KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

děkujeme...

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Milada » 21 lis 2010 10:42

Tak jsme měli třídní sraz v mexické restauraci v Ústí na Mír. náměstí poprvé a naposledy... :( . Když pominu docela vysoké ceny (to je asi v centru normální ;) ), tak jídlo nestálo za nic. Nikdo si nepochutnal :( .
Kam tedy zajít - hlavně v Litoměřicích - aby se člověk - jako pořadatel třídních srazů - nemusel stydět :?:
Koukám, že i Mostka pohoršila...
Milada
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 23 kvě 2010 13:36

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Tomas.Marny » 21 lis 2010 12:19

A co jsem Vám zde radil......???
Komu není rady, tomu není pomoci :P
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Missorka » 22 lis 2010 08:34

elixdragon píše:Sice to není k tématu, ale už dlouhou dobu chodím k Lachmanovi pro šunkové a litoměřické chlebíčky, chuť je vždy lahodná a to jak čerstvé veky, výborného bramborového salátu a super šunky a ceny jsou více než dobré, takže raději k Lachmanovi na dlouhou ulici, než do Gurmánie.


ABSOLUTNÍ SOUHLAS!
Petra Mazancová

www.baby-cafe.cz
Missorka
 
Příspěvky: 133
Registrován: 16 srp 2010 22:04

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Milada » 25 lis 2010 10:37

No jo - jenže už to bylo zamluvené (tentokrát ne mnou), spolužáci informovaní... :? . Měl jste pravdu, Tomáši :) .
A pořád nevím, kde srazy pořádat, už jsme toho vystřídali hodně. Sice jsme studovali v Děčíně, ale jako organizátor srazů si můžu dovolit pozvat spolužáky do svého rodného města... :D . Nejlépe nám bylo ve Sklípku, ale jednou mi 15 minut před srazem zavolali, že je tam na nečekané návštěvě režísér Forman a sedí u našeho zamluveného stolu a oni ho "nemůžou vyhodit". Tak jsme museli počkat v jiné restauraci... :oops:
Milada
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 23 kvě 2010 13:36

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Tomas.Marny » 25 lis 2010 12:00

Zkuste tu novou čínskou restauraci u autobusáku, dělají i srazy a oslavy a na rozdíl od jiných majitelů nejrůznějších zařízení si zákazníků váží, nebo tu restauraci na hradě Střekov a nebo vydržte, údajně se buduje nová restaurace v Pokraticích pod lávkou a má býti hodně dobrá, tak uvidíme. :roll:
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Fipoch » 15 led 2011 16:56

Při svých návštěvách Litoměřic, a to musím upozornit, zejména v odpoledních hodinách, zatím velmi rád navštěvuji restauraci na konci bývalé Koněnovi ulice
(teď nevím , jak se jmenuje, ale je to ulice od Kina Máj nahoru k Pokraticím).
Tam je restaurace "Čingis" (omlouvám se, ale nevím jak se to píše).

Obědy tam jsou SUPER !!!!!
Ještě nikdy mě nezklamali. A obsluha ??? Velmi pohotová, nikdy jsem nečekal.
Uživatelský avatar
Fipoch
 
Příspěvky: 45
Registrován: 28 čer 2010 18:20

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Milada » 19 led 2011 21:42

Tak opět další pokus ;) . Tentokrát jsem s bývalými kolegyněmi zašla do Katovny, protože jsem byla zvědavá, jaká je po "znovuotevření".
Rodinná atmosféra a to doslova - konala se tam oslava narozenin "majitelky" - takže nás obsluhovali různí lidé, různě oblečení, takže jsme za chvíli ztratily pojem o tom, kdo je vlastně číšník a proč nás obsluhuje účastník oslavy :lol: . Nevěděly jsme, komu zaplatit útratu :lol:.
Jídlo dobré, porce obrovské, nešlo to ani sníst...
Milada
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 23 kvě 2010 13:36

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Pátková » 20 led 2011 23:38

Nejsou to moje osobní zkušenosti, ale zkušenosti mojí dcery a to čerstvé a opakované.
Určitě to potěší majitele Sklípku.
Cituji:"nejlepší jídlo a nejlepší obsluha je ve Sklípku, všude jinde se o to jen snaží".
Pátková
 
Příspěvky: 139
Registrován: 29 čer 2010 21:37

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Heduš » 21 led 2011 09:48

Máme s manželem také čerstvou zkušenost. Včerejší večeře ve Sklípku byla opět naprosto fantastická, obsluha opět neměla chybu, prostě jako vždy! Vím, že se opakuju, ale v tomhle případě to snad vůbec nevadí.
Heduš
 
Příspěvky: 68
Registrován: 04 čer 2010 09:46

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod drsny » 21 led 2011 10:52

Filírovaný Flank steak grilovaný na Himalájské soli s pečeným bramborovým koláčem, doplněný salsou z lilku
055 flamsteak.jpg

www.radnicni-sklipek.cz
drsny
 
Příspěvky: 24
Registrován: 03 čer 2010 12:04

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod rajnoha » 21 led 2011 10:58

Z restaurací v Litoměřicích je Sklípek skutečně nejlepší. Ale pozor před přílišným nadšením, v porovnání se stejně drahými restauracemi jinde to taková sláva není. Letos jsem tam byl již 3x, ani jednou neměli všechna vína co mají uvedena v lístku. Výmluvu, že dodavatel nedodal neberu, pokud víno nemám dlouhodobě, tak ho tam prostě nenapíšu - a bohužel se to netýká jen jednoho vína, ale hned několika, postupně nám byla odmítnuta tři. Jídlo musím pochválit, tvůrce lístku sice neví jaká je úprava masa filírováním, takže filírovaná panenka ve skutečnosti filírovaná není, ale chuťově je výtečná. Steak v ceně 450 korun byl výtečný, ale kolega ho měl od začátku téměř studený a rozhodně ne krvavý jak chtěl. Carpacio je koupeno jako polotovar a jen z makro balení překlopeno na talíř a dozdobeno, kuchař se ani nenamáhal přerovnat plátky masa jinak. Ostatně z polotovarů se tam vaří více jídel, soudě podle toho co jsem osobně viděl pana majitele nakupovat nejednou v Ústí v Makru a dle toho co občas zaměstnanci různě utrousí. Bohužel při poledních cenách jídel to skutečně jinak nejde. Ale při normálních večerních cenách by to jít mělo. Voda z vodovodu do džbánku je také problém. Na druhou stranu mají za poměrně dobrou cenu velké lahve minerálek Römerquelle (v lístku chybně uvedeno jako Römerouelle), což je rozhodně velké plus. Obsluze by prospělo nějaké školení, třeba o tom z jaké strany se obsluhuje, jaké sklenice na víno, jak se víno otevíra, o loajalitě k zaměstnavateli nejen na pracovišti atd. Také by nebylo špatné vyměnit příbory. Dřevo je hezké když je nové, ale v myčce trpí, takže nůž s vybledlým a pokrouceným držadlem a rezavými nýty není nic moc. Brzy by se měla údajně objevit recenze i na SCUKu, tak jsem zvědav jak se k tomu vyjádří lidé, kteří jídlu opravdu rozumí a mohou srovnávat s jinými nejen v LT. Osobně doporučuji všem navštívit další restaurace ve stejné cenové kategorii v okolí a porovnat, že to za ty peníze jde i lépe. Doporučuji k vyzkoušení o něco málo levnější, ale dle mého skromného názoru lepší restaurace v okolí: v Ústí Doting, v Teplicích Grand restaurant nebo Bulldog steakhouse, u Děčína hotel Ostrov. V Litoměřicích zoufale chybí konkurence, takže brzké zlepšení nelze očekávat a prostě bude dál patřit k dobrému tónu jít do Sklípku, jen proto, že to dobře zní a na tom co tam dostaneme nám až tak nezáleží. Největší konkurenci vidím v Portále, kde jsou ale bohužel velké výkyvy ve směnách a co jsem se bavil s ostatními tak všem vadí a zážitek kazí špatně zvolené žárovky, světlo je tam studené a nepříjemné.
rajnoha
 
Příspěvky: 189
Registrován: 16 zář 2010 13:18

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod drsny » 21 led 2011 11:38

nejsem zadnym gastronomickym odbornikem, ale navsteva sklipku je pro me vzdy vytecnym zazitkem
drsny
 
Příspěvky: 24
Registrován: 03 čer 2010 12:04

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod rajnoha » 21 led 2011 12:11

V žádném připadě netvrdím opak, jen že za své peníze si jinde užijete více.
rajnoha
 
Příspěvky: 189
Registrován: 16 zář 2010 13:18


Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod winie » 22 led 2011 00:21

jidlo v litomericich je celkove docela zazitek. vyborna restaurace tu neni zadna. lepsi prumer je sklipek a osobne nedam dopustit na pizzu z pohody(obsluha a prostredi je ale bohuzel tragicke)takze ve finale prumer jinak se v litomericich varej klasicky cesky restauracni blafy s morem kecupu a UHO. jemne vychucene jidlo tu clovek nepotka. K te mexicke v usti, je to vec nazoru. mexicka kuchyne neni pro kazdeho, je dost specificka. ja osobne do teto restaurace chodim rad a pomerne casto. je to z velke casti tim ze mexickou kuchyni miluji a tady se to nejvic blizi realite. Navic je zde hezke prostredi a da se tam natrefit na velmi prijemnou obsluhu. doporucuju si take doprat margaritu, kterou tam delaji vynikajici ;)
ono mezi nami, nejlepsi je stejne domaci jidlo z kvalitnich a cerstvych surovin. jediny benefit jidla z restaurace je ten, ze s tim nemate tu praci.
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Fipoch » 23 led 2011 05:24

winie píše:jidlo v litomericich je celkove docela zazitek. vyborna restaurace tu neni zadna. lepsi prumer je sklipek a osobne nedam dopustit na pizzu z pohody(obsluha a prostredi je ale bohuzel tragicke)takze ve finale prumer jinak se v litomericich varej klasicky cesky restauracni blafy s morem kecupu a UHO. jemne vychucene jidlo tu clovek nepotka. K te mexicke v usti, je to vec nazoru. mexicka kuchyne neni pro kazdeho, je dost specificka. ja osobne do teto restaurace chodim rad a pomerne casto. je to z velke casti tim ze mexickou kuchyni miluji a tady se to nejvic blizi realite. Navic je zde hezke prostredi a da se tam natrefit na velmi prijemnou obsluhu. doporucuju si take doprat margaritu, kterou tam delaji vynikajici ;)
ono mezi nami, nejlepsi je stejne domaci jidlo z kvalitnich a cerstvych surovin. jediny benefit jidla z restaurace je ten, ze s tim nemate tu praci.



Né jednou jsem taky byl v té restauraci, jak se chodí od "Hvězdárny". Dobrý.
Je pravda, že jsem tam byl v létě. Ale vím, že se tam dobře vařilo.
( snad to ještě funguje .... :P :P :P :P :P )
Uživatelský avatar
Fipoch
 
Příspěvky: 45
Registrován: 28 čer 2010 18:20

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Pátková » 23 led 2011 22:16

"cesky restauracni blafy s morem kecupu a UHO". Toto napsal uživatel winie.
Jenom na vysvětlenou, co to je UHO. Vím to jenom náhodou a je to zkratka velmi pěkně vystihující tuto poživatinu. Tedy je to "UNIVERZÁLNÍ HNĚDÁ OMÁČKA". Omlouvám se, jestli to již někdo nějak vysvětlil přede mnou - nečetla jsem celé téma - je toho mnoho a času málo.
Pátková
 
Příspěvky: 139
Registrován: 29 čer 2010 21:37

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod eliska.schmied » 27 led 2011 19:54

Jsem pracující v Litoměřicích:

1. třída: Pivovarský sál, Vikárka
2. třída: Sklípek
3. třída: Bašta, Robo, Koliba
4. třída: Budvarka, Time Out, Pizzérie u Štěpána, Salva G.
5. třída: U Kata

Zvláštní třída: centrálka, Gastronomické centrum Pohoda - díkybohu laciné obědy denodenně :)

A protože jsem z Ústí - doporučím svou milovanou Pepe Lopez.
eliska.schmied
 
Příspěvky: 4
Registrován: 27 led 2011 19:33
Bydliště: Ústí

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod winie » 28 led 2011 18:31

no jooo. ja zapomel na vikarku. tak maj litomerice dobrou restauraci :) diky za typ. jdeme tam na veceri ;)
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Fipoch » 29 led 2011 08:15

winie píše:no jooo. ja zapomel na vikarku. tak maj litomerice dobrou restauraci :) diky za typ. jdeme tam na veceri ;)



.. Vikárna ... dobré posezení .... ale pro příležitostní účely.

Normálně bych tam nešel ... trochu z ruky ... :| :| :| :| :| :|
Uživatelský avatar
Fipoch
 
Příspěvky: 45
Registrován: 28 čer 2010 18:20

PředchozíDalší

Zpět na Chválíme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků