Starosta odpovídá

dotazy na zastupitele a radní

Re: Starosta odpovídá

Příspěvekod Jaromír Mareš » 26 čer 2013 22:38

babča píše:No určitě se nemýlíte. http://radnice.litomerice.cz/dokument-307098.html P. Mareš tady obhajuje neobhajitelné. Třeba si na něho "kluci z party" vzpomenou při příštích volbách a najde se za loajálnost nějaký lepší kšeftík na městě. Jinak bude p. Mareš začít s těmi dětskými hřišti, jejichž četnost a vybavenost sonduje na facebookovém profilu Litoměřického diskusního fóra.Vždyť podívejme se, kam se až dostala K.Peake se hřišti. Až na ministerstvo. Takže to určitě jde :)


Díky „babčo“ za podporu,
Původně jsem chtěl testovat zájem o hřiště pro seniory. Tento podmět mi zaslala jedna moje známá.

http://praha1.cz/cps/odbory-a-oddeleni-28115.html

Ale nakonec jsem zvolil dotaz na hřiště dětské.
Jaromír Mareš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 05 pro 2012 16:55

Re: Starosta odpovídá

Příspěvekod babča » 27 čer 2013 07:10

No to jste vybral dobře. Když už není co nabídnout, tak alespoň ze zoufalství ta dětská hřiště. Vy mně osobně přijdete jako houslista na Titaniku. Loď se potápí, ale hudebníci hrají dál.
babča
 
Příspěvky: 194
Registrován: 21 kvě 2010 15:23

Re: Starosta odpovídá

Příspěvekod Lajos Bács » 27 čer 2013 08:19

Dobrý den, pane Mareši,

nejprve za mne Vám říkám, že nejsem "jedna" osoba se kterou si píšete, nevím samozřejmě, jak je to s ostatními nicky. Toto fórum čtu dlouho, ale nikdy jsem neměl potřebu se zde prezentovat, až Vy a Vaše drzá kampaň ve stylu všechno je ošetřené, nic nám nemůžete dokázat, tak Vás tady budu školit v etice. Jak jsem psal minule, místo toho abyste sklopili hlavu a u vědomí toho, kam jste tuto republiku, potažmo toto město dostali, jste se omluvili a odešli do zapomnění, tak tady dáváte knížecí rady, viz Vaše vyjádření

- "winie“, i když se na Vás ještě trochu zlobím, přesto rád odpovím. Celý dotaz bych rozdělil na několik rovin.
1) Být v x dozorčích radách či představenstev je zcela legální, a pokud to nemá negativní časový vliv na práci na radnici, je mi to upřímně jedno. Já sám jsem v představenstvu několika firem v ČR i v zahraničí a nemorální mi to určitě nepřipadá." -

Jistě, pánové Rittig, Janoušek a spol. také v žádné dozorčí radě či představenstvu nebyli, nejsou a nikdy nebudou, mají na to lidi, potřebují totiž čas na psaní etických kodexů, že? Ještě chcete tvrdit, že to není nemorální?

V další odpovědi tady dokonce bezostyšně lžete viz -

"2) nabídka od takovéto firmy musí být samozřejmě opravdu ta nejlepší
Pokud se ale bavíme o dodávce zařízení od KOVOSLUŽBY OTS, tak ta proběhla v roce 2008. Karel Krejza se stal zastupitelem v roce 2010. Takže zmiňovaný problém prostě nenastal."

Stačí Vám to k tomu, abyste se zde veřejně omluvil? A když už budete v těch omluvách, abyste se zde veřejně distancoval od klientelisticko kmotrovských struktur, alespoň za tu část, ve které má prsty ODS, díky kterým je tato země ve smutném stavu? Je tam u Vás někdo kdo má alespoň kousek cti a odvahy to udělat, nebo jste se spokojili s 8% a řídíte se heslem urvi dokud můžeš, po nás potopa?

Závěrem Vám chci sdělit, jako bývalý volič ODS, že si uvědomuji, že moc a síla korupce je opojná a v žádném případě se neodvažuji tvrdit, že bych já na místě mocných neselhal, děje se tak zřejmě na celém světě, neb člověk je tvor chybující a v žádném případě si zde nechci hrát na morální autoritu, kterou v žádném případě nejsem, proto se s Vámi prozatím rozloučím heslem " Můžete u těch koryt žrát, ale nesmíte tolik mlaskat", prostě jste to už přehnali a pohár trpělivosti přetekl.

Zdraví Lajos Bács ... Jeslipak víte, kdo to byl pane Mareši?
Lajos Bács
 
Příspěvky: 4
Registrován: 25 čer 2013 09:19

Re: Starosta odpovídá

Příspěvekod Jaromír Mareš » 27 čer 2013 10:05

Vážený bezejmenný „hrdino“, těžko mohu přijmou školení v etice od člověka, který se ani neumí pod svým názorem podepsat. Jestli však, s Vaší přezdívkou, se morálně ztotožňujete se jménem jako je Lajos Bács, tak jsem zcela rád, že již nepatříte mezi naše voliče nebo členy. Takový u nás nemají co dělat.
Přeji příjemný den.
Jaromír Mareš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 05 pro 2012 16:55

Re: Starosta odpovídá

Příspěvekod Lajos Bács » 27 čer 2013 10:48

Jaromír Mareš píše:Vážený bezejmenný „hrdino“, těžko mohu přijmou školení v etice od člověka, který se ani neumí pod svým názorem podepsat. Jestli však, s Vaší přezdívkou, se morálně ztotožňujete se jménem jako je Lajos Bács, tak jsem zcela rád, že již nepatříte mezi naše voliče nebo členy. Takový u nás nemají co dělat.
Přeji příjemný den.



Vážený pane Mareši,

to, že neumíte pracovat s jednoduchým psaným textem není mou chybou. Pokud byste četl pořádně, nemohl byste napsat, to co jste napsal.
Apropos, tu přezdívku jsem si zvolil výhradně kvůli tomu, že jste z ODS a to hlavně proto, že se od dob Bácse, Singhy a Pepy z Hong Kongu u Vás nic nezměnilo, tedy rozhodně ne k lepšímu.

Mějte se fajn.

P.S. Tou poslední větou jste mne opravdu upřímně pobavil :D
P.P.S. To, že byste se tady omluvil, to jsem opravdu nečekal, to že neodpovíte na nepříjemné otázky, to jsem opravdu čekal, neudělal jste to ani nikdy před tím, před realitou se však neschováte ani neutečete.
Lajos Bács
 
Příspěvky: 4
Registrován: 25 čer 2013 09:19

Re: Starosta odpovídá

Příspěvekod Jaromír Mareš » 27 čer 2013 11:38

Vážený bezejmenný „hrdino“,
ve své podstatě mě vlastně může těšit, že se tady kvůli mně takto etablujete. To chlapci z jiných politických stran takové štěstí nemají. Z toho tedy usuzuji, že, právě díky této angažovanosti, s ODSkou stále počítáte, jen hledáte v ní ty správné představitele. Tak to Vám děkuji, důvěru ve mně vloženou určitě nezklamu. V čem Vás ale zklamu, jsou veřejná distancování od kohokoliv či čehokoliv. To mi moc připomíná styl doby před 89.
Jaromír Mareš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 05 pro 2012 16:55

Re: Starosta odpovídá

Příspěvekod Sadil » 27 čer 2013 11:50

Musim smutne konstatovat, ze pan Mares predstavuje novou generaci politiku ODS.
Jejich hlavnim rysem je evidentne zapirat, zapirat a zapirat. Priznaji jen to co jim doslova omlatite o nos. Zapomente na slovo sebereflexe. Jsou schopni tvrdit evidentni lzi a jeste vas presvedcovat, ze je to pro blaho lidi v nasem meste.
Tak dlouho ODS bezostyšně rozkradala městsky majetek az uverila v beztrestnost a ted jsou uplne nepricetni, ze jejich zlodejny vyplouvaji na povrch.

Kazdy kdo si precetl odpovedi Ladislava Chlupace tak musi byt konsternovan co si starosta Chlupac a mistostarosta Krejza jsou schopni dovolit. Korunu pak vsemu nasadi dalsi clen ODS pan Mares, ktery tvrdi ze vse je nesmysl a argumentuje tim, ze pan Krejza nebyl v te dobe zastupitelem. Tady vsichni vidite, za jakou partu blbecku nas panove Chlupac, Krejza a Mares maji. Podle nich si ani nepamatujeme kdo sedel na radnici a ani si to neumime nalezt.
Kdyz se obcan zepta primo zastatupitelu, tak dva zastupitele (p.Hrdina a p.Cervin) poslou nesmyslnou odpoved a ostatni vcetne oficialni podatelny mesta mlci a hraji mrtve brouky.
Asi je v Litomericich normalni kaslat na obcany, protoze jsem v tomto foru nalezl dokonce dotaz nejake cizinky ktera si stezuje ze psala starostovi jiz dvakrat a ten na ni kasle zvysoka.
To je taky moc zajimave pocteni a ostuda litomerickeho starosty http://www.litomerickeforum.cz/viewtopic.php?f=1&t=942

Pevne verim, ze jim Statni zastupitelstvi rozvaze jazyk.
Na starostu Chlupace a mistostarostu Krejzu mam uz trestni oznameni rozepsane a pridam jeste jedno na ty zastupitele, kteri meli na muj podnet cinit a necinili.
Roli pana Marese v zminovanych zmanipulovanych vyberovych rizenich si bude muset Statni zastupitelstvi objasnit samo ale vubec bych se nedivil kdyby tam nekde byla trosicku zahackovana jedna z mnoha firem, ve kterych pan Mares sedi ve spravni rade, jak se tu minule chvastal.

To ze pan Mares se nechce znat ke starym kamaradum ODS je taky k popukani a tak co si treba osvezit pamet http://cs.wikipedia.org/wiki/Lajos_B%C3%A1cs_a_Radjiv_M._Sinha
Je to katastrofa na jake dno az ODS klesla
Sadil
Sadil
 
Příspěvky: 19
Registrován: 17 čer 2013 12:38

Re: Starosta odpovídá

Příspěvekod ronyk » 27 čer 2013 11:59

A pane Sadil na kteréže to budete kandidátce? To, abychom si polepšili!
ronyk
 
Příspěvky: 496
Registrován: 23 kvě 2010 16:34

Re: Starosta odpovídá

Příspěvekod Achab » 27 čer 2013 17:49

Mozna odbocim od tematu na druhou stranu to souvisi s Ltm a ODS. Docela me prekvapuje co clenu ODS je ve funkcich prispevkovych organizaci. Technicke sluzby to je uz leta letouci podnik ODS : Smolik, Palan, Elman, Elmanova. Nemocnice : Vysoudil, Loncak. CCR : Soukup, Matulova. Nahoda :?: Jestli sem na nekoho zapomel tak se mu omlouvam :cry:
Achab
 
Příspěvky: 236
Registrován: 16 čer 2010 21:55

Re: Starosta odpovídá

Příspěvekod Kendy » 17 říj 2013 09:24

Před měsícem jsem posílala starostovi,místosatrostovi a řediteli TSM dopis,a do dnes žádná reakce. Slušností je odepsat.Mají spoustu pracovníků,kteří by to mohli udělat,ale co by se zajímali o problémy sídliště,že?? Alespon vím,koho nevolit!!
Kendy
 
Příspěvky: 71
Registrován: 23 bře 2011 11:37

Re: Starosta odpovídá

Příspěvekod Ladislav Chlupáč » 11 bře 2014 17:27

Milý pane starosto,
Rádi bychom se Vás dotázali na to proč jste naší rodině zrušili zahrádku s chatkou na břehu Labe. Naše chatka se zahrádkou byla sice při záplavách opakovaně zaplavena, ale protože jsme si jí budovali u řeky tak jsme s tím počítali a obnova nebyla nijak pracná. Byla to taková daň za to že jsme si o suché roky z Labe brali vodu na zalévání. Léta to nikomu nevadilo. Pak jste na radnici nastoupil vy a vše se muselo zbořit, protože to je to prý v záplavovém pásmu. K našemu údivu ale najednou vidíme, že se dá v záplavovém pásmu vesele stavět. Nebo pro pana Třešňáka platí jiné zákony ? Nebo pro pana Jurčáka co staví za OBI nějaký sklad ? Moc vám děkujeme za to že teď sedíme celé léto v paneláku a na zahrádku jen vzpomínáme.
Manželé Horovi


Paní Horová, pane Horo,
to co píšete mne hluboce zarmoutilo. Jistě víte, že dnem i nocí mám na mysli blaho občanů našeho města. Povodně jsou ale nevyzpytatelné a já je jako starosta musel v našem městě řešit opakovaně. Ale jak se říká na všem špatném lze nalézt i něco dobrého. Já jsem se kupříkladu díky povodním seznámil právě s vámi zmiňovaným panem Třešnákem a toto partnerství je jistě plodné. Do té doby jsem neznal mechanismy jak vyvádět beztrestně peníze z městské kasy a tento milý pán mne to naučil. Nejprve jsem mu takřka zdarma poskytl pozemek v Želeticích po bývalé koželužně a on ho zcela zbavil staré ekologické zátěže. Moji kolegové z ODS mu na to poskytli prostředky z Krajského úřadu kde tehdy kraloval můj dobrý přítel Šulc a zbytek zaplatilo Ministerstvo Životního prostředí.
Pak zde vyrostlo OBI a Interspar a naposledy Nákupní galerie.
Ale ani jinde ve městě jsme s panem Třešňákem nezaháleli. Tady třeba představujeme společně litoměřičanům krásný bytový komplex vedle Lidlu. Jsou to nádherné byty za směšný nájem a když uvážíte, že mým osobním přičiněním má tento bytový komplex na střechách nádherné zahrady, je vám snad jasné že vaše zpráva o zrušných zahrádkách na břehu Labe mne velice zasáhla. Podrobnosti naleznete zde : viewtopic.php?f=1&t=935#p9681
Zkuste se na to tedy podívat z jiného úhlu. Položte si otázku co jste vy udělali pro naší radnici a pro mne osobně. Myslím že nebudu daleko od pravdy, když rovnou odpovím že nic. Srovnejte si to pak s panem Třešnákem nebo panem Jurčákem. Pan Třešňák nás mnohému naučil, objevil kupříkladu možnost jak mu město mohlo darovat exkluzivní stavební parcelu výměnou za bezcenný kus silnice u Intersparu a já mám díky těmto jeho geniálním nápadům klidné spaní ve svém právě postaveném novém domě. Stojí na Miřejovické stráni, kde jsou ulice pojmenovávány podle různých stromů a je jen dílem osudu, že můj dům naleznete v ulici Třešňákova, pojmenované tak po významném sponzorovi mé osoby i sponzorovi naší ODS. Uvědomte si prosím, že politická kariéra ODS a mojí osoby se blíží ke konci a já jako dobrý hospodář musím dělat zásoby na zlé časy.

Váš Ladislav Chlupáč.
Ladislav Chlupáč
 
Příspěvky: 13
Registrován: 19 dub 2013 22:43

Re: Starosta odpovídá

Příspěvekod simi » 11 bře 2014 18:46

je moc fajn, že si někdo vzpomene na ty krásné zahrádky co lidé získali za dob budování, ty skanzeny všeho co kdo kde ukradl komunistům, někomu se i zastesklo po ZAZu, ta halda kalu, soli, těžkých kalů a všeho možného. Místo zahrádek zahlédneme sem tam zbloudilého cyklistu, někdy i bruslaře a že někdo sedí v paneláku, také dobře, v supermarketu bez lopocení vše získáte co jste na zahrádce měli, i o tři měsíce dříve, jo chemie, tak to jste také nadávali, že jí zdražují, a pak, jako by s podivem, vše rodilo najednou a ne celý rok. Jo to byla doba, to byl vegáč a za to jsme platili městu snad i pade ročně.
A k bydlení starosty, možnosti má každý, jen začít, využít co trh nabízí, nesedět u PC na neprudit a snažit se postavit domek se svojí zahrádkou. A napsat něco pozitivního, třeba že je krásné jaro, sluníčko krásně hřeje, a neskovávat se za cizí jméno. Hodně úspěchů Láďo, aspoň fórum žije. :roll:
simi
 
Příspěvky: 132
Registrován: 22 črc 2010 07:55

Re: Starosta odpovídá

Příspěvekod winie » 13 bře 2014 10:29

ignorujte to. divím se, že to dotyčného stále baví... Stejně už to nikdo vážně nebere
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: Starosta odpovídá

Příspěvekod all1994 » 24 zář 2017 17:54

Tak co Litoměřičáci už jsme vystřízlivěli ,nebo tam kluky pošleme v roce 2018 znovu ? :lol: :lol:
all1994
 
Příspěvky: 11
Registrován: 18 bře 2017 16:25

Re: Starosta odpovídá

Příspěvekod Llukas007 » 25 zář 2017 06:12

Znovu. Město vzkvétá. Teda až na menší kiksy jako třeba Jiráskova planina.
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Starosta odpovídá

Příspěvekod Kaktus » 26 zář 2017 06:22

Asi bydlíte na Miřejovické stráni
Kaktus
 
Příspěvky: 95
Registrován: 12 zář 2011 19:24

Re: Starosta odpovídá

Příspěvekod Llukas007 » 26 zář 2017 07:07

Nebydlím a ani bych nechtěl. Kolik zchátralých a neudržovaných objektů se probudilo k životu. A navíc si nedovedu představit kdo by vedl město lépe.
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Starosta odpovídá

Příspěvekod vodomerka » 26 zář 2017 08:17

Město vizuálně vzkvétá. Ale jenom proto, že je stále ještě relativně bohaté. Stačí se podívat na schvalované rozpočty. Bere se z rezerv, čeká se na pokuty za ROP... Je to pěkné pozlátko, ano.
vodomerka
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 587
Registrován: 01 lis 2010 07:28

Re: Starosta odpovídá

Příspěvekod LTM 1994 » 26 zář 2017 12:31

Město vzkvétá jak kde . Např. 5 zš. se nějaké rekonstrukce hřiště nedočká asi nikdy, ZČ -postavena fontána a tím to haslo ,mrazírny škoda mluvit,dopravní situace je na počet obyvatel katastrofální . Vzkvétá jenom to,z čeho mají naši radní velikej profit,zbytek je více méně zásluha samotných občanů a menších podnikatelů .
LTM 1994
 
Příspěvky: 219
Registrován: 02 úno 2017 16:36
Bydliště: Eastern Ltm

Re: Starosta odpovídá

Příspěvekod Petr Panaš » 26 zář 2017 13:46

Mrazírny jsou soukromý objekt a s tím město nic nenadělá. Osobně jsem proti, aby se radnice snažila získat nějaké další budovy. Už tak jich je dost v areálu obou kasáren a že není jednoduché něco udělat, je krásně vidět na pivovaru. Bohužel revitalizace areálu Zahrady Čech díky nové nájemní smlouvě už jde za městem a nikoli nájemcem. Nechci pouze negovat a v Litoměřicích se toho hodně vybudovalo i opravilo. Ale bytový fond je zprivatizován, z toho už peníze nebudou. Většina pozemků prodána. Ekonomice se zatím daří a tudíž je dobré rozpočtové určení daní. Ale je v cyklech a můžeme čekat budoucí snížení. Město by mělo mít jasnou představu, jaké jsou priority, do čeho dávat peníze a kde generovat budoucí úspory.
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

PředchozíDalší

Zpět na Vedení města

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron