Lekce u Lidlu

děkujeme...

Lekce u Lidlu

Příspěvekod Jaros » 07 srp 2015 11:50

Nedá mi to abych se nepodělil s tim čeho jsme byli s ženou a holkou včera svědky u Lidlu.
Po nákupu sme se vratili k autu a najednou slyšíme jak se někdo vedle u auta háda.Tak sme se podivali a jeden chlap řval na nějakýho jinýho proč nechali v tomhle vedru v aute uzamklýho psa a šli si za nákupy. Podotikam ze jsem stal ob auto a tak jsem si psa ve voze nevšimnul.Lidi co tam toho psa asi nechali řvali ať de do prdele a ať se stará vo sebe.ženska hulákala že si snad mužou nakoupit a se svým psem si mohou dělat snad co chtějí.Pak najednou ten chlapek od psa do toho chlápka co na ně nadával strčil ale to neměl dělat protože ten vystartoval a toho druhýho chytil a nacpal mu hlavu na kapotu a řval na něho at si užije svuj upečenej xicht na horkým plechu aby vidě jak je tomu psovi.Nakonec ten chlap toho od psa pustil a řekl že zavolá policajty ať jim psa odeberou.Na to manik od psa i s ženskou hupli do auta a ujeli.Nevim jak se ten manik co se psa zastal jmenuje ale znám ho vod videni.Je to takovej vysokej blondák z ty velky elektroprodejny na namesti co jezdi v takovym velikym SUVcku Mercedes.Za nasi rodinu je to od dneska Pan borec s velkym P.Nikdy jsem osobně takhle neviděl naložit grazlovi co trápi zviře a jeste se chova jako dobytek.Ten si to bude pamatovat do konce zivota.Jen skoda te policie.Za nasi rodinu Pane moc dekujeme za lekci co sme videli a s nami dalsich asi dvacet lidi.
Jaros
 
Příspěvky: 1
Registrován: 07 srp 2015 11:42

Re: Lekce u Lidlu

Příspěvekod vodomerka » 07 srp 2015 13:26

§ 494 Zákona č. 89/2012 Sb., Občanský zákoník – Živé zvíře má zvláštní význam a hodnotu již jako smysly nadaný živý tvor. Živé zvíře není věcí a ustanovení o věcech se na živé zvíře použijí obdobně jen v rozsahu, ve kterém to neodporuje jeho povaze.

Níže uvádíme přehled těch nejzajímavějších změn:
Při záchraně psa škodu neplatíte

Pokud při záchraně psa, který třeba trpí v zavřeném autě, rozbijete okno, není možné, aby majitel psa po vás požadoval náhradu za zničené okénko. Dříve by se cena psa a cena okénka porovnala a v případě, že cena zvířete by byla nižší než cena okna, byste platili rozdíl. Nově se ale už zvíře nepovažuje za věc, a tak má jeho život přednost před cenou okénka.
vodomerka
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 587
Registrován: 01 lis 2010 07:28

Re: Lekce u Lidlu

Příspěvekod Desty » 07 srp 2015 16:14

To se vidí málokdy. Souhlas - je to opravu borec. Většina lidí se bojí zastat a spousta z nich jsou i agresivní.
Desty
 
Příspěvky: 33
Registrován: 01 říj 2010 10:46

Re: Lekce u Lidlu

Příspěvekod worwan » 07 srp 2015 20:40

podle popisu to vypadá na majitele p. Nováka. Škoda že nemáte video, rád bych viděl toho sráče od psa,,,
Uživatelský avatar
worwan
 
Příspěvky: 256
Registrován: 27 črc 2010 14:20


Zpět na Chválíme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron