KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

děkujeme...

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Milada » 29 led 2013 12:49

Byli jste už v Jídelně u Moniky v Diecézním domě?
Milada
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 23 kvě 2010 13:36

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Vladislav Liška » 13 bře 2013 11:07

V poslední době se v LT objevilo několik nových vývařoven - Jídelna u Moniky, Kebab na poště a italská restaurace v Besedě. Moniku jsem nezkusil, kebab ano, momentálně tuším až do zítra má akci, kdy za velký kebab jsem platil 50 korun, chuť výborná mohu doporučit.

Co mě však totálně nadchlo, tak nová italská restaurace. Interiér po mexické doznal změn k lepšímu, i když třeba by asi šlo restauraci lépe označit z venku, ale fungují týden a prý to bude. Ale to jídlo! Neskutečná paráda. Zkusili jsme už celkem asi 6 různých jídel a jsem fakt překvapen. Kuchař je nefalšovaný Ital, a evidentně umí. Těstoviny si dělá vlastní a je to znát, žádné Nowaco. Na pizze je fakt sugo, v tomatové polévce pomalu stojí lžíce a není to unifikovaná hladká směs, ale je prostě poznat, že to je doma dělané. K tomu luxusní ciabatty. Totéž carpaccio - žádný předpřipravený talíř z makra, ale opět dělané. Jídlo je na talíři naaranžované tak, že to v LTM nemá obdoby, nepřeplácané, vkusně nandané, prostě někdo pochopil, že se jí i očima. Ceny obecně mi přišly nižší než je v okolí zvykem. Ceny pizzy podobné jako naproti u Štěpána, chuť ovšem o dost lepší - na pizze není pár kousků tenoučké šunky, ale pořádné kusy šunky od kosti. Bez problému jsem ve džbánku dostal vodu z vodovodu s plátky limetky a citrónu, tuším byla i zdarma. Zkusil jsem i argentinský steak a opět pohoda dle mých představ. Nevšiml jsem si, zda se tam smí kouřit, ale popelníky na stolech ani jednou nebyly. Doufám, že tam vydrží, protože konečně je v LTM zase kam chodit na neukoukané čerstvé jídlo.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod whitedogshit » 14 bře 2013 18:13

Dobrý den,
Vřele souhlasím s panem Liškou. Nová pizzerie v Besedě je opravdu vyjímečná. Partnerka si dala špenátový krém s parmazánem a rybí filet. Já ochutnal pizzu Cinco formaggi. Vynikající. Obsluha velmi příjemná.
Jediná vada na kráse byly návštěvnice s vonící tyčinkou v puse. Jinak samá pozitiva. Snad restaurace vydrží a já se do ní budu velmi rád vracet.
Děkuji

Ondřej Balšánek
whitedogshit
 
Příspěvky: 21
Registrován: 19 zář 2010 10:35

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Vassago » 15 bře 2013 17:12

Taktéž souhlasím, jídlo i obsluha výborné. :P Ceny rozumné. Když jsem tam byl, tak se nekouřilo, ale trochu načichnuto tam bylo.
Jestli tam někdo bude večer, dejte prosím vědět, jestli se tam kouří nebo ne.
Díky.
Uživatelský avatar
Vassago
 
Příspěvky: 54
Registrován: 02 čer 2010 09:19

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod winie » 02 kvě 2013 07:44

Tak v pátek jsem s přáteli vyzkoušel novou pizzerii v Besedě. Upřímně jsem tam šel s poměrně nízkým očekáváním, protože ostatní pizzerie jsou velmi podprůměrné. Jídelní lístek mi trošku nevyhovoval pro svou horší přehlednost, navíc si z něj někteří hosté během výběru evidentně dělají dalekohled, což muj moje očekavani také nezvýšilo, ale po pár minutách od objednání mi usměvavá a ochotná slečna přinesla nejlepší pizzu v mém životě! Opravdu vynikající pizza plná mnoha chutí a ze všeho nejvíc musím vyzvednout pesto, které je opravdu vynikající a nebojim se tvrdit, že si ho kuchař sám upravuje. Každému tuto restauraci doporučuji, jedná se opravdu o kvalitní kuchyni.
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod winie » 29 kvě 2013 19:19

dnes již potřetí nová pizzerie v besede a uroven neklesá, takze mohu s cistym svedomim doporucit!!!
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod wogurka » 12 čer 2013 20:08

Dnes jsem konečně byl v Ristorante L' Italiano Vero (italská restaurace v Besedě) a byl jsem nadšený kvalitou jídla. Pizza Involtino prostě neměla chybu a špenátová polévka rovněž. Byl jsem tam sám (což nechápu) a tak jsme si hezky popovídali se servírkou i Marcem. Už se těším na další návštěvu.
wogurka
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 22
Registrován: 14 čer 2010 14:07
Bydliště: Litoměřice

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod winie » 13 čer 2013 08:44

vcera jsem byl s přáteli na doporučení povečeřet v vyhlášené Děčínské restauraci fabrika. Byl mi doporučen burger (mám je hodně rád a dal sem si je snad všude v ústeckém kraji kde je dělají) a upřímně můžu říct, že horší burger jsem vživotě neměl. Potom co mi servírka řekla, že na burgery nemají maso, přestože jsme tam volal tři dny předem rezervaci a vysloveně jsme žádali ať mají maso na burgery, tak maso nebylo. Naštěstí pan kuchař nějak dojel, takže za to má malé bezvýznamné plus. Nicméně jídlo bylo nezajímavé, houska nejspíš stará, maso relativně malé a v burgeru pole zeleniny. Přítelkyně si dala krkovici na hříbkách a opět zklamání. Krkovice totálně vysušená a místo hříbků byli žampiony. Hádal bych se a jídlo bych vrátil, nicméně jsem byl zbytek stolu umlčen. :lol: takže v žádném případě nedoporučuji!!!
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod vrotter » 13 čer 2013 09:40

Taky přidám do své mlýna. Už jsem byl 2x krát ve středu v Katovně na řízku s bramborovým salátem a musím říct, že chutnější salát jsem nikde v restauraci nedostal, lepší je už jen ten doma na Vánoce udělaný ;-)
V. Rotter [SZ Litoměřice]
Uživatelský avatar
vrotter
 
Příspěvky: 16
Registrován: 28 úno 2013 12:07
Bydliště: Litoměřice

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Milada » 14 čer 2013 10:58

Kebab za poštou: už jsme měli několikrát a vždy výborný, poctivá porce masa... :P
Milada
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 23 kvě 2010 13:36

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Honza Holeyšovský » 12 zář 2013 09:24

Restaurace Katovna Vás zve na exkluzivní nabídku pokrmů z našeho nového jídelního lístku. Jídelní lístek je bohatý na rybí pokrmy- čerstvé!!! Rádi Vás přivítáme i když přijdete jen na pivo. Připravili jsme pro Vás pivní menu. Na Vaši návštěvu se těší nový provozovatel a kolektiv Katovny.
Honza Holeyšovský
 
Příspěvky: 2
Registrován: 12 zář 2013 08:46

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Milada » 12 zář 2013 09:38

Včera jsme byly s kamarádkami v Katovně - byly jsme opravdu moc spokojené. Jídelní lístek je zajímavý, trošku nevykle střídmý, ale jde jen o zvyk...Asi by to tak mělo být - stejně člověk vybírá a vybírá a neví co dřív :).
Obsluha by zasloužila jedničku s hvězdičkou. Vím, o čem mluvím, do Katovny chodím už léta...
Milada
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 23 kvě 2010 13:36

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Pátková » 12 zář 2013 20:03

On ten stručnější jídelníček bývá záměrně. Pokud chtějí hosty obsloužit rychle, tak to jinak nejde. Pokud mají bohatou nabídku, tak se ušlapou, uženou, zblázní. A hosté spokojeni nebudou, protože se jídla dočkají tak za hodinu a půl. Toto bohužel se stává na Baště, kam jinak chodíme docela rádi. Je nám jich tam líto. Ale chceme-li se najíst rychle a dobře, jdeme do Pizerie v Besedě.
Pátková
 
Příspěvky: 139
Registrován: 29 čer 2010 21:37

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Pátková » 12 zář 2013 20:05

Na ty čerstvé ryby do Katovny to ale taky zkusíme. A možná pak i nejednou.
Pátková
 
Příspěvky: 139
Registrován: 29 čer 2010 21:37

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod dnn » 22 zář 2013 09:11

Včera jsme byli v Legendě na Mostce, nechali tam přes 500kč a i tak jsme si museli zaplatit za vstup na vyhlídku ..k zamyšlení :roll: . Víc mě ale rozčarovala záměna sýrů v kuřecím plátku s tymiánem, kde jsem místo nivy dostal mozzarellu.. asi proto že je v lidlu v akci :oops:
dnn
 
Příspěvky: 97
Registrován: 26 dub 2012 10:32
Bydliště: Předměstí

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod litoweb » 22 zář 2013 18:25

Nedavno jsme byli na Vikarce a opravdu prijemna zmena.

http://www.autovylet.cz/vinarna-vikarka-litomerice/
litoweb
 
Příspěvky: 90
Registrován: 25 pro 2011 20:45

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Milada » 26 zář 2013 06:46

Kebab u pošty už není?? Byl výborný...
Milada
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 23 kvě 2010 13:36

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod majer » 04 bře 2014 11:16

Tak jsem po velmi dlouhé době (v řádu let) zavítal do Katovny.
A? ...Bída jako před lety.
Dlouhé čekací lhůty, nemastná neslaná obsluha, jídlo podprůměrné.
Zvláště suché, moučnaté brambory v alobalu s tristní supermarketovou bylinkovou omáčkou daly celému večeru tu správnou korunu.
Takže možná zas za nějaký ten rok, po několikeré výměně provozovatele...
majer
 
Příspěvky: 48
Registrován: 16 črc 2010 13:59

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Honza Holeyšovský » 04 bře 2014 22:07

Vážený pane Majere,
dovolte mi reagovat na Váš příspěvek.
Na obsluhu i kvalitu jídla máme velmi kladné ohlasy. Bylinkovou omáčku na brambory, stejně jako drtivou většinu příloh si vyrábíme sami.
Vaše nespojenost nás samozřejmě mrzí, připouštím, že chyba ze strany kuchaře, či číšníka se přihodit může.
Očekával bych, že veškeré Vaše připomínky budete neprodleně řešit s obsluhou.
Já sám velmi často navštěvuji restaurace nejen v ČR a nezažil jsem situaci, kdy by po nahlášení nedostatků nebyla zjednána náprava. I v pohostinství platí, že komunikace je základ.
Přeji Vám příjemný den a srdečně Vás zvu na Zabíjačkové hody v Katovně od 7.-9.3. a pevně doufám, že si u Vás zlepšíme jméno.
S pozdravem Jan Holeyšovský, provozovatel Restaurace Katovna
Honza Holeyšovský
 
Příspěvky: 2
Registrován: 12 zář 2013 08:46

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Milada » 09 bře 2014 14:27

S Katovnou nemám nic společného, kromě toho, že jsem občasný zákazník. A můžu vřele doporučit.
Včera jsme v počtu 7 lidí večer navštívili restauraci a výborně - opravdu výborně - se najedli! Každý z nás měl jiné jídlo a protože jsme rodina, jeden od druhého něco ochutnal a byli jsme spokojeni všichni. Obsluha byla rychlá, vstřícná. Nemůžu vytknout opravdu vůbec nic...
Milada
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 23 kvě 2010 13:36

PředchozíDalší

Zpět na Chválíme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron