Vánoční trhy

děkujeme...

Vánoční trhy

Příspěvekod winie » 22 pro 2010 18:00

Chtel bych pochválit Vánoční trhy, hlavně z důvodu, že sem se bál o jejich vzhled a zboží prodávané ve stáncích. Nicméně jsou zde výborné věci a co je dobré, tak za normální ceny. Evidentně se trhy líbily i přírodě a doplnila je o úžasnou sněhovou atmosféru. Jen takové malé popíchnutí: Příště by bylo dobré dát dětem do škol stromky, které vypadají víc k světu a děti se na nich mohou vyřádit. Pak bych vytknul ještě umístění reklamních aut na trzích. Nebylo by špatné si uvědomit, že jsme historické město a podle toho to má vypadat. Poslední věc je délka trvání trhů. Vím, že prodejci také chtějí vánoční klid, ale určitě by obyvatelé Litoměřic ocenili kdyby trhy trvali minimálně do 23. prosince :(
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: Vánoční trhy

Příspěvekod Stanislav Hylán » 22 pro 2010 22:43

Dnes jsem se ocitnul v centru "vánočního trhu", dal jsem si výbornou krkovici ze stánku Zd.Purmy a při konzumaci jsem poslouchal vystoupení Sváťova dividla. Perfektní, zapojení dětí do programu,mile vánoční atmosféra.
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Re: Vánoční trhy

Příspěvekod Petr » 23 pro 2010 08:53

Také se připojuji k poděkování! Délka provozu trhů je závislá na kupní síle návštěvníků a ta je mizivá. Lidé se rádi zastaví, dají svařák a to je tak vše. Proto jsem rád aspoň za těch šest dnů pěkné předvánoční atmosféry! Veselé vánoční svátky Vám všem!!!
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45


Zpět na Chválíme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků