Zastupitelstvo města

dotazy na zastupitele a radní

Re: Zastupitelstvo města

Příspěvekod Veselý » 02 čer 2012 18:04

Děkuji za reakci. A jaký teď bude další postup Vás jako předsedy SZ, bude se toto selhání a protichůdnost oproti volebnímu programu projednávat i na nejbližším zasedán ZO SZ? Sdělíte nám závěr?
Veselý
 
Příspěvky: 62
Registrován: 10 úno 2012 15:41

Re: Zastupitelstvo města

Příspěvekod zuzu » 02 čer 2012 18:37

Saxana69 píše:Jako taková maličká perlička je zase to, že si naše siamská dvojčata Petr Panaš a Petr zase povídají sami se sebou. Jak napsal Petr : Docela trapas pane Panaši. Už to prosím nedělejte neb to úplně tahá za oči :D


Petr Panaš
Příspěvky: 207, Registrován: 21 kvě 2010 12:58, :?:

Petr
Příspěvky: 282, Registrován: 22 kvě 2010 09:45, :!:

:geek: , :ugeek:
zuzu
 
Příspěvky: 14
Registrován: 03 bře 2012 16:27

Re: Zastupitelstvo města

Příspěvekod Vladislav Liška » 02 čer 2012 19:19

Zuzu zuzu, vzhledem k tomu ze tehdy forum zacalo fungovat, tak to pak ma p. Panas tech alter ego asi tak 50 :) v ty dny se totiz registrovali lide po zruseni stareho fora. Jenze to vy dobre vite, ze? :)
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Zastupitelstvo města

Příspěvekod Saxana69 » 02 čer 2012 19:27

To je ale jen náhoda, k něčemu takovému by se přeci pan Panaš nepropůjčil - kandiduje přeci za PRO KRAJ a tam jsou všichni panensky čistí.
Doporučuji prostudovat si Téma Koho volit v krajských volbách. Založil Petr Panaš. Petr se ptá a proč nejdou zelení do krajských voleb. Petr Panaš trpělivě vysvětluje jak se zelení reinkarnovali do PRO KRAJ. Nakonec Petr prohlásí, že už má konečně jasno a on bude volit PRO KRAJ. To si asi kandidáti PRO KRAJ myslí, že voliči jsou něco jako Carda Retarda? Tleskám pane Panaši a prosím o další díl této tragikomedie.
Naposledy upravil Saxana69 dne 02 čer 2012 19:31, celkově upraveno 1
Saxana69
 
Příspěvky: 38
Registrován: 30 srp 2011 01:34

Re: Zastupitelstvo města

Příspěvekod Petr Panaš » 02 čer 2012 19:30

Pro Veselého : Ano, určitě to budeme projednávat. Vzhledem k tomu, že naše schůze jsou veřejné a může se přijít podívat každý, klidně přijďte. Pozvánka bude na našem webu. Jak projednávání dopadne nevím. Pro Zuzu a Saxanu 69 - skutečně tu nevystupuji pod svým jménem a dále jako Petr. Naopak, někdo občas píše pod mým jménem do diskuzí, třeba do Litoměřického deníku. Nevíte o tom něco ? Třeba ne, ale asi to nemůžete dokázat. Stejně jako já nedokážu, že nepíšu ještě jako Petr. Už je to na čtenařích tohoto fóra, komu věřit budou a komu ne.
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: Zastupitelstvo města

Příspěvekod Saxana69 » 02 čer 2012 19:34

Netrpíte trochu stihomamem ? Ještě tu napište, že máte v patách agenty Mosadu a můžete se přihlásit jako nový agent 007. :D
Saxana69
 
Příspěvky: 38
Registrován: 30 srp 2011 01:34

Re: Zastupitelstvo města

Příspěvekod litelot » 03 čer 2012 10:22

Podle mého názoru je Petr Panaš k důvěře Červína velmi naivní. Konečně se ukázalo co je Červín zač. Vůbec mu nejde o volební program SZ. Nešlo mu o to ani když místní organizaci zakládal. Jednalo se mu především o udržení svých pozic na radnici, proto v polovině minulého volebního období založil MO SZ, když hnutí Sport a zdraví v podstatě zaniklo. Za členy museli jít jemu zavázání kamarádi z juda a z donucení také několik zaměstnanců školy, kterou řídí. Dnes se Červín snaží především o zabezpečení své budoucnosti (městská trafika na Zahradě čech a vinotéka u Rehuše) a také se snaží zbavit kontroverzních pozemků na Miřejovické stráni. Pro Červína je nejdůležitější dohoda o rozdělení vlivu nad majetkem města s Krejzou. Na program SZ z vysoka kašle. Myslím, že by ho MO SZ měla vyloučit, jinak se ji nepodaří získat potřebnou pozici v Litoměřicích. Pro osvěžení jeho pestrá politické kariéra: začátek Demokratická unie, ODS, Sport a zdraví, Strana zelených a dále.......?
litelot
 
Příspěvky: 263
Registrován: 09 lis 2010 15:30

Re: Zastupitelstvo města

Příspěvekod Petr » 03 čer 2012 11:18

Bylo by to k pousmání, ale z hlouposti a naivity pana/paní Saxana69 mně běhá mráz po zádech. Ta schizofrenie bádání a podezřívání, nakonec vedoucí k přesvědčení, že Petr je Petr Panaš je ve své ubohosti až nebezpečná. Nebyl by problém tady zveřejnit moje příjmení, zatím to však neudělám. Pan Panaš i pan Liška moc dobře vědí, že nejsme s Panašem tatáž osoba. Osobně se neznáme, i když jsme se viděli. Z celého "nedorozumění" je úděsné, jak někdo dokáže konstruovat zaručené teorie jakýchsi spiknutí a špinavostí. To, že vás k tomu vedou i "zasvěcené" úvahy sebestředného Klausova Jakla dost vysvětluje. Práce pana Panaše jsem si jako tajemníka úřadu vážil a i dnes dělá z mého pohledu mnoho dobrého pro město a mládež. Vystupuje tady naprosto otevřeně bez anonymity s kůží na trh jako málokdo tady. Přesto se tu najdou ubožáci, kteří použijí kdejaké smyšlenosti k dosažení svého. Zelení pod Václavem Červínem v Litoměřicích ztráceli poslední zbytky sympatií. Červín by tady nikdy tak otevřeně nevystupoval, proto ho mají mnozí plné zuby. Po těchto nehoráznostech jsem o to víc přesvědčen, že v osobě pana Panaše našla ta upadající strana čestného člověka. To je můj pohled na poslední dění... Tak, a teď bude nejspíš následovat, jak se ten Panaš zase vychválil... Myslím ale, že většina účastníků tohoto fóra jsou rozumní lidé!
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: Zastupitelstvo města

Příspěvekod Saxana69 » 03 čer 2012 13:01

xxx
Naposledy upravil Vladislav Liška dne 03 čer 2012 14:06, celkově upraveno 1
Důvod: Příspěvek už překračuje meze slušného chování.
Saxana69
 
Příspěvky: 38
Registrován: 30 srp 2011 01:34

Re: Zastupitelstvo města

Příspěvekod Vladislav Liška » 03 čer 2012 14:07

Ano, mohu potvrdit, že pan Panaš i Petr nejsou totožní uživatelé (a rozhodně to nepotvrzuji proto, že prý jsem taky Petr Panaš :). Další nesmyslné osočování budu mazat. Tato debata je o něčem jiném.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Zastupitelstvo města

Příspěvekod Saxana69 » 03 čer 2012 14:21

Velebnosti a co že tam bylo neslušného. Ale pdr Kelišová. Styďte se pane Liško, chováte se jako prachsprostý cenzor. Mazat a ještě lhát - nebylo tam jediné neslušné slovo.
Saxana69
 
Příspěvky: 38
Registrován: 30 srp 2011 01:34

Re: Zastupitelstvo města

Příspěvekod kočka » 03 čer 2012 14:42

Milý, milá, milé Saxano 69. Udělá-li Vám to radost, budu také Petr Panaš, a klidně i samotný Petr.
kočka
 
Příspěvky: 204
Registrován: 13 čer 2011 05:55

Re: Zastupitelstvo města

Příspěvekod Vladislav Liška » 03 čer 2012 15:04

poslední info pro Saxanu - chovat se neslušně, neznamená jen mluvit sprostě, ač to tak evidentně vnímáte. Další vaše trollování mimo téma bude ostraněno. Se lhaním si napřed zameťte před vlastním prahem.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Zastupitelstvo města

Příspěvekod Veselý » 03 čer 2012 16:28

Petr píše:Bylo by to k pousmání, ale z hlouposti a naivity pana/paní Saxana69 mně běhá mráz po zádech. Ta schizofrenie bádání a podezřívání, nakonec vedoucí k přesvědčení, že Petr je Petr Panaš je ve své ubohosti až nebezpečná. Nebyl by problém tady zveřejnit moje příjmení, zatím to však neudělám. Pan Panaš i pan Liška moc dobře vědí, že nejsme s Panašem tatáž osoba. Osobně se neznáme, i když jsme se viděli. Z celého "nedorozumění" je úděsné, jak někdo dokáže konstruovat zaručené teorie jakýchsi spiknutí a špinavostí. To, že vás k tomu vedou i "zasvěcené" úvahy sebestředného Klausova Jakla dost vysvětluje. Práce pana Panaše jsem si jako tajemníka úřadu vážil a i dnes dělá z mého pohledu mnoho dobrého pro město a mládež. Vystupuje tady naprosto otevřeně bez anonymity s kůží na trh jako málokdo tady. Přesto se tu najdou ubožáci, kteří použijí kdejaké smyšlenosti k dosažení svého. Zelení pod Václavem Červínem v Litoměřicích ztráceli poslední zbytky sympatií. Červín by tady nikdy tak otevřeně nevystupoval, proto ho mají mnozí plné zuby. Po těchto nehoráznostech jsem o to víc přesvědčen, že v osobě pana Panaše našla ta upadající strana čestného člověka. To je můj pohled na poslední dění... Tak, a teď bude nejspíš následovat, jak se ten Panaš zase vychválil... Myslím ale, že většina účastníků tohoto fóra jsou rozumní lidé!


Petře a pane Panaši. Buďte v klidu a nenechte se vynervovat. Před nedávnem zase mě "Veselého" tady na fóru obvinili, že jsem p.Červín. Fakt nejsem. A to vše jenom proto, že jsem měl i některé názory v jeho prospěch. A jak si tak všímám podobných útoků na Vás, vidím že to je stále od stejných dopisovatelů. Oni už patrně nesnesou, že někdo má jiný názor než oni. Ano a některé názory jsou i ve prospěch lidí, které jsou na tomto fóru terčem kritiky. Někdy spravedlivé kritiky, někdy ale vyslovených lží. Jsem rád, že proti těmto hloupým a podezíravým dopisovatelům také bojujete a snažíte se hájit své názory. A Vám pane Panaši ještě větší uznání, Vy na rozdíl od nás ostatních píšete pod svým pravým jménem.
Veselý
 
Příspěvky: 62
Registrován: 10 úno 2012 15:41

Re: Zastupitelstvo města

Příspěvekod Stanislav Hylán » 03 čer 2012 20:54

Litelot: "Pro osvěžení jeho pestrá politické kariéra: začátek Demokratická unie, ODS, Sport a zdraví, Strana zelených a dále.......?"
Pro Litelota: Pane kolego, máte velmi špatné zprávy, p.Červín nikdy nebyl členem Demokratické unie. Alespoň v okrese Litoměřice. Ověřujte si zveřejňované informace ;) .
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Re: Zastupitelstvo města

Příspěvekod mabe » 05 čer 2012 10:53

Máte chodit diskutovat na zastupitelstvo .Vše co tady píšete můžete říct konkrétní osobě a můžete se i tázat a diskutovat.Zasedání je veřejné ,my chodíme ,ale nikoho z občanů jsme tam neviděli.Posledně se docela rozvířila debata.Přístup na zastupitelstvo je svobodný.Nemusíme používat přezdívky ani masky.Používáme svá civilní jména.Nemusíme se ničeho bát,protože nejsme s nikým z MÚ ani s žádnou politickou stranou provázaný ani zavázaný.Jde nám pouze o jedno,aby se zastupitelstvo obnovilo a oživilo.Přijďte se podpořit.Je 27 zastupitelů,ale asi 20 000 obyvatel.Takže skore je pro nás dobré.....Energii ,kterou vynaložíte na tomhle foru věnujte veřejné diskuzi se zastupiteli .Píši pod zkratkou ,ale na zastupitelstvu se radi osobně představíme .Jinak pane Panaš jak se Vám to minule líbilo.Z mého pohledu ta Vaše parta jsou ,ale držáci.Příště jim to řeknem a budeme žádat vysvětlení ..proč? Držíme Vám místo ,protože židlí pro veřejnost je málo a jestli začneme chodit všichni co tu píšeme tak nebudete mít kde sedět.Bude to nádhera ,oni na to nejsou zvyklí.
mabe
 
Příspěvky: 16
Registrován: 04 čer 2012 21:37

Re: Zastupitelstvo města

Příspěvekod Petr Panaš » 05 čer 2012 11:41

Máte pravdu, že osobní účast dělá hodně. Já mám zrovna se čvrtky problém. Ale pokud to půjde, určitě přijdu. Vzpomínám si, jak si například občané jednohu domu, který se prodával, vybojovali snížení ceny, byť předtím byli téměř všichni zastupitelé proti, a to přímo na zastupitelstvu. Ono se přímo před zraky občanů hůře hlasuje a diskutuje.
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: Zastupitelstvo města

Příspěvekod Kaktus » 03 zář 2012 06:44

155/7/2012
Schválení záměru poskytnutí dotace Katedrální kapitule sv. Štěpána
ZM schvaluje záměr poskytnutí dotace ve výši 6 mil. Kč Katedrální kapitule u sv. Štěpána, Dómské nám. 9/9, 412 01 Litoměřice, IČ: 46771930, za účelem rekonstrukce katedrály sv. Štěpána v Litoměřicích, a to za podmínky získání dotace z fondu EHP / Norsko.
To máme na radnici jednotu. Peníze z automatů z 90 % na sport a na ostatní mimoškolskou činnost ve své podstatě nic. Litoměřické silnice připomínají tankodrom včetně parkoviště u nemocnice :x , ale dáme penízky církvi, i když je dostatne od státu a většina národa s tím nesouhlasí a přitom poslanci jsou prodlouženou rukou národa :o . Připadám si jako v ústavu kde mě léčí tak, abych se nikdy neuzdravil a oni měli důvod mi tvrdit, že mě uzdraví i když s léky, které mi podávají to nejde.
Kaktus
 
Příspěvky: 95
Registrován: 12 zář 2011 19:24

Re: Zastupitelstvo města

Příspěvekod kočka » 03 zář 2012 11:57

To Kaktus... Já si myslím, že Dómsky pahorek nevyužívá jen církev. Je to krásné místo, které nám mnozí závidí. Potkávám tam nejen turisty, ale hlavně místní. Důchodce i rodiny s dětmi na procházce. Takto využitá dotace má smysl, podle mého názoru. Nehledě na to, že z oněch Norských fondů přijde nezanedbatelná částka, co já vím 40 milionů. Takže, jestli se katedrála opraví, bude ku prospěchu nás všech. Trochu mě mrzí, že je mimo bohoslužby uzamčená.
kočka
 
Příspěvky: 204
Registrován: 13 čer 2011 05:55

Re: Zastupitelstvo města

Příspěvekod Petr Panaš » 03 zář 2012 13:26

Jestli by našemu městu něco prospělo z hlediska turistického ruchu, tak by to dle mého bylo zpřístupnění biskupské rezidence. Exteriéry a interiéry si nezadají se zámkem a městu chybí nějaký turistický tahák, za kterým sem lidé přijedou. A to pouhé historické centrum, muzeum a gotický hrad určitě nejsou. Pokud by se opravily i přiléhající zahrady a také zpřístupnily, tak by to dle mého nemělo chybu. Církev by profitovala na vstupném (a stále by určitě měla dost prostorů pro své činnosti) a město na turistech.
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

PředchozíDalší

Zpět na Vedení města

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron