Pár slov úvodem

diskuze o tomto fóru

Re: Pár slov úvodem

Příspěvekod Ropovod » 29 kvě 2010 01:06

Můžu poprosit o doinstalování RSS aplikace ?
http://www.phpbb.com/search/?q=rss
Díky.
Uživatelský avatar
Ropovod
 
Příspěvky: 141
Registrován: 29 kvě 2010 00:40
Bydliště: Ltm

Re: Pár slov úvodem

Příspěvekod Vladislav Liška » 29 kvě 2010 07:23

RSS i Atom uz jedou, nejen ja to pouzivam :)
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Pár slov úvodem

Příspěvekod wogurka » 14 čer 2010 14:40

Omlouvám se, ale nejsem schopný nikde najít odkaz na RSS. Mohu poprosit o upřesění?
wogurka
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 22
Registrován: 14 čer 2010 14:07
Bydliště: Litoměřice

Re: Pár slov úvodem

Příspěvekod Vladislav Liška » 14 čer 2010 17:44

feed.php kdyb neslo dejte vedet, jinak ja osobne to delam tak, ze na hlavni strance dam ve ctecce tlacitko vyhledat a ona sama najde co je potreba :) pouzivam sage ctecku integrovanou do firefoxu
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Pár slov úvodem

Příspěvekod wogurka » 14 čer 2010 18:16

To je ono. Díky! Taky jsem se mohl podívat do zdrojáku stránky... :oops:
wogurka
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 22
Registrován: 14 čer 2010 14:07
Bydliště: Litoměřice

Re: Pár slov úvodem

Příspěvekod Vlasta » 17 čer 2010 16:11

Pane Liško...jak to říci...jste "lišák" a já díky za Vaši iniciativu,sklělé...Díky Vlasta :) :) :)
Vlasta
 
Příspěvky: 12
Registrován: 17 čer 2010 16:07

Re: Pár slov úvodem

Příspěvekod wiki » 27 čer 2010 15:19

Děkuji za zprovoznění nového fora / Litoměřice.
1/ Děkuji za expresní registraci. !!! (Na starém foru marně čekám na aktivaci... :shock: )
2/ Pokud zde nebude prováděna účelová "radniční" cenzura jako "vedle", budu držet palce. Vím, že ožehavá témata jsou všude,
ale zakazovat lidem se vůbec zmínit o "černém" Petrovi - to je vrchol nehoráznosti.
3/ Jaká je šance, že diskutované problémy se dostanou i k uším radnice?
Uživatelský avatar
wiki
 
Příspěvky: 73
Registrován: 27 čer 2010 15:09
Bydliště: Česká Lípa

Re: Pár slov úvodem

Příspěvekod Milan » 30 čer 2010 10:15

Koukám, jak se krásně rozrůstáme, na to, že je léto a lidé tráví hodně času venku, je to velký úspěch. Jen tak dále milí spoluobčané, čím více nás bude, tím větší relevanci budou mít naše názory zde prezentované.
Jen pro Vaše info (jsem zaregistrován na městském fóru), celkem je zde zaregistrován 1 administrátor, 2 pracovníci MěÚ a 7 uživatelů.
Uživatelský avatar
Milan
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 322
Registrován: 21 kvě 2010 12:57
Bydliště: Litoměřice

Re: Pár slov úvodem

Příspěvekod Tomas.Marny » 30 čer 2010 10:59

Kde asi udělali soudruzi z radnice chybu??? :P
Ale tak je tam nikdo nepeskuje a čtou si tam zajisté jen a pouze pozitiva, přejme jim ten blažený pocit vítěze nad obtížným hmyzem městským, vždyť dny mnohých se již pomalu krátí... :twisted: :twisted:
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Pár slov úvodem

Příspěvekod elixdragon » 02 črc 2010 21:16

Krásně napsaný ;)
Zdravím všechny pozůstalý a přeji tomuto fóru, aby nemělo tu zákeřně krátkou nemoc jako to minulé oficiální.
Pane Liško Vám patří jedinečné díky.
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Pár slov úvodem

Příspěvekod Fipoch » 07 črc 2010 19:29

Výborně !! Konečně zase něco vím, co se děje v rodném městě !!! :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
Uživatelský avatar
Fipoch
 
Příspěvky: 45
Registrován: 28 čer 2010 18:20

Re: Pár slov úvodem

Příspěvekod Lukino » 15 črc 2010 16:04

Nestačím se divit, jakým vražedným tempem se to zde rozjelo. Řeší se tu naprosto vše, od závažných problému po banalitky. Ostatní uživatelé informují své spoluobčany o "zajímavých" situacích, etc.. Je to prostě skvělé a jsem rád (myslím, že ne sám, rád bude hlavně pan Liška) jakým směrem se toto fórum vydalo. Neslouží pouze na dotazy ohledně dění ve městě a blízkém okolí, ale stalo se mou pravidelně navštěvovanou stránkou a zdrojem informací. Dík patří všem uživatelům a hlavně provozovateli tohoto fóra! ;) a oficiální "takyforum" zeje prázdnotou, dobře jim tak :ugeek:
Lukino
 
Příspěvky: 222
Registrován: 23 kvě 2010 11:21

Re: Pár slov úvodem

Příspěvekod Tomas.Marny » 15 črc 2010 17:48

Lukino píše:Nestačím se divit, jakým vražedným tempem se to zde rozjelo. Řeší se tu naprosto vše, od závažných problému po banalitky. Ostatní uživatelé informují své spoluobčany o "zajímavých" situacích, etc.. Je to prostě skvělé a jsem rád (myslím, že ne sám, rád bude hlavně pan Liška) jakým směrem se toto fórum vydalo. Neslouží pouze na dotazy ohledně dění ve městě a blízkém okolí, ale stalo se mou pravidelně navštěvovanou stránkou a zdrojem informací. Dík patří všem uživatelům a hlavně provozovateli tohoto fóra! ;) a oficiální "takyforum" zeje prázdnotou, dobře jim tak :ugeek:

Tak s tím lze jen souhlasit : :P panu Liškovi patří opravdový a nefalšovaný dík, jen díky jemu mohou občané Litoměřic a nejen jich vyzvěděti co se děje ve městě i mimo teritorium, mají možnost dozvědět se názory, kladné ohlasy ale i výtky na cokoliv, různé typy na vše možné, zde názory nikdo necenzuruje, nikdo se snad nesnaží svým vlivem ovlivnit názory běžných občanů, občanů kteří vidí a slyší a není jim už vše tak docela jedno.
Věřím a pevně věřím, že se toto fórum rozjede ještě mnohem více, je to jen otázkou času, je léto, dovolené a lidé prostě moc chutí na psaní nemají a je dosti možné, že spousta občanů o tomto fóru ani ještě neví, ale já věřím, že si najde tolik návštěvníků - čtenářů a přispěvatelů, že se z toho zatočí hlava nejen samému zřizovateli :twisted: :twisted: :twisted: ale i vykutálené radnici, která podobné fórum nechala zcela účelově odstranit za pomoci dopředu vykalkulovanými podmínkami pro přihlášení.
Ale buďme vděční :twisted: díky zradním máme své fórum a to se počítá... :twisted: :twisted: :twisted:
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Pár slov úvodem

Příspěvekod Ropovod » 01 srp 2010 13:12

Jedna technická, RC dráha se neobjeví v seznamu po stisknutí "Zobrazit aktivní témata". Je to chyba ?
Uživatelský avatar
Ropovod
 
Příspěvky: 141
Registrován: 29 kvě 2010 00:40
Bydliště: Ltm

Re: Pár slov úvodem

Příspěvekod Vladislav Liška » 01 srp 2010 17:18

Diky, byla to chyba v konzistenci db, opraveno a omlouvam se.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Pár slov úvodem

Příspěvekod Ropovod » 05 srp 2010 14:42

Druhá technická, už podruhé mi RSS poslala trochu jiný příspěvek, než pak vidím na foru. Pokud je upraven, proč se to u některých příspěvků nezobrazí ?
Děkuji.
Test úpravy 1.
Test úpravy 2.
Test úpravy 3.
Test úpravy 4.

Tak to bude asi nastavením fora, 2x jsem to tu upravil a informace se nikde nezobrazila. Není tato funkce vypnutá ?

Už se to zobrazuje, díky. :
Naposledy upravil Ropovod dne 05 srp 2010, 16:28, celkově upraveno 1
Naposledy upravil Ropovod dne 14 zář 2010 15:44, celkově upraveno 4
Uživatelský avatar
Ropovod
 
Příspěvky: 141
Registrován: 29 kvě 2010 00:40
Bydliště: Ltm

Re: Pár slov úvodem

Příspěvekod Vladislav Liška » 05 srp 2010 15:16

to netusim, jedna rss je na nove prispevky a jedna na nova temata, mozna jste se trefil do casu mezi upravy? nevim forum je pomerne standardni BBphp
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Dotaz

Příspěvekod wiki » 14 srp 2010 11:11

Jsem slepej nebo není možné navolit (zatím), aby se mi po otevření zobrazovaly příspěvky od nejnovějšího? Popř. aby se otevřel "konec" diskuze? Když má sekce např. plno příspěvků, musím překliknout na poslední ručně.
Uživatelský avatar
wiki
 
Příspěvky: 73
Registrován: 27 čer 2010 15:09
Bydliště: Česká Lípa

Re: Pár slov úvodem

Příspěvekod Vladislav Liška » 14 srp 2010 11:36

Dole pod strankou je filtr. Takze seradit podle: CAS ODESLANI a hned vedle misto deafaultniho vzestupne prekliknout na SESTUPNE.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Pár slov úvodem

Příspěvekod wiki » 19 srp 2010 14:26

Díky - jsem psal, že jsem asi slepej... :-)
Uživatelský avatar
wiki
 
Příspěvky: 73
Registrován: 27 čer 2010 15:09
Bydliště: Česká Lípa

PředchozíDalší

Zpět na litomerickeforum.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron