Slovo starosty 1

dotazy na zastupitele a radní

Slovo starosty 1

Příspěvekod Ladislav Chlupáč » 16 kvě 2013 00:47

Smazáno adminem.

Na vlastní odpovědnost mažu příspěvek. Autor opět ví proč je smazán. Opět je to pro stejný důvod. Zdvojování účtů pro vlastní trolování netoleruji.
Ladislav Chlupáč
 
Příspěvky: 13
Registrován: 19 dub 2013 22:43

Re: Slovo starosty 1

Příspěvekod jarin » 16 kvě 2013 05:59

Panebože to je zase výplod. To bylo psáno ve viróze jak z praku :lol:
jarin
 
Příspěvky: 33
Registrován: 15 lis 2010 09:52

Re: Slovo starosty 1

Příspěvekod Petr » 16 kvě 2013 07:04

jarin píše:Panebože to je zase výplod. To bylo psáno ve viróze jak z praku :lol:


Už ten čas, kdy smolil tenhle příspěvek, svědčí o těžké viróze!
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: Slovo starosty 1

Příspěvekod winie » 16 kvě 2013 10:01

Admine, nešel by tento učet bloknout spolecne s IP adresou? Tento pisálek tu nemá co dělat
Winie = Vít Hrzán
winie
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 499
Registrován: 12 črc 2010 06:35
Bydliště: Litoměřice, předměstí

Re: Slovo starosty 1

Příspěvekod LtmPavelka » 16 kvě 2013 10:40

winie píše:Admine, nešel by tento učet bloknout spolecne s IP adresou? Tento pisálek tu nemá co dělat

naprosto souhlasím, ten pisálek je zralý jako pacient do Bohnic :!:
LtmPavelka
 
Příspěvky: 137
Registrován: 28 zář 2010 12:42

Re: Slovo starosty 1

Příspěvekod Vladislav Liška » 16 kvě 2013 11:03

Z jistých důvodů nešel. Aspoň jsem to smazal, byť ani to bych neměl. Zabanovat usera lze, ale nemá to praktický význam :(
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Slovo starosty 1

Příspěvekod Ladislav Chlupáč » 24 kvě 2013 11:23

Vzhledem k tomu, že můj příspěvek byl pro údajné vulgarity smazán a někteří čitatelé neprávem napadají administrátora fora jako nějakého cenzora, rozhodl jsem se příspěvek očistit od nevhodných slov (psal jsem ho pozdě v noci po náročném dni v úřadě a když uvážíte, že jsem již od rána popíjel, tedy degustoval ve Svém Svatostánku vinařství a tak mi nějaké to slůvko uteklo.) Všem občanům města se za toto pohoršení omlouvám.

Původní příspěvek s mírnou úpravou (dnes na Svatostánku degustuji až od 13 hodin)

Vážení spoluobčané,
před necelým měsícem jsem na tomto diskuzním fóru odpovídal občanovi, který vyjádřil nevoli nad tím, proč musí platit v našem městě různé pokuty a přemrštěné poplatky. Podle svého nejlepšího vědomí a svědomí jsem popsal vybrané projekty, které jsem osobně inicioval a které vy, občané našeho města budete dlouho předlouho splácet. Pro ty z vás, kteří snad můj příspěvek přehlédli, přikládám odkaz, kde si můžete vše pročíst znovu a až vyjdete do ulic našeho krásného města tak můžete každé mé slovo zkonfrontovat s realitou.http://www.litomerickeforum.cz/viewtopic.php?f=5&t=687&start=20#p9432.

Svým upřímným příspěvkem jsem se snažil zavřít ústa různým škarohlídům, kteří šíří v našem městě různé fámy a pomluvy a předložit jasné důkazy o tom, jak to já osobně i moje milovaná ODS myslíme s tímto městem a s jeho obyvateli. Bohužel se mého příspěvku chopili někteří rádobymoralističtí pisálci a začali do tohoto fóra psát příspěvky, které se snažily zpochybnit mé morální kvality s poukazováním na mou náklonost k alkoholu a promiskuitní chování. Dokonce jsem zde byl pranýřován za to, že jsem prý podváděl svou předchozí manželku a nakonec jsem si domů přivedl nějakou zlatokopku. To je už přátelé za hranicí dobrého vkusu a myslím si, že voličům do mého osobního života nic není. Stejně tak jako nikomu není nic do výměny manželky u pana Paroubka nebo mého stranického kolegy pana Topolánka. Já se taky nezajímám o to, kdo z vás kdy vymění ojeté auto za nový model. Mne zajímá jen to, zda máte u nového auta správně zaplacené parkovné.

Zároveň mi však tyto zlé příspěvky některých mých nepřátel ukázaly, že stále platí staré dobré "V nouzi poznáš přítele".
Jsem šťastný, že má ODS vystoupila na mou obranu a jak si můžete přečíst na tomto odkazu http://litomerickeforum.cz/viewtopic.php?f=10&t=914 , vyslala má vlastní stranická organizace do toho fóra dva mé ochránce Evu Břeňovou http://litomericky.denik.cz/zpravy_region/20090225brenova_online.html a pak také Jaromíra Mareše http://www.ods.cz/os.litomerice/profil/7423-jaromir-mares.

Oba se v těchto dnech nezišťně bijí za mou čest s přesilou nepřátelských sil a jak je vidno tak vítězí. Eva Břeňová dosáhla toho, že většina příspěvků zpochybňujících mé morální kvality byla ihned smazána.
Jsem rád, že peníze do Evy Břeňové vložené nesou své ovoce.
Když uvážíte, že tato křehká žena stíhá dělat:
-redaktorku Deníku LTM
-tiskovou mluvčí radnice
-tiskovou mluvčí mého přítele Saši Vondry
-asistentku Saši Vondry
-redaktorku Radničního zpravodaje
-mluvčí litoměřické ODS
a ještě pár dalších funkcí,
tak před ní musí většina obyvatel Litoměřic smeknout.
Její zásluhy nekalí ani to, že za každou tuto funkci je placená a ani to, že některé tyto funkce jsou v přímém střetu zájmů. Jistě mnozí z vás namítnou, že novinářka z nezávislých novin by měla být lokálním strážcem demokracie a měla by práci radnice bedlivě sledovat a případně kriticky komentovat, což lze jako tisková mluvčí radnice dělat jen velice velice obtížně. Ale Eva Břeňová to dokázala. Sice se u ní rozvinulo mírné rozdvojení osobnosti, ale každý den můžete číst v Deníku LTM její žhavé kauzy, kde podrobuje práci Radnice a dokonce i mojí práci zdrcující kritice. Pak zasedne nad Radniční zpravodaj a na jeho stránkách svede boj sama se sebou a občanům vše vysvětlí a odpoví tak sama sobě.

Nejen na její případě jsem si ale ověřil, že investovat veřejné peníze do našich lidí se ODS vyplatí. Druhý můj ochránce, pan Jaromír Mareš mne také nezklamal a prostředky do něho vložené mi nyní vrací. Není to tak dávno, kdy jsme kolegovi Marešovi pomohli k zajímavé koupi domu z majetku VZP. Bohužel i přesto, že mne Karel Krejza ubezpečoval, že vše je ošetřené, nějaký nám nepřátelský a šťouravý novinář z Lidovek se v této koupi začal šťourat a kolega Mareš byl v nejistotě zda o svou výhodně koupenou vilu nakonec nepřijde. Sami posuďte jestli štouravost některých pisálků není k uzoufání. http://www.lidovky.cz/vzp-chtela-za-budovy-2-miliardy-korun-ziska-jen-400-milionu-pel-/zpravy-domov.aspx?c=A121018_185351_ln_domov_sk.

Sama Eva Břeňová mi jako zkušená nezávislá novinářka řekla, že v Deníku by takovouto informaci hodili bez váhání pod stůl, protože dobře vědí kolik nám to muselo dát práce a kdo je jejich chlebodárce. Vždyť jen to než jsme spolu s Karlem domluvili Biskupství, aby se této nemovitosti vzdalo, to byla dřina i pro mne bývalého člena KDU. Přesto, že jsem zástupcům Biskupství opakovaně po křesťansku vysvětlil, že kolega Mareš ten dům, opravdu opravdu potřebuje, tak nakonec ještě v novinách zjistím, že nějaký aktivní pracovník Biskupství přesto v novinách popřel, že se Biskupství svého vydraženého domu vzdalo dobrovolně.

Sami na tomto případu vidíte jak je moje práce obtížná, ale já to dělám rád, protože to dělám pro své spolustraníky. Některým z vás možná bude trochu proti srsti transakce kdy VZP prodala nakonec dům, který koupila za 10 milionů a následně ho opravila za 43 milionů a panu Marešovi ho prodala za 11 milionů, ale tak už to někdy chodí. Vám se jistě také stalo, že jste výhodně nakoupili ve slevě máslo nebo pomeranče.

A jestli chcete také aby se o vás naše strana postarala, nic vám nebrání stát se našimi členy http://www.ods.cz/zapojte-se/clenstvi. Osobně vás v naší litoměřické ODS čekám a věřím, že ve vás získám nové věrné spolupracovníky, kteří budou straně pilně vracet peníze do nich vložené, minimálně tak, jak to v těchto dnech činí Eva Břeňová a Jaromír Mareš.
S úctou Váš Ladislav Chlupáč.
Ladislav Chlupáč
 
Příspěvky: 13
Registrován: 19 dub 2013 22:43

Re: Slovo starosty 1

Příspěvekod Stanislav Hylán » 24 kvě 2013 20:54

:roll: , že by dílna TOP09?
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Re: Slovo starosty 1

Příspěvekod litelot » 25 kvě 2013 07:48

Pane Hyláne, pokud vím, tak o politiku a dění ve městě se zajímáte už od sametové revoluce a byl jste také v politice aktivně. Proto určitě víte, že
informace uvedené v příspěvcích "starosty" nejsou úplné bláboly, útoky nebo politická agitka jiných stran :)
litelot
 
Příspěvky: 263
Registrován: 09 lis 2010 15:30

Re: Slovo starosty 1

Příspěvekod Stanislav Hylán » 31 kvě 2013 16:10

O dění ve městě se zajímám, to je pravda, ale to nic nemění na tom, že to co zde kdosi vydává za slova starosty, na koleně vyrábí upachtěná videa jako videopozdravy starosty atd. považuji za bláboly a trapnosti připomínající někdejší protičervínovské dlouhatánské téma na zrušeném foru. Pokud autor má poznatky a neprůstřelné argumenty, nechť jde s nimi ven. Takhle to je pouze informace z agentury jednapanípovídala. Ono totiž sehnat důkazy pro svá tvrzení a domněnky bývá dosti často těžké. Bohužel. Trochu to připomíná motoristické rčení: jedna věc je soupeře dojet a druhá předjet.
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22


Zpět na Vedení města

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron