Starosta odpovídá

dotazy na zastupitele a radní

Re: Starosta odpovídá

Příspěvekod Ladislav Chlupáč » 21 čer 2013 14:10

Ahoj Láďo,
Mohl by si prosím místním závistivcům a rejpalům vysvětlit, že naše místní litoměřická ODS neměla žádný důvod zmanipulovávat výběrové řízení na provozovatele restaurace ve Svatostánku vinařství v objektu Gotického hradu. Oba dva víme, že to bylo úplně čistý ale od tebe jako starosty, který celé výběrové řízení zajišťoval to ti rejpálkové vezmou lépe.
Díky za odpověď a neboj všechno dobře dopadne.
Jaromír Mareš.

Milý Jaromíre,
Svým dotazem si mne překvapil, netušil jsem že to Eva tak rychle hodí na papír. Probírali jsme to teprve včera a vidíš co je ta holka za poklad, musela na tom makat celou noc. Jak to mám celé vysvětlit, to vážně nevím.
Pamatuju si jak Karel Krejza jasně říkal, že musíme akorát ohlídat termíny vypsání výběrového řízení a celou tu agendu okolo a že to pak jako bude nenapadnutelný. Když to tenkrát prošlo s Radničním sklípkem a nikdo si ničeho nevšimnul tak jako proč to nezopakovat. Moc by mne zajímalo, kdo vynes to, že Lenka Krýslová je Kopeckýho sestra. A vypadalo to přitom tak jednoduše : koukli jsme do obálek a Lenka pak bráchovi řekla kolik tam má napsat aby Kopecký nabídl nejvíc. Komise ho pak vyhlásila vítězem a bylo to. Přitom si vzpomeň, jak ty konkrétně si se bál, že bude někomu nápadný udělat obálkovou metodu a obálky otevírat až 14 dnů po jejich odevzdání. Kluci z Varů mají karlovarskou losovačku a my zase litoměřickou obálkovku. Vzpomeň jak jsem říkal, že obálky musíme nechat uležet :-). Musíš se hochu ještě moc učit.
Ten hrad byl fakt zlatej důl : co zakázka to vejvar. A to jak jsem to vymyslel s tou restaurací kde jsme si hrábli hned třikrát, to si myslím, že zasloužím pochvalu.

Nejprve tam celou kuchyni vybavila Kovoslužba za sumu, že jsem nevěřil, že je to ani možný. Bylo to sice drahý ale zase ty prachy se zaplatily firmě kde v dozorčí radě sedí Karel Krejza a tak nějaký ty vratky byly a tak jsou všichni spokojení. Jen se denně modlím aby ti šťourálkové nenašli výpis z obchodního rejstříku kde ten Karel Krejza je napsanej. http://rejstrik-firem.kurzy.cz/25103709/kovosluzba-ots-as/
Příště tam musíme nechat napsat nějakýho dědu a já budu mít klidný spaní.

Podruhý jsme si hrábli s tím jak jsme to přihráli přes Lenku Krýslovou Kopeckýmu. Já myslím, že vratky taky posílá po Lence slušný. A taky nezapomeň, že hned po tom co Kopecký tu nově vybavenou kuchyni převzal, tak tam bylo nezbytně nutný vyměnit spoustu spotřebičů.

Potřetí jsme si teda hrábli jak tam Kovoslužba s Karlem Krejzou ve správní radě část spotřebičů jako že měnila. A zase byly vratky....:-)))

Za to jak Kopecký spolupracuje by asi bylo dobrý mu trochu snížit nájem, nemyslíš. Něco takovýho jako jsme mu udělali na Radničním sklípku, to už je doslova za hubičku. Hele já mu řeknu aby si poslal žádost a já už si tu ohlídám aby nám čísílka seděla. Doženeme to na nájmech od těch, co se nespolupracujou.

Jak říkám ten Gotickej hrad je zlatej důl - jedna restaurace a my jí udělali třikrát.

Prosím tě Jaromíre abych nezapoměl, volal mi včera Saša, že jako v Praze musej kluci dost zametat stopy protože nikdo neví co bude a prej, že se ho někdo ptal na to jestli není nápadný, že Karel Krejza je jako místostarosta zároveň v tolika firmách.
Poslal mi takovýho pavouka : http://rejstrik-firem.kurzy.cz/osoby/karel-krejza/mgr-karel-krejza-426957/.
Tak jsem ho ujistil, že pohoda, že ty místní balíci si tohle nikdy nejsou schopný na internetu najít a u voleb zase půjdou jak ovce na porážku a zase bude dobře.

Tak se zatím Jaromíre opatruj a uvidíme se ve středu na schůzi ODSky.

Láďa Chlupáč
Ladislav Chlupáč
 
Příspěvky: 13
Registrován: 19 dub 2013 22:43

Re: Starosta odpovídá

Příspěvekod Sadil » 24 čer 2013 10:17

Jsem moc zvedavy jak toto pan Mareš bude vysvetlovat. Zda se mi ze Obchodni rejstrik mluvi jasne a snad ho neovladaji nejake ODS neprejici sily. To co tu Ladislav Chlupac prozradil je podle meho nazoru jasnym prikladem zmanipulovaneho vyberoveho rizeni a dokonce tu jsou predlozeny hmatatelne dukazy a jsou tu presne popsani pachatele. Podam to jako podnet nasim panum Zastupitelum a zacnu pripravovat trestni oznameni. Takovemuto kradeni mestskych penez musi byt ucinena uz konecne pritrz. Pevne doufam, ze ho spolu se mnou poda i alespon jeden Zastupitel. Snad v teto kauze nebyli zaintersovani vsichni. Sadil
Sadil
 
Příspěvky: 19
Registrován: 17 čer 2013 12:38

Re: Starosta odpovídá

Příspěvekod Jaromír Mareš » 24 čer 2013 15:20

Vážený pane Sadile, ve své podstatě si vážím (bez jakékoliv ironie) Vaší osobní angažovanosti a zájmu o dění na radnici a samozřejmě i toho, že se dokážete pod své názory podepsat.
K Vašemu dotazu bych rád jen řekl, že co je napsáno v obchodním rejstříku, je samozřejmě pravda a vůbec nepředpokládám, že ho ovládají nepřející síly ODS, nicméně zbytek informací je pouze fikce a vymyšlené konstrukce. Bohužel, někteří lidé tento styl jakéhosi černého humoru nechápou a jejich reakce může být obdobná té Vaší. Je demokracie, kde máte svá práva. Ale hlavně, a na to apeluji, svůj rozum. Přeji příjemné pondělí.
Jaromír Mareš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 05 pro 2012 16:55

Re: Starosta odpovídá

Příspěvekod Sadil » 24 čer 2013 23:49

Pane Maresi, tak v zasade jsou mozne dve varianty.

A) Bud jste s prominutim trumbera, kteremu pan Chlupac a pan Krejza vari a po lzickach davaji hutnou kasi zvanou odeesicka.

B) Velice dobre vite o tom jak je to Litomericich dela ODS se zakazkami a vasim cilem je kalit vodu.

Pro pripad, ze je pravda A, tak nema cenu vam nic vysvetlovat.

Pro pripad, ze je pravda B, a to bych tak tipoval, tak musim vsem ctenarum tohoto fora sdelit, ze jste lhar, ktereho sem vyslal Chlupac a Krejza za ucelem zakryti jejich podvodu s mestskymi zakazkami.

Pisete, ze je sice pravda ze pan Krejza je v dozorci rade Kovosluzby, ale vsechny dalsi informace jsou jak pisete cituji " nicméně zbytek informací je pouze fikce a vymyšlené konstrukce".
Ono neslo tak nejak poprit to co je jasne viditelne v Obchodnim rejstriku.

Takze abychom si udelali predstavu o lidech jako je pan Chlupáč, pan Krejza a pan Mareš z litomericke ODS :

Zde mate objem penez, ktery pan Krejza poslal sam sobe, tedy pardon Kovosluzbe OTS v primych vyberovych rizenich :
http://www.vsechnyzakazky.cz/dodavatel/list/?zadavatel_id=127133

Za co to bylo :
http://www.vsechnyzakazky.cz/dodavatel/detail/345484/KOVOSLUZBA-OTS-as

Jak vidite rekonstrukce Domova důchodců za bratru 5 290 000.

Aby Kovosluzba moc nevycuhovala z řady tak na Svatostanku vinarstvi bylo treba vodu trochu zakalit a tak Kovosluzba OTS dodala vybaveni hradni vinarny jako subdodavatel firmy KONSTRUKTIVA KONSIT a.s.

Kdo skutecne dodaval vybaveni Hradni vinarny zjistite v tomto zapisu ze zastupitelstva :

Jednani zastupitelstva :
161/5/2011
Návrh na výměnu hmotného investičního majetku ve vinárně Hradu Litoměřice.
ZM schvaluje výměnu stávajícího dlouhodobého hmotného investičního majetku ve vinárně Hradu Litoměřice za majetek nový odpovídající současným gastronomickým normám a energetické náročnosti, a to formou kupních smluv se společností Kovoslužba OTS, a.s. Praha.

Pane Maresi, zaslouzil byste .....narezat na zadek, za vic mi nestojite.
Panove Chlupac a Krejza budou muset tyto podivne obchody vysvetlovat na jednani Zastupitelstva - podnet posilam na kazdeho jednotliveho zastupitele a samozrejme ho vlozim sem do fora.
Jak jsem jiz v minulem prispevku napsal, podam na starostu Chlupace a mistostarostu Krejzu trestni oznameni ve veci zmanipulovaneho vyberoveho rizeni. Verim ze bude trestni oznameni podano i nekterymi ze zastupitelu.

Informace pro ty, kdo nevi jak trestni oznameni podat :

http://lgbt.poradna-prava.cz/poradenstvi/jak-podat-trestni-oznameni.html

Podání může být osobní nebo písemné (dopis, fax nebo email) a každé podani musi byt setreno.
Doporucuji podat na Statni zastupitelstvi jelikoz mnoho lidi Policii prilis neduveruje.

http://portal.justice.cz/Justice2/Soud/soud.aspx?j=71&o=61&k=749

Vas bych pane Maresi chtel pozadat o to abyste na moje prispevky jiz nereagoval, nechci s vami mit nic spolecneho.

J.Sadil
Sadil
 
Příspěvky: 19
Registrován: 17 čer 2013 12:38

Re: Starosta odpovídá

Příspěvekod vodomerka » 25 čer 2013 04:47

pane Sadile, vzhledem k tomu, že u nás na radnici si (slovy Mgr. Hermanna, tuším, v některém z místních plátků) "nehrajeme na koalici a opozici", pochybuju, že by se někdo ze zastupitelů ozval...
vodomerka
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 587
Registrován: 01 lis 2010 07:28

Re: Starosta odpovídá

Příspěvekod Jaromír Mareš » 25 čer 2013 07:30

Vážení přátelé,
na některé příspěvky opravdu nemá cenu odpovídat, ono je to opravdu občas dost ubíjející. Ale věřím, že teprve čas ukáže, kdo je tady „trumbera“ nebo snad dokonce „lhář“.
Jinak přátelé, podívejte se na datum, kdy zmiňovaná zakázka byla realizována, a porovnejte ho s datem, kdy se Karel Krejza stal radním. Panu Sadilovi přesto přeji pevné nervy, hodně zdraví a spokojeného života.
Jaromír Mareš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 05 pro 2012 16:55

Re: Starosta odpovídá

Příspěvekod Lajos Bács » 25 čer 2013 11:46

Dobrý den, pane Mareši,

místo toho, abyste si tady sypal popel na hlavu (nejde asi ani tak konkrétně o Vás (o budově VZP toho mnoho nevím, věřím, že se nejednalo o protekci a mohl ji za tuto cenu koupit každý ), jako o ODS, za kterou se tady vehementně bijete), tak si tady z nás děláte legraci?
Výsledkem ohavné klientelisticko-kmotrovské politiky ODS je neskutečný bordel a marasmus, ve kterém se nyní nacházíme. Pokud ve Vás zbyl ještě kousek studu, omluvte se občanům této republiky, potažmo tohoto města a proste je za odpuštění. Nebo alespoň přestaňte hloupě obhajovat křivácká rozhodnutí Vašich soukmenovců. Vězte, že to není nic o omezování demokracie a svobody slova, ale žádost o elementární slušnost a uvědomění si vlastní spoluodpovědnosti za současný stav.

S pozdravem Váš starý dobrý známý Lajos Bács

P.S. To samé v bleděmodrém platí samozřejmě o ostatních politických stranách, které jsou na tomto handlu účastny též.
Lajos Bács
 
Příspěvky: 4
Registrován: 25 čer 2013 09:19

Re: Starosta odpovídá

Příspěvekod Jaromír Mareš » 25 čer 2013 13:00

Vážení přátelé,
děkuji za Vaše typy, také si myslím, že diskutuji pořád s tou samou osobou.
Přesto malé info pro „Lajos Bács“. Já se vehementně nebiji za ODSku. Já se vehementně biju právě za tu elementární slušnost, kterou tolik požadujete a kterou spousta anonymních „hrdinů“ zdaleka nemá. Napadat, urážet nebo pomlouvat, to je tak snadné. Zkuste místo toho něco tvořit, ale předem Vás upozorňuji, že to tak jednoduché není. Přeji příjemný den.
Jaromír Mareš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 05 pro 2012 16:55

Re: Starosta odpovídá

Příspěvekod winie » 25 čer 2013 15:26

Pane Mareši, já se zeptám trošku jinak. Zdá se vám normální, spojitost vašeho kolegy z ODS, pana Krejzy s tolika firmami? Nehledě na to, že jedna z firem, ve které figuruje opětovně získává městské zakázky. To, že tento střed zájmů české zákony nezakazují je jiná věc, ale já se ptám na morální stránku věci. Vás, jako člověka, který, jak jste psal, dělá politiku aby se současná mladá generace měla lépe (pevně věřím, že jste nemyslel pouze své děti). Opravdu se vám to zdá z morálního hlediska normální?
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: Starosta odpovídá

Příspěvekod simi » 25 čer 2013 17:50

Dobrý den, chci se jen zeptat, kolik z Vás, křiklounů, prošlo nějakým výběrovým řízením? Urážet slušného člověka ( Lenku Krýslovou), to nemyslíte vážně. Koho ještě urazíte, koho pomluvíte, kam to povede? To, že si tady můžete svobodně psát, neznemená, že můžete někoho urážet.
simi
 
Příspěvky: 132
Registrován: 22 črc 2010 07:55

Re: Starosta odpovídá

Příspěvekod vodomerka » 25 čer 2013 18:14

simi píše:Dobrý den, chci se jen zeptat, kolik z Vás, křiklounů, prošlo nějakým výběrovým řízením? Urážet slušného člověka ( Lenku Krýslovou), to nemyslíte vážně. Koho ještě urazíte, koho pomluvíte, kam to povede? To, že si tady můžete svobodně psát, neznemená, že můžete někoho urážet.


nepovazuji se za "kriklouna", ale vyberovych rizeni jsem se zucastnil nespocetnekrat. a u nekterych si ani v nejmensim nedelam iluze, ze probehly podle zakona... cenove nabidky "do poctu" jsou to nejbeznejsi, co se deje. slysel jsem i o obalkach pod stolem a podobne (ne konkretne v souvislosti s MULitom), pripadne podminky usite na miru a co nejkratsi doba na zpracovani nabidky ;). nedelejte si iluze, jde o PENIZE.
vodomerka
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 587
Registrován: 01 lis 2010 07:28

Re: Starosta odpovídá

Příspěvekod Jaromír Mareš » 25 čer 2013 20:10

„winie“, i když se na Vás ještě trochu zlobím, přesto rád odpovím. Celý dotaz bych rozdělil na několik rovin.
1) Být v x dozorčích radách či představenstev je zcela legální, a pokud to nemá negativní časový vliv na práci na radnici, je mi to upřímně jedno. Já sám jsem v představenstvu několika firem v ČR i v zahraničí a nemorální mi to určitě nepřipadá.
2) KOVOSLUŽBA OTS je lídr ve svém oboru, její obraty se pohybují v řádech stovek miliónů ročně. Je to přesně typ firmy, která tvoří a buduje a ne tuneluje. A vůbec nemám pochyb, že nabídku pro město byla schopna dát opravdu nejlepší.
3) Podnikatelé v roli zastupitelů, tak to je téma, na který bude mít spousta lidí rozdílný názor. Já osobně zastávám, že radnice se musí vést manažersky a lidmi, kteří mají zkušenosti a finanční gramotnost. Jen tak se podaří udržet vyrovnané hospodaření a ekonomická zdravost města, což Litoměřice zcela určitě mají.
4) Ještě závěrem k naší minulé „přestřelce“. Vždy se najdou lidé, kteří budou mít na různé věci různé názory. Někdo je levicový, někdo je pravicový, někdo je zaměřený na kulturu, další zase na sport. Proto existují městská diskuzní fóra, kde ve své podstatě „sousedi“ mají prezentovat své názory. Vzájemné urážení, pomluvy, vyhrožování trestním oznámení a podobné záležitosti zásadně tyto besedy ničí. Z tohoto důvodu plno lidí nemá vůbec chuť, ani žaludek, být tomu přítomno. Což je velká škoda. A nad tím je potřeba se zamyslet.
Přeji nerušený večer.
Jaromír Mareš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 05 pro 2012 16:55

Re: Starosta odpovídá

Příspěvekod balda » 26 čer 2013 11:33

Dobrý den, p. Mareši ve Vašich odpovědích se vždy vyhýbáte tématu ohledně nabytí domu/vily/ od VZP.Balda
balda
 
Příspěvky: 9
Registrován: 18 zář 2012 14:10

Re: Starosta odpovídá

Příspěvekod Jaromír Mareš » 26 čer 2013 16:22

Vážený pane „baldo“, na toto téma jsem již několikrát reagoval, naposledy tuším zde:
-------
Re: odtahy vozidel
od Jaromír Mareš » 16 kvě 2013 07:40

Na drby jsem nikdy nechtěl reagovat, nicméně abych uklidnil některé diskutéry, zasílám níže uvedený odkaz. Stav uváděné nemovitosti většina lidí z Litoměřic znala ještě před jeho prodejem, takže kde je ten draze zrekonstruhovaný zámeček? Jinak článek v Lidových novinách dle informace redaktora vyšel na základě dopisu "zvídavého občana z regionu", samozřejmě bez podpisu. Víc k tomu není co dodat.

http://www.rozhlas.cz/zpravy/politika/_zprava/1125294
--------

Vás ale zajisté zajímá, jestli když novinář nenapíše pravdu a vy ho na to upozorníte, zda se jako správný chlap omluví. Tak Vás mohu ubezpečit, že s Lidovými novinami i s ČTK jsme způsob nápravy našli. Takže z hlediska našich firem jsme OK. Ovšem napravení morální újmy na některých našich spoluobčanech (díky této zprávě), to už si musí vyřešit oni sami.
Přeji příjemný den.
Jaromír Mareš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 05 pro 2012 16:55

Re: Starosta odpovídá

Příspěvekod winie » 26 čer 2013 16:56

Jaromír Mareš píše:„winie“, i když se na Vás ještě trochu zlobím, přesto rád odpovím. Celý dotaz bych rozdělil na několik rovin.
1) Být v x dozorčích radách či představenstev je zcela legální, a pokud to nemá negativní časový vliv na práci na radnici, je mi to upřímně jedno. Já sám jsem v představenstvu několika firem v ČR i v zahraničí a nemorální mi to určitě nepřipadá.
2) KOVOSLUŽBA OTS je lídr ve svém oboru, její obraty se pohybují v řádech stovek miliónů ročně. Je to přesně typ firmy, která tvoří a buduje a ne tuneluje. A vůbec nemám pochyb, že nabídku pro město byla schopna dát opravdu nejlepší.
3) Podnikatelé v roli zastupitelů, tak to je téma, na který bude mít spousta lidí rozdílný názor. Já osobně zastávám, že radnice se musí vést manažersky a lidmi, kteří mají zkušenosti a finanční gramotnost. Jen tak se podaří udržet vyrovnané hospodaření a ekonomická zdravost města, což Litoměřice zcela určitě mají.
4) Ještě závěrem k naší minulé „přestřelce“. Vždy se najdou lidé, kteří budou mít na různé věci různé názory. Někdo je levicový, někdo je pravicový, někdo je zaměřený na kulturu, další zase na sport. Proto existují městská diskuzní fóra, kde ve své podstatě „sousedi“ mají prezentovat své názory. Vzájemné urážení, pomluvy, vyhrožování trestním oznámení a podobné záležitosti zásadně tyto besedy ničí. Z tohoto důvodu plno lidí nemá vůbec chuť, ani žaludek, být tomu přítomno. Což je velká škoda. A nad tím je potřeba se zamyslet.
Přeji nerušený večer.

Takže chápu dobře, že považujete za dobré, pokud firma ve které figuruje zastupitel města, vyhraje tendr vypsaný oním městem a který spoluschvaloval dotyčný zastupitel? Ve své rozsáhlé odpovědi jste mi totiž přímo neodpověděl, přitom stačilo pouhé ANO/NE.
PS: k "přestřelce": jak píšete každý má jiný názor, to ctím, ale netuším proč se na mě tedy za můj názor zlobíte. Nenazval jsem levičákem Vás, ale vaše argumenty. Jako člen ODS máte logicky pravicové názory, stejně jako já. Ale rétorika Vašeho příspěvku byla levičácká (populismus, urážky, napadání uživatele Sadila) a rovnou Vám budu předem oponovat na mnou očekávaný argument, že jiné takto nenapomínám. Nědělám to proto, že jiní uživatelé reprezentují pouze sebe samé, kdežto vy reprezentujete ODS a to nejen tu litoměřickou. A pro tuto zemi a její politicou kulturu bude nejlepší zbavit se takovéto rétoriky.
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: Starosta odpovídá

Příspěvekod Jaromír Mareš » 26 čer 2013 20:02

Zdravím „winie“, pro jistotu jsem si přečetl znovu svoji komunikaci s panem Sadilem, ale nenašel jsem tam nic, o čem píšete. Naopak, reagoval jsem urážky a napadání, které zde byly prezentovány. Ale nechme to, věnujme energii věcem důležitějším.
Ohledně Vašeho dotazu. Mě v jádru nevadí, když vyhraje firma, ve které figuruje zastupitel města, ale měly by být dodrženy některé atributy:
1) zmiňovaný zastupitel by neměl být členem hodnotící komise
2) nabídka od takovéto firmy musí být samozřejmě opravdu ta nejlepší
Pokud se ale bavíme o dodávce zařízení od KOVOSLUŽBY OTS, tak ta proběhla v roce 2008. Karel Krejza se stal zastupitelem v roce 2010. Takže zmiňovaný problém prostě nenastal.
Jaromír Mareš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 05 pro 2012 16:55

Starosta odpovídá

Příspěvekod Milan » 26 čer 2013 21:05

Pane Mareši, nechci se mýlit, ale myslím, že pan Krejza byl zastupitelem i ve volebním období 2006 - 2010.


Sent from my iPad using Tapatalk
V l w
Uživatelský avatar
Milan
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 322
Registrován: 21 kvě 2010 12:57
Bydliště: Litoměřice

Re: Starosta odpovídá

Příspěvekod babča » 26 čer 2013 22:24

No určitě se nemýlíte. http://radnice.litomerice.cz/dokument-307098.html P. Mareš tady obhajuje neobhajitelné. Třeba si na něho "kluci z party" vzpomenou při příštích volbách a najde se za loajálnost nějaký lepší kšeftík na městě. Jinak bude p. Mareš začít s těmi dětskými hřišti, jejichž četnost a vybavenost sonduje na facebookovém profilu Litoměřického diskusního fóra.Vždyť podívejme se, kam se až dostala K.Peake se hřišti. Až na ministerstvo. Takže to určitě jde :)
babča
 
Příspěvky: 194
Registrován: 21 kvě 2010 15:23

Re: Starosta odpovídá

Příspěvekod Jaromír Mareš » 26 čer 2013 22:32

Milan píše:Pane Mareši, nechci se mýlit, ale myslím, že pan Krejza byl zastupitelem i ve volebním období 2006 - 2010.


Sent from my iPad using Tapatalk
V l w


Zdravím Milan,
díky za upozornění,máte pravdu. Uvedenou nepřesnost beru zpět.
Jaromír Mareš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 05 pro 2012 16:55

Re: Starosta odpovídá

Příspěvekod Vladislav Liška » 26 čer 2013 22:37

Pane Mareši,

Výměna zařizení proběhla v roce 2011. Město vybralo Kovoslužbu. Byl nahlášen střet zájmů? V zápise nic takového není.
Přijde vám v pořádku, že v roce 2008 se koupí gastro zařízení, když ještě probíhá čilý stavební ruch, aby se o tři roky později nepoužité měnilo? Buď je to levárna a nebo šlendrián.

Co se týče vašich informací o Kovoslužbě, tak o tom zda jsou nebo nejsou vedoucím trhu můžeme diskutovat, ale obratech ne. Vaše informace o řádově stovkách milionů obratu je nepřesná. Mrkněte na jejich stránky, mají to tam uvedeno :) řádově stovky to nebyly nikdy a to prosím za celý holding, natož za skupinu gastro.

Můžete prosím sdělit jakou spojitost má Kovoslužba se Zahradou Čech? Vadila by vám nějaká spojitost? Slova Karla Krejzy o tom, že město chce mít v nové společnosti jen 50%, protože by jinak na vše muselo být výběrko a tak se prý nedá podnikat, by pak dostala zajímavý kontext. Podotýkám, že nevím jaká tamje spojitost, jen je docela divné, když stánky na farmářske trhy, které pořádá zahrada, vozí auto s nápisy Kovoslužba.

A když jsme u etiky, přijde vám v pořádku, že zastupitel je zároveň ředitelem městské příspěvkové organizace a rozhoduje tak mnohdy o sobě? Zákon v tom případě ukládá povinnost před projednáváním a hlasováním oznámit střet zájmů. Děje se tak? V zápisech o tom není ani zmínka. Zajímavý paradox je, že váš spolustraník Radim Holeček na tuto praktiku v Ústí poukázal a dokonce kvůli tomu podal trestní oznámení. Schválně, jestli bude ODS tak aktivní i v Litoměřicích.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

PředchozíDalší

Zpět na Vedení města

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron