Městská Policie

děkujeme...

Městská Policie

Příspěvekod Vladislav Liška » 04 bře 2014 16:51

Rád bych pochválil MP za to, že - z mého pohledu - poslední dobou je docela aktivní co se týče hlídání pořádku, pejskařů a bordelářů obecně.

Ještě bych doporučil se více zaměřit na parkány na část nad tunelem. Před cca 14 dny pravděpodobně technické služby perfektně parkány uklidily (také pochvala, i za ostříhání viniček) včetně naházeného obrovského množství bordelu před tunelem. Týden poté tam opět bordel byl, opět uklizeno a dnes tam je opět. Bordel tam házejí hovada co se na terásce nad tunelem ožírají a následně je jejich velkou zábavou házet flašky a podobně dolů - kde může dojít k úrazu, neb tam občas někdo chodí. Takže, když už auto MP stojí zašité u Jezuitských nebo Máchových schodů, tak dojít tam je otázka chvilky a věřím, že čuňata by to za chvíli po kontrolách přestalo bavit :)
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 950
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Městská Policie

Příspěvekod Birner Pavel » 17 srp 2014 09:04

Dobrý den,
Dnes v ranních hodinách v ulici Stránského opilý řidič naboural dva osobní automobily, mezi kterými bylo i mé. Bylo jasné, že řidič musel být opilý a jistě jel z diskotéky Luna.
Jsem znám jako kritik práce Městské policie, ale v tomto případě musím všechny strážníky, kteří měli službu pochválit, do hodiny od nahlášení této události našli, jak havarované auto viníka, tak i jeho samotného (samozřejmě v ponapilém stavu).
Tímto bych chtěl litoměřické Městské policii poděkovat za pomoc a skvěle odvedenou práci, díky které bude snazší vymáhání škody po pachateli.

Pavel Birner
Birner Pavel
 
Příspěvky: 81
Registrován: 10 črc 2014 08:41

Re: Městská Policie

Příspěvekod elixdragon » 17 srp 2014 17:46

Hezká pochvala, fandím MP i když jim leckdo z vedení hází klacky pod nohy, tak se kluci snaží. Jsem rád, že je tu máme.
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Městská Policie

Příspěvekod winie » 22 zář 2014 09:25

Ač jsem častým kritikem MP, tak tentokrát musím speciálně dvěma strážníkům vyseknout maximální pochvalu. Kamarádovi se v raní špičce rozbilo auto na valech a zůstal stát v odbočce do lidické ulice. Okolo jedoucí řidiči se zmohli pouze na vulgární gesta a troubení - místo aby pomohli s odklizením nepojízdného auta a usnadnili tak život ostatním. Ovšem pánové z MP do minuty přiběhli a okamžitě s úsměvem pomohli auto odtlačit. Na rozloučenou ještě majiteli popřáli ať zase brzi jezdí a s úsměvem odešli. Bohužel netuším jména strážníků, ale pohybovali se kolem osmé ráno okolo hradu. Rád bych jim tímto poděkoval :)
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí


Zpět na Chválíme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník