Informační centrum

dotazy na zastupitele a radní

Informační centrum

Příspěvekod Alena » 22 srp 2010 19:06

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat místostarosty Tvrdíka, kolik stála výstavba nového informačního centra, tím myslím včetně vybavení nábytkem a projektové dokumentace. Děkuji za odpověď.
Alena
 
Příspěvky: 1
Registrován: 22 srp 2010 19:02

Re: Informační centrum

Příspěvekod Tomas.Marny » 22 srp 2010 19:42

Dobrý den,
i já bych měl otázečku:
Chtěl bych se zeptat místostarosty Tvrdíka, kde jsou elektrokola pro úředníky, v případě jsou již zakoupena, kolik ta legrajda občany stála, dále bych měl podobnou otázečku, jak je to se šlapadly na Labi, zdali jou již zakoupena a zdali se provozují a s tím souvisí obdobná otázečka, co lodičky pane místostarosto Tvrdíku, ty už také máme? A pokud ano, nakolik nás přišla tato humoreska, no a kdy nás plebejce pozvete na projížďku lodí po Ohři do Terezína pane Tvrdíku???
A Vy člověče máte ještě tu drzost opět kandidovat???
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: Informační centrum

Příspěvekod Achab » 22 srp 2010 21:19

Slapadla a lodicky se provozuji ale bude to asi financni propadak. Kdyz jdu kolem tak vidim pouze zevlujici obsluhu a lodicky se slapadly privazane. Zajimalo by me kolik stala vystavba pujcovny porizeni lodicek a kolik kostuje plat toho zamestnance a proti tomu prijmy za pujcovani. Dalsi Tvrdikuv super projekt. Ale proti infocentru to stalo prd a jsem zvedavej jestli nam tu odpovi na dotazy.
Achab
 
Příspěvky: 236
Registrován: 16 čer 2010 21:55

Re: Informační centrum

Příspěvekod panda » 28 zář 2010 19:24

Musím se podělit o jednu zkušenost a taky položit pár otázek. Nedavno jsem hledal kontakt na infocentrum, abych objednal průvodce pro německé partnery. Našel jsem si stránky a nestačil se divit. Byl jsem strašně zklamaný jejich úrovní, ale ještě horší bylo zjištění, že nemají anglický ani německý překlad. Tyto stránky, jak se tam
uvádí, jsou ve stadiu příprav. Po tak dlouhé době existence infocentra. Živnostníci se chlubí, co vše udělali pro město v oblasti cestovního ruchu. A o zahraniční turisty nestojí? Nebo už na anglický a německý překlad nezbylo? Když jsem procházel odkazy na centrum cestovního ruchu, našel jsem jeden zajímavý, o který se musím podělit:
http://www.rozhlas.cz/sever/host/_zprava/556544
Tak by mne zajímalo, jak se tento člověk, který pro propagaci udělá to, že lidem v Českém středohoří dá do schránek noviny s turistickými zajímavostmi o Českém středohoří, dostal do funkce ředitele Centra cestovního ruchu. Prošel jsem zápisy z rady i zastupitelstva přístupné na stránkách města a nikde není ani zmíňka o výběrovém řízení. Nebo nemuselo být?
panda
 
Příspěvky: 3
Registrován: 15 zář 2010 16:58


Zpět na Vedení města

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 61 návštevníků