Výborný řezník!!!

děkujeme...

Výborný řezník!!!

Příspěvekod worwan » 12 srp 2011 15:29

navštívil jsem znovu otevřené řeznictví v Pekařské (vedle Zlaté 2) a byl jsem velice spokojen. Vynikající domácí uzeniny z niž prim hrají libové klobásy, na křupavoučké škvarky berou dokonce pořadník :o čemuž jsem se po ochutnání nedivil :D :D. Maso si udí sami takže žádná voda,sekanou mají hrubozrnou tak jak to mám rád,mnam. ale jak se říká : Lepší je jednou vidět než desetkát slyšet.
P.S : Lovci slev v marketech možná zapláčí protože tady opravdu špekáčky za 35Kč /kg nekoupí ale jak by mohli když kilo masa stojí cca 8O-120kč, že? ale tady to je místo kdo hloub do kapsy šáhnu rád.Zdraví spokojený Worwan
Uživatelský avatar
worwan
 
Příspěvky: 256
Registrován: 27 črc 2010 14:20

Re: Výborný řezník!!!

Příspěvekod Stanislav Hylán » 12 srp 2011 20:58

Už jsem chválil tady před časem. Výborné uzené, párky atd. a drštková polévka... nemá chybu. Kam se hrabe Mr.Řezníček nebo Zedníček.
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Re: Výborný řezník!!!

Příspěvekod kočka » 13 srp 2011 02:06

Sleduji celkem pozorně toto fórum, a informace se mnohddy hodí. V případě předmětného řeznictví, jsem měl smůlu. Cestou od zubaře, řádně vyhladovělý a natěšený, jsem zavítal. Pulty poloprázdné, uzenina nevábná a uzené ač z různých částí prasete, vše zvící silně prorostlé anglické slaniny. Faktem je, že bylo čtvrteční, velmi pozdní odpoledne. Neházím flintu do žita, neb jedna vlašťovka jaro nedělá. Jak by řekla teta Kateřina.
kočka
 
Příspěvky: 204
Registrován: 13 čer 2011 05:55

Re: Výborný řezník!!!

Příspěvekod Milada » 13 srp 2011 08:38

Na doporučení pana Hylána :) jsem zašla ochutnat dršťkovou polévku a byla výborná - hustá, dobře ochucená. Jen jsem se musela vrátit pro svoji nádobu, abych si odnesla dvě porce, neměli to do čeho dát...Po čase zabijačkový guláš - málo zahuštěný, ale poctivý a už jsem to dostala do krabičky s víčkem ;).
A co se týče uzenin - asi se vyplatí chodit nakupovat ve "vhodnou" dobu, kdy mají čerstvě vyuzeno a ještě není vyprodáno...
Milada
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 23 kvě 2010 13:36


Zpět na Chválíme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron