistotu je obed v klaretu: masovy talir a k tomu lahvinka. Na tom neni co zkazit a jeste je tam na obed vzdy volno. Jen se pak moc nechce do prace :)
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Milada » 18 lis 2014 15:17

Tak opět Katovna :) . Chodíme tam už 17 let :) . Naposledy v sobotu večer a musím říct, že jsme si pochutnali asi nejvíc, navíc fajn obsluha, prostě spokojenost.

A jen tak na okraj: úžasný zážitek v Čestru v Legerově ul. v Praze - to je jiná "kategorie"... ;)
Milada
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 23 kvě 2010 13:36

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Petr Panaš » 09 pro 2014 17:13

Já jsme byl teď několikrát na obědě v Gotickém hradu a vždy jídlo chutné a obsluha příjemná. Pěkné nekuřácké prostředí a rozumné ceny.
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Vladislav Liška » 13 led 2015 12:40

Neskutečné zjevení v Litoměřicích! V Dominikánské nedávno otevřela vegetariánská restaurace La Karotka. Jsem opravdový masožrout, nicméně ochutnat jsem tam jít musel. A návštěvu jsem za posledních 14 dní zopakoval asi 4x. Vynikající jídlo, u kterého vám maso opravdu nechybí. Super polévky. U oběda je vždy na každém stole džbánek s vodou, která není účtována. Ochotný personál. Je vidět i do kuchyně. Na facebooku si pár lidí stěžovalo na obsluhu, nicméně já nezaznamenal jediný problém. Servírovaná jídla nejsou klasické vegetariánské nevzhledné blivajzy jak je znáte z pražských bister, ale perfektně vyvážené recepty, z čerstvých surovin. U některých receptů jsem zaznamenal inspiraci a nebo přímo předpis dle Ottolengiho, což je obecně i v Praze věc nevídaná. Obědová meníčka jsou v intencích litoměřických hospodských cen. Denní menu - polévka a jedno hlavní jídlo - je za 99 a i když to na první pohled vypadá, že budete mít hlad, tak se dosyta najíte. Vřele doporučuji k vaší návštěvě.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Vladislav Liška » 09 úno 2015 13:24

Tak další veliká pochvala!

Motorest Trnovany.

Někdy koncem loňského roku se vyměnil provozovatel a to velmi ku prospěchu. Váleček na zdi, lino na podlaze a černobílá telka v zahuleném lokále zmizela a místo toho je útulné čisté prostředí, pokud jsem si dobře všiml, tak nekuřácké. Naprosto skvělá jídla, perfektní obsluha, která zná jídla do detailu a k tomu i dobré ceny. Poslední dobou navštíveno 4x a určitě tam budeme jezdit i nadále.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Petr Panaš » 05 bře 2015 07:51

Navštívil jsem La Karotku a spokojenost. Kdo chce vyzkoušet něco jiného, tak doporučuji. Jinak Katovna zavřena - ta hospoda je nějaká zakletá. Všiml jsem si, že je znovu otevřen Čingis a dle jídeláku tam mají dělat mexická jídla, ale uvnitř jsem nebyl.
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

PředchozíDalší

Zpět na Chválíme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron