Dotaz na vedení města

dotazy na zastupitele a radní

Dotaz na vedení města

Příspěvekod rebel56 » 01 lis 2012 13:54

Dobrý den,
rád bych dostal odpověď na otázku proč je průjezd z autobusového nádraží směrem na Křešice kolem Penny povolen pouze někomu. Osobní auta jsou tu pokutována pokud tam vjedou...dobře...ale proč tou samou cestou smí jezdit 40ti a více tunové nákladní auta viz návěs s pískem který tudy projíždí několikrát denně. Proč mají vyjímku vozidla Ts...SÚŚ...DK-beton?...Copak ta jeden a půl tunová osobní auta ničí vozovku více než ty mnohatunové kolosy?. A pokud je to proto aby mohly nerušeně projíždět autobusy,podotýkám, že v dnešní době jich tu tolik nejezdí aby sem nesměly osobní auta. A když už sem nesmí, nechápu proč mají vyjímku zmíněné firmy.
Děkuji
rebel56
 
Příspěvky: 20
Registrován: 01 lis 2012 13:10

Re: Dotaz na vedení města

Příspěvekod elixdragon » 01 lis 2012 16:59

Je naivní si myslet, že Vám pan Králík odpoví. Už zde na fóru bylo na jeho adresu napsáno tolik, že by to stačilo na vydání nedělního blesku .... strážníci za to nemůžou, je to na příkaz velitele - pokutovat jen NEvlivné osoby. Jak jinak se udržet v teploučkém křesle až do důchodu, že? Vím to od bývalého zaměstnance, který se už na to nemohl koukat a šel od policie pryč.
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Dotaz na vedení města

Příspěvekod Petr » 01 lis 2012 17:15

Jak jste přišel na to, že povolení o projetí kolem autobusového nádraží autem vydává pan Králik? Nemůže snad i za to, když vám slepice zanáší? Tak nějak v tom vidím osobní averzi... ;)
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: Dotaz na vedení města

Příspěvekod Vladislav Liška » 01 lis 2012 17:23

Obecně mi bylo od strážníka sděleno, že se parkování pokutuje na udání. Tento týden jsem viděl situaci, kdy holčina s horším autem stála bez povolení před Bazar barem, a měla botičku. Zajímavé je, že v okolí deseti metrů stálo bez kartičky dalších pět aut a botičky neměly. Když jsem si já stěžoval, že nemám kde zaparkovat, ač kartičku mám a ostatní nikoliv, bylo mi řečeno, že když zavolám MP, tak to vyřeší. Jinými slovy, musím udávat. Což se mi z hloubi duše protiví :(
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Dotaz na vedení města

Příspěvekod Llukas007 » 01 lis 2012 19:48

:lol: Ano, vyřeší se to! Autům parkujícím na vašem zaplaceném místě nasadí botičku! Město má z jednoho místa dvojí příjem. Jeden za vás a druhý za pokutu. A vy si zaparkujte třeba někde za městem! :lol: :!:
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: Dotaz na vedení města

Příspěvekod rebel56 » 02 lis 2012 12:04

dobrý den, panu ,,Petr" bych rád sdělil, že jsem nepsal nic o tom, že by podobné povolení vydával pan Králík....a mimochodem, ještě nebyl schopen mi odpovědět na můj dotaz ohledně pokut na které jsem se ptal v jiném příspěvku. Tento dotaz jsem vznesl na vedení města...
rebel56
 
Příspěvky: 20
Registrován: 01 lis 2012 13:10

Re: Dotaz na vedení města

Příspěvekod rebel56 » 02 lis 2012 12:07

A ještě k panu Vladislav Liška....tuto zkušenost s placenými abonentními kartami maám také...sám jsem měl předplacenou kartu na parkování na náměstí....a po tom když jsem vznesl dotaz na pana Králíka jak je možné, že strážníci situaci nepřijeli řešit ani po dvaceti minutáh se mi ani neobtěžoval odpovědět. Také odpověď ne?
rebel56
 
Příspěvky: 20
Registrován: 01 lis 2012 13:10

Re: Dotaz na vedení města

Příspěvekod rebel56 » 02 lis 2012 12:08

pana Králíka osobně neznám a ani nevím jak vypadá, takže osobní averze je vyloučena pane Petr
rebel56
 
Příspěvky: 20
Registrován: 01 lis 2012 13:10

Re: Dotaz na vedení města

Příspěvekod Petr » 02 lis 2012 15:59

rebel56 píše:pana Králíka osobně neznám a ani nevím jak vypadá, takže osobní averze je vyloučena pane Petr


Ta osobní averze nebyla míněna na Vás, Vy se v dotazu o panu Králíkovi vůbec nezmiňujete. To bylo míněno na elixdragona!... V podstatě s Vámi souhlasím.
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: Dotaz na vedení města

Příspěvekod rebel56 » 05 lis 2012 14:30

Jak je vidět, nikdo zodpovědný za dopravu mi není ochoten odpovědět...nebo snad nechce????
rebel56
 
Příspěvky: 20
Registrován: 01 lis 2012 13:10

Re: Dotaz na vedení města

Příspěvekod rebel56 » 05 lis 2012 14:31

Jak je vidět, nikdo zodpovědný za dopravu mi není ochoten odpovědět...nebo snad nechce????
rebel56
 
Příspěvky: 20
Registrován: 01 lis 2012 13:10

Re: Dotaz na vedení města

Příspěvekod Martin Zahalka » 06 lis 2012 22:22

Zlatý pan Ing. Perna, to je solidní a férový chlap , který jako jeden z mála, dokázal na tomto fóru slušně a pohodově i pohotově reagovat.....
Martin Zahalka
 
Příspěvky: 75
Registrován: 10 úno 2011 10:00

Re: Dotaz na vedení města

Příspěvekod rebel56 » 09 lis 2012 13:41

souhlasím s penem Zahálkou, pan Perna se jediný dokázal postavit k problemům které vadí občenům čelem....
rebel56
 
Příspěvky: 20
Registrován: 01 lis 2012 13:10

Re: Dotaz na vedení města

Příspěvekod rebel56 » 09 lis 2012 14:16

na Vaší otázku, zda strážníci měří stejným metrem, Vám chci sdělit, že strážník se při řešení přestupků řídí zákonem. Je na strážníkovi, aby věc posoudil na místě a rozhodl tak jak rozhodl.

Mě nepřísluší jakkoliv do jeho rozhodování zasahovat.
Strážníci řeší přestupky v celém obvodu města, nezaměřují se na konkrétní místo a proto se může zdát, že přestupky přehlíží, ale není tomu tak. Pokud se zaměří na jedno místo nebo lokalitu začnou se ozývat hlasy, že zde dochází k šikanování řidičů a k snadnému výdělku MP.
Právě ulice Kubínova je tohoto příkladem. Při výstavbě sídliště se zapomnělo na majitele aut, kterých neustále přibývá. Zde musím přiznat, že není vše v pořádku a každý den zde můžeme uskutečnit hon na řidiče, ale má jim město co nabídnout, má město připravené parkoviště či odstavné plochy?
Pokud máte návrhy, jak ušetřit prosím zajděte na MÚ a tam je sdělte, protože
je vidět, že se touto problematikou zabýváte již déle, když víte kolik má strážník měsíčně plat.
Já dodnes nevím, kolik kdo bere peněz.

Je mi líto a smutno, že musím odpovídat v dnešní době někomu rebel56@email.cz, že se lidé stydí za svůj názor, že ho nevyjádří hned na místě nebo se bojí podepsat pravým jménem.

Votýpka Ladislav
zástupce velitele MP

Tato odpověď je podle mého naprosto nedostačující
rebel56
 
Příspěvky: 20
Registrován: 01 lis 2012 13:10

Re: Dotaz na vedení města

Příspěvekod rebel56 » 09 lis 2012 14:21

Vážený pane Votýpko, vaše odpověď je naprosto nedostačující a zaměřil jste se jen na ulici Kubínova, ale co mi povíte k případu s onou
paní který jsem popsal jako první. A vaše obhajoba, že město zapomělo na lidi v Kubínově ulici je hrozná....copak zákon nemluví jasně????????? Můžeme ho obcházet jen proto, že jak říkáte vy se na někoho zapomělo? Pane Votýpko, těchto příkladů vám z našeho města dodám tucty, kdy strážníci MP jednají pouze tak jak koho znají. Vaše tvrzení, že je jen na něm samém jak přestupek posoudí je slaboduché...pokud je to přestupek tak je to přestupek a na to je tu zákon nebo snad ne??????
rebel56
 
Příspěvky: 20
Registrován: 01 lis 2012 13:10

Re: Dotaz na vedení města

Příspěvekod rebel56 » 09 lis 2012 14:23

Onu odpověď pana Votýpky jsem překopíroval i s mou odpovědí...aby nedošlo k mylné inerpretaci
rebel56
 
Příspěvky: 20
Registrován: 01 lis 2012 13:10

Re: Dotaz na vedení města

Příspěvekod Lucca » 09 lis 2012 18:14

A já si naopak myslím, že tolerance ze strany strážníků v problematických ulicích u sídlišť je správná. Já naštěstí problém s parkováním řešit nemusím, ale umim se vžít do situace, kdy přijedete v 8 večer z práce, ještě například v pátek, a nemáte kde zaparkovat. V autě velký nákup, popř. jiné těžké či objemné předměty, a nosit je z X stovek metrů vzdáleného místa se opravdu pracujícímu člověku nechce, myslím:)
Lucca
 
Příspěvky: 14
Registrován: 31 led 2011 15:56

Re: Dotaz na vedení města

Příspěvekod rebel56 » 10 lis 2012 20:18

Vážená paní, nemyslím si, že byste měla pravdu i když se dá souhlasit s tím co píšete,ovšem jak k tomu přijde třeba žena z Dlouhé ulice,Michalské ulice atd. když musí nákupy nosi několik set metrů domů protože nemají kde zaparkovat a pokud zaparkují tak jak se parkuje v Kubínově ulici bez milosti dostanou botičku? A to snad jen proto, že je to na očích, v centru. Myslím, že zákony mluví jasně. Podotýkám, že si žen vážím, ale proč někdo ano a někdo ne?
rebel56
 
Příspěvky: 20
Registrován: 01 lis 2012 13:10

Re: Dotaz na vedení města

Příspěvekod worwan » 13 lis 2012 16:40

to Rebel:
Já jsem si hned myslel že vy o žádnou odpověd vlastně nestojíte,když není odpověd je to špatně a když náhodou někdo odpoví tak taky špatně.
Uživatelský avatar
worwan
 
Příspěvky: 256
Registrován: 27 črc 2010 14:20

Re: Dotaz na vedení města

Příspěvekod rebel56 » 20 lis 2012 14:33

worwan...naprosto se mýlíte...oné paní jsem přece nenapsal nic jiného, než to, že ženy z oněch zmíněných ulic dostanou botičku nemilosrdně....ale myslím si, že zákon snad platí pro každého bez vyjímky.....
rebel56
 
Příspěvky: 20
Registrován: 01 lis 2012 13:10


Zpět na Vedení města

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků