Jan Szántó a vůz Audi Q7, 3.0 TDi

dotazy na zastupitele a radní

Re: Jan Szántó a vůz Audi Q7, 3.0 TDi

Příspěvekod kočka » 07 úno 2014 07:15

Jestli jsem správně pochopil Litelota, tak vhodný kandidát by měl být i finančně nezávislý. To se nám ten výběr dost zúžil. Vzpomínáte na Živnostníky s tradicí ?
kočka
 
Příspěvky: 204
Registrován: 13 čer 2011 05:55

Re: Jan Szántó a vůz Audi Q7, 3.0 TDi

Příspěvekod Litomericko24.cz » 07 úno 2014 07:25

Opět jen jedna odpověď na lži Litelota a to velmi stručně. Kdo chce, si to může ověřit u nás. Dál reagovat opět nebudu.

1. Změnou tisku město ušetřilo 100.000Kč - Radniční zpravodaj se tiskne na rotační tiskárně s Litoměřickem24.cz. Proto se 16 stránkové barevné noviny tisknou o mnoho levněji než ve Slonu. - je to prostě kouzlo množstevních slev a výhod stálých zákazníků. Současná cena za 1 kus včetně DPH bez roznosu je cca. 2.70Kč (2.20Kč bez DPH 16stran A4 4/4 včetně dovozu na místo, grafické přípravy)

2. ProLUKA o.s. - provozuje kavárnu FerKafe, platí standardní nájem, jako všichni.
- získalo grant na vybudování stezky na Mostné hoře, opravu mostu u vodárny, lavičky, sezení na Mostné hoře
- získalo dotaci na zaměstnance (nad 50 let, ve výpovědi)

3. Roudnice / Štětí - v obou městech máme platné smlouvy (Roudnice na 4.000,-, Štětí na 5.000,- Kč)

4. Převzaté zprávy - noviny ke stažení jsou zde: http://www.leal.cz/LTM24_leden_08_PRESS.pdf obsahují 4 (slovy čtyři) převzaté zprávy Evy Břeňové

5. Televize - v současné době provozujeme dva vlastní televizní vysílače (dvb-t) . 56. kanál z letiště v Roudnici (RT Litoměřicka), 57. kanál z Větruše (RT Ústí). Odhadem cca. 200.000 lidí pokrytí. Máme prostor v celoplošné Regionálnítelevizi.cz (cca. 1/3 lidí v ČR využívá satelit, jsme nekódovaně na ASTRA 3B). Všude v těchto médiích mají Litoměřice prostor. Smlouva s městem je na 20.000Kč měsíčně + DPH. Všechny TV můžete sledovat zde: http://www.usteckatelevize.cz.

Snad Vám tyto odpovědi stačí. Pokud si toto chce někdo ověřit, volejte na 608 225 443 nebo na jan.dostal@litomericko24.cz nebo jan.dostal@regionalnitelevize.cz.
Předpokládám, že lidé jako Litelot a jemu podobní mohou úplně stejně dokázat svá tvrzení ;) .
Litomericko24.cz
 
Příspěvky: 149
Registrován: 07 čer 2012 19:07

Re: Jan Szántó a vůz Audi Q7, 3.0 TDi

Příspěvekod litelot » 07 úno 2014 08:36

kočka píše:Jestli jsem správně pochopil Litelota, tak vhodný kandidát by měl být i finančně nezávislý. To se nám ten výběr dost zúžil. Vzpomínáte na Živnostníky s tradicí ?


Psal jsem, že i v Litoměřicích žijí lidé, kteří jsou slušní a finančně nezávislý. Když budou chtít pracovat pro ranici, tak se se eliminuje riziko vysávání městské kasy jako je tomu v případě dnešní sestavy. Zároveň jsem ale psal, že nejdůležitější je charakter a prokazatelné skutky, které daný člověk v životě dokázal, tedy možnost pro "běžného", pracovitého a slušného člověka.
Tady je jeden příklad: http://litomericky.denik.cz/zpravy_regi ... 20311.html
litelot
 
Příspěvky: 263
Registrován: 09 lis 2010 15:30

Re: Jan Szántó a vůz Audi Q7, 3.0 TDi

Příspěvekod Adson z Melku » 07 úno 2014 08:45

Vážené Litomericko24.cz,
osobně je mi úplně jedno, zda v tomto případě město ušetřilo závratných 100.000,- Kč, co mě však "děsí" je propojenost soukromého rádobymédia a radnice. Také si pamatuji veletoče v názorech pana Dostála (tu k ODS, tu k ČSSD), po příčině nepátrám, každý ať si udělá názor sám, já ho mám a vztahuje se samozřejmě k dalším bodům.
Osobně jsem Vás několikrát viděl v restauraci na Mostné Hoře na "jednání " s pane Szántem, na první pohled to nevypadalo na jednání obchodních partnerů - novináře a vlivného zastupitele - politika, ale na pokec dvou velice dobrých známých. Pane Dostále, v začátcích jsem Vám fandil a držel palce sympatické snaze o regionální novinařinu, dneska je mi z vás akorát smutno.
Adson z Melku
 
Příspěvky: 189
Registrován: 22 říj 2013 11:46

Re: Jan Szántó a vůz Audi Q7, 3.0 TDi

Příspěvekod Petr » 07 úno 2014 09:37

Když to tady pročítám, mám dojem, že by neměl být problém dosadit na radnici partu slušných, pracovitých a nezištných zastupitelů, kteří by měli na srdci jen blaho a prosperitu našich občanů. Už zdaleka nejsem tak naivní věřit těmto představám. Osobně bych vůbec neměl zájem sedět na radnici a tato diskuze mě v tom utvrzuje. I na tom nejslušnějším a nejpracovitějším člověku může lehce ulpět stín pochybnosti z nevinné pomluvy, která se pak šíří jako mor (viz např. toto fórum) a ze lži se stává zaručená pravda - vždyť se to povídá v celém městě... Ne, děkuji. A pokud je na radnici "jen" slušný člověk, který nic neprosadí, ale má čisté ruce (Jiří Landa), tak je mnohým k smíchu. Takže, já jsem rád, že žiju v Litoměřicích a jsem pyšný na to jak za těch 20 let zkrásněly. Je mi jasné, že si u toho i někdo namastil kapsu. Takhle to mezi lidmi bohužel prostě chodí a já si nechci hrát na soudce či světce, že bych se zachoval lépe. Taky bych si přál jiné lidi ve vedení, ale respektuji vůli většiny. I ten nejkritizovanější člověk tady na fóru má určitě svoje dobré úmysly, které považuje za užitečné a správné. Tímto zdravím dotika (i když se neznáme) a vás všechny!
Petr
 
Příspěvky: 469
Registrován: 22 kvě 2010 09:45

Re: Jan Szántó a vůz Audi Q7, 3.0 TDi

Příspěvekod Adson z Melku » 07 úno 2014 11:18

A teď si pane Petře představte, že Litoměřice mohli být daleko krásnější, KDYBY (vím, že na kdyby se nehraje) ...

v podstatě i s Vámi souhlasím, lidé jsou různí a různé koníčky mají ;) , jde mi pouze o dvě věci

aby se ty "nahoře" (bavíme li se o politice, jinak to platí samozřejmě všeobecně) nechovali jako svině (mnohdy je toto přirovnání i této zvířeně na omluvu) a ta druhá je, aby fungovala přímá úměra - ZLOČIN = TREST, což se snad po změně na NSZ a VSZ konečně začíná velice pomalu naplňovat, ale zaplať Bůh za to ...
Adson z Melku
 
Příspěvky: 189
Registrován: 22 říj 2013 11:46

Re: Jan Szántó a vůz Audi Q7, 3.0 TDi

Příspěvekod Saxana69 » 07 úno 2014 12:52

Ježíšimarja můjtybože už je tu zase to chvástání pana Dostála.Vy to snad máte předepsaný a vždycky to sem nakopírujete.Podobný či totožný soupis toho, jaký jste dobrodinec už jsem od vás na tomto foru četla opakovaně.Naštěstí jsem se tu také dočetla, že jste vytuneloval stavební firmu a veškerý majetek máte obstavený exekucí.Nakonec jste to všechno krásně vysvětlil a hodil na zemřelého otce.K vaší smůle si to někdo ověřil na internetu a zjistilo se, že lžete až se vám práší od úst.Když jste takový dobroděj proč už tedy ty dluhy nezaplatíte? viewtopic.php?f=12&t=385

Naštěstí vaše podpora různých politických sdružení se rovná polibku smrti pro onu stranu.Kam jste dovedl skupinu pana Szanta v ČSSD? Dnes jsou naprosto na okraji ČSSD. Kam teď povede vaše angažovanost v SEVEROČEŠI?Každý slušný člověk jen vás uvidí, hnedka uteče.
Není to ale jen chyba těchto převlíkačů alá Dostál neb Dotík.Je to hlavně chyba těch stran, že si nechají tyto vši vlézt do kožichu.
Saxana69
 
Příspěvky: 38
Registrován: 30 srp 2011 01:34

Re: Jan Szántó a vůz Audi Q7, 3.0 TDi

Příspěvekod rajnoha » 07 úno 2014 14:02

No, tak ono více lidí na kandidátce Severočechů bude nevolitelných. Stačí si přečíst nějaké články Lukáše Wünshe (lídra severočechů) na webu svého kamaráda a spolupartajníka litomericko24. Absenci pravopisu pomíjím, ale ty populistické názory, náhodou vyrojené před volbami, jsou opravdu zábavné :) Také jsem zaslechl, že nabídku na kandidátku k nim dostal i zdejší správce Liška.

Co se týče spojení pana Dostála s městem, tak to je tedy zajímavé, zdalipak proběhlo výběrko na dodavatele tisku? A moc nechápu, proč je potřeba tisknout dvě tiskoviny s duplicitním obsahem, který navíc otiskuje i Litoměřický deník. A schůzky s panem Szánto mohu potvrdit, také jsem je na Mostce několikrát viděl.
No, jsem zvědav na kandidátky, asi by bylo fajn hodně kroužkovat, protože zatím to je bída, bída, bída :(
rajnoha
 
Příspěvky: 189
Registrován: 16 zář 2010 13:18

Re: Jan Szántó a vůz Audi Q7, 3.0 TDi

Příspěvekod Jaromír Mareš » 07 úno 2014 14:44

Ale přátelé, na to je přece jednoduché řešení. Stačí si udělat kandidátku, vyhrát volby a dokázat, že jste to právě Vy, co na radnici patří. Takže přeji hodně úspěchů.
P.S. tato debata má nadpis trochu mimo, mě osobně je úplně jedno, co má kdo za auto.
Jaromír Mareš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 05 pro 2012 16:55

Re: Jan Szántó a vůz Audi Q7, 3.0 TDi

Příspěvekod litelot » 07 úno 2014 14:53

Litomericko24.cz píše:Opět jen jedna odpověď na lži Litelota a to velmi stručně. Kdo chce, si to může ověřit u nás. Dál reagovat opět nebudu.

1. Změnou tisku město ušetřilo 100.000Kč - Radniční zpravodaj se tiskne na rotační tiskárně s Litoměřickem24.cz. Proto se 16 stránkové barevné noviny tisknou o mnoho levněji než ve Slonu. - je to prostě kouzlo množstevních slev a výhod stálých zákazníků. Současná cena za 1 kus včetně DPH bez roznosu je cca. 2.70Kč (2.20Kč bez DPH 16stran A4 4/4 včetně dovozu na místo, grafické přípravy)

2. ProLUKA o.s. - provozuje kavárnu FerKafe, platí standardní nájem, jako všichni.
- získalo grant na vybudování stezky na Mostné hoře, opravu mostu u vodárny, lavičky, sezení na Mostné hoře
- získalo dotaci na zaměstnance (nad 50 let, ve výpovědi)

3. Roudnice / Štětí - v obou městech máme platné smlouvy (Roudnice na 4.000,-, Štětí na 5.000,- Kč)

4. Převzaté zprávy - noviny ke stažení jsou zde: http://www.leal.cz/LTM24_leden_08_PRESS.pdf obsahují 4 (slovy čtyři) převzaté zprávy Evy Břeňové

5. Televize - v současné době provozujeme dva vlastní televizní vysílače (dvb-t) . 56. kanál z letiště v Roudnici (RT Litoměřicka), 57. kanál z Větruše (RT Ústí). Odhadem cca. 200.000 lidí pokrytí. Máme prostor v celoplošné Regionálnítelevizi.cz (cca. 1/3 lidí v ČR využívá satelit, jsme nekódovaně na ASTRA 3B). Všude v těchto médiích mají Litoměřice prostor. Smlouva s městem je na 20.000Kč měsíčně + DPH. Všechny TV můžete sledovat zde: http://www.usteckatelevize.cz.

Snad Vám tyto odpovědi stačí. Pokud si toto chce někdo ověřit, volejte na 608 225 443 nebo na jan.dostal@litomericko24.cz nebo jan.dostal@regionalnitelevize.cz.
Předpokládám, že lidé jako Litelot a jemu podobní mohou úplně stejně dokázat svá tvrzení ;) .


Dobrý den pane Dostále,
už jsem měl strach, že máte od Krejzy zákaz i čtení fóra. Naštěstí jste se pochlapil a dokonce napsal odpověď. Klidně pište dál a Krejzy se nebojte! Ten už Vám stejně nepomůže, sám se potřebuje zachránit.

Nyní k Vašim bodům:
1. Tisk radničního zpravodaje jste dostal bez výběrového řízení (2,70 x 10.000)x 12 = 324.000 ročně. Prokažte úsporu 100.000Kč a nechte zveřejnit cenu
tiskárny Slon.
2. Co je to standardní nájem jako všichni? Máte přeci nájemní smlouvu schválenou radou města, tak ji zveřejněte.
Mostná hora dobrý, grantů a dotací bylo ale víc. Na co byly?
Dotace na zaměstnance 50+ je z úřadu práce, rádi ji dají každé firmě a není z městské kasy.
3. Částkám ze Štětí a Roudnice nerozumím, jsou nízké, za co přesně jsou?
4. Vaše noviny jsou poskládány nejenom z tiskových zpráv od Břeňové ale i z dalších měst, biskupství a jiných organizací. Redakčních článků je pouze 5 a jedna
přímo Vaše. Žádné komentáře, názory, vlastní reportáže a kauzy. Pouze prosté kopírování jiných zpráv. Místo toho komerční reklama a volební
agitka Severočechů na 2/3 obsahu. Informace a fotky u Vás a v radničním zpravodaji jsou téměř totožné. Proč má radnice dávat ročne 290.000 na Váš
reklamní byznys. Proč obce neplatí za týdeník 5+2, Deník, jiné webové portály nebo třeba za Polabské noviny, když také natáčejí reportáže, píšou o
Litoměřicích a mají také "svůj prostor".

Pane Dostále, sečteno a podtrženo: radniční zpravodaj 324.000
smlouva média 290.000

celkem ročně 614.000 (s DPH) bez výběrového řízení z městské kasy

Kolik dětí by za takovou částku mohlo sportovat?

Vážený pane Dostále, já bych Vás hnal po radničních schodech sviňským krokem!
P.S. Doufám, že to nové vedení radnice udělá.
litelot
 
Příspěvky: 263
Registrován: 09 lis 2010 15:30

Re: Jan Szántó a vůz Audi Q7, 3.0 TDi

Příspěvekod Litomericko24.cz » 07 úno 2014 15:12

Rajnoha - Liška žádnou nabídku nedostal. Pouze před cca. 2 -3 lety při setkání v Timeoutu u jednoho piva a jedné dvojky bílého dostal informaci, že Severočeši tu vznikají a jestli se bude chtít podílet. Naštěstí se již neozval...

Litelot - kontakty jsem zveřejnil. Pokud někoho zajímá více info, může se ozvat :). Na telefonu jsem téměř stále...

Adson z Melku - ano, dlouho jsem o tom přemýšlel a konzultoval. Takto jsem se rozhodl s vědomím kladů i záporů tohoto rozhodnutí.

Saxana69 - nemám žádný majetek

A teď už kluci a holky a další... diskutujte beze mě.

Pokud máte zájem o bližší info o Severočeších, pošlete mi mail, na příští setkání můžete také přijít. Téma tuším bude doprava. Za účasti dopravního inženýra - odborného poradce Severočechů.cz.
Litomericko24.cz
 
Příspěvky: 149
Registrován: 07 čer 2012 19:07

Re: Jan Szántó a vůz Audi Q7, 3.0 TDi

Příspěvekod litelot » 07 úno 2014 15:36

Litomericko24.cz píše:Rajnoha - Liška žádnou nabídku nedostal. Pouze před cca. 2 -3 lety při setkání v Timeoutu u jednoho piva a jedné dvojky bílého dostal informaci, že Severočeši tu vznikají a jestli se bude chtít podílet. Naštěstí se již neozval...

Litelot - kontakty jsem zveřejnil. Pokud někoho zajímá více info, může se ozvat :). Na telefonu jsem téměř stále...

Adson z Melku - ano, dlouho jsem o tom přemýšlel a konzultoval. Takto jsem se rozhodl s vědomím kladů i záporů tohoto rozhodnutí.

Saxana69 - nemám žádný majetek

A teď už kluci a holky a další... diskutujte beze mě.

Pokud máte zájem o bližší info o Severočeších, pošlete mi mail, na příští setkání můžete také přijít. Téma tuším bude doprava. Za účasti dopravního inženýra - odborného poradce Severočechů.cz.

A nezapomeňte si zkusit naladit 56. kanál RT Ĺitoměřicko, případně koukejte na Regionálnítelevizi.cz nebo na http://www.usteckatelevize.cz :)



Dotiku, obsah smluv asi nebute předčítat každému do telefonu. Zveřejněte je, ať je rychle jasno všem. Vše je přeci čisté, né?
Nebo chcete raději poškozovat Severočechy nedůvěrou veřejnosti k Vám. Příspěvky na vaší hlavu začínají pěkně padat a čtenářů
fóra je hodně, tak proč si kazit pověst. Je přeci před volbami!

Snažte se chlape zachránit, takový byznys to tady nikdo nemá :lol:
litelot
 
Příspěvky: 263
Registrován: 09 lis 2010 15:30

Re: Jan Szántó a vůz Audi Q7, 3.0 TDi

Příspěvekod Vladislav Liška » 07 úno 2014 16:15

Tak ono to bylo trošku jinak :) Cca před třemi lety mě pan Dostál o tom informoval, s tím zda bych měl o to zájem plus řekl i o dalších lidech, kteří do toho jdou a dal mů telefon a mail někomu z Roudnice, kdo tehdy toto v rámci Severočechů řešil. Ten mě tuším dvakrát kontaktoval a bavili jsme se o tom. Nakonec jsem řekl, že zájem nemám a to nejen z důvodu, že jsem v LTM neměl trvalé bydliště.

Pane Dostále, tímto způsobem informujete o všem? :)
Vaše tendenční chování vůči mne je opravdu zajímavé vzhledem k tomu jak jste se choval předtím než jsem pro vás cosi odmítl udělat a to i přesto, že předtím jsem se vám nad rámec snažil v čemsi vyjít vstříc :) Nicméně, klidně se tak chovejte i nadále, myslím, že to přežiju :)
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Jan Szántó a vůz Audi Q7, 3.0 TDi

Příspěvekod Saxana69 » 07 úno 2014 19:05

Moc hezky jste to pane Dostále napsal : Nemám žádný majetek, tudíž dluhy nemohu zaplatit.Věřitelům se směji do obličeje z okénka svého Mercedesu s protekční SPZ ----1230.Auto je ale napsané na někoho jiného, stejně jako vše ostatní.Stejný postup jako u podobných tunelářských grázlů.Tak snad to voličům Severočechů nebude vadit...Jste tak transparentní :D
Saxana69
 
Příspěvky: 38
Registrován: 30 srp 2011 01:34

Re: Jan Szántó a vůz Audi Q7, 3.0 TDi

Příspěvekod Litomericko24.cz » 07 úno 2014 19:17

Vladislav Liška - a co na tom nebylo pravdivého? :) Ozval jste se mi? Neozval...a jestli jste něco řešil s Roudnicí a odmítl jste, to už jde opravdu mimo mě :). Když byste přijal, pak bych se to možná v té době mohl dozvědět...a proč bych se k vám měl chovat s respektem, když vás velmi slušně požádám o smazání nepravdivých lživých informací o mé osobě včetně nabídky dodání veškerých možných podkladů dokládajících mé tvrzení a vy řeknete, že nic mazat nebudete? :) Buďte dál prudce "objektivní" a vyžívejte se v tom, že se ve vašem médiu pomlouvá a lže. Je to vaše věc a váš boj. Mně osobně to nějak zvlášť nevadí a myslím, že to pouze ubližuje lidem, kteří zde diskutují a snaží se o něco rozumného. Vaším přístupem jste jim zavřel další možnosti prezentovat své myšlenky...jak říkám - vaše rozhodnutí, váš boj, důsledky nesou ostatní...

Litelot - pošlete mi mail a až bude setkání Severočechů, tak vám tam vše dám, včetně písemného potvrzení, že to můžete celé zveřejnit ;) a jak jsem psal dříve - výhody a nevýhody mého členství v Severočeších jsem dlouho zvažoval...a samozřejmě jsem bral v potaz také diskuse zde na fóru...vyhodnotil jsem je jako nejméně nebezpečné, protože Litoměřičané jsou rozumní lidé a mají svojí hlavu a nemusí zvolit Severočechy, mají mnohem širší výběr včetně nových sdružení, které budeme maximálně mediálně podporovat, aby lidé věděli, kde mohou podepsat petici pro jejich vznik. Lidé musí mít možnost si vybrat...proto naše média zveřejňují více méně co si kdo pošle...

Saxana69 - Mam VW Caddy a jezdím na CNG. Přeci jenom jsme Zdravé město :)
Litomericko24.cz
 
Příspěvky: 149
Registrován: 07 čer 2012 19:07

Re: Jan Szántó a vůz Audi Q7, 3.0 TDi

Příspěvekod Vladislav Liška » 07 úno 2014 19:45

Pane Dostale, opet jste zase zapomnel sdelit celou pravdu, ze? :) a porad plati, ze pokud to neni prehnane vulgarni, nic mazat nebudu. Nejsem soudce, abych soudil co je a co neni pravda - pokud mi to soud prikaze, tak to samozrejme smazu. Vy u vas v novinach cenzurujete nebo zpetne mazete nejake clanky? :) ale to uz jsme tu probirali, to nema smysl opakovat porad dokola, toto vlakno je o necem jinem.

Mimochodem, vy toto forum povazujete za vasi konkurenci? Ohanite se tim, ze jsem obcanum zavrel moznost prezentovat sve myslenky. Kolik obcanu prezentuje sve myslenky v jakemkoliv jinem mistnim mediu? Myslim, ze zde zdaleka nejvice.

Michodem, pokud toto povazujete za konkurenci, tak v tom pripade musim smazat vase odkazy na konkurencni (vase) media, prece vam nebudu delat reklamu :)

Timto koncim v tomto vlakne tuto debatu s vami, a narozdil od vas to umim i dodrzet. Myslim, ze ctenari si mohou o tom kdo je jesitnejsi (tim nenaznacuji, ze nutne vy) udelat obrazek uz z tohoto a neni treba to dal rozpitvavat.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Jan Szántó a vůz Audi Q7, 3.0 TDi

Příspěvekod Ondra » 07 úno 2014 20:09

Je to pozoruhodné, kam se tato diskuse dostala. Člověk musí být opatrný, aby se náhodou ještě o sobě něco nedozvěděl. Jen to svědčí o tom, co jsem zde již napsal na odrážce litoměřické fórum, že silné politické turbulence již začaly. O co jde, mít moc, mít vliv, hrát hry atd.? Na kterém místě jsou občané ptám se? Možná opět na posledním, až se na ně dostane. Nezbývá, než opět připomenout, že ti, kteří chtějí jít do voleb pro sebe, by do nich ani chodit neměli. Patří tam ti, kteří jdou do voleb pro nás. Myslím, že by to už mělo být jednou jasné!
Pro pana Lišku - hoďte tam téma Volby 2014, ať se stále nemotáme kolem auta jednoho člena rady města, který nám za to ani nestojí. Děkuji Vám pane Liško.
Ondra
 
Příspěvky: 84
Registrován: 27 lis 2012 17:58

Re: Jan Szántó a vůz Audi Q7, 3.0 TDi

Příspěvekod Litomericko24.cz » 07 úno 2014 20:38

Vladislav Liška: ono stačí vás a další nechat hodně mluvit ;) a konkurence pro nás opravdu nejste. Pouze jeden z mnoha komunikačních kanálů, které sleduji, abych věděl, co se děje na Litoměřicku. A máte pravdu - až soud řekne, tak to smažete. Stejně tak můžete požadovat odpovědi po všech ostatních a až jim to soud přikáže, tak vám je dají. Jak se chováte vy k nim, tak se chovají oni k vám. Přesně toto jste tu nastavil a divíte se (diskutující), že s vámi nikdo nemluví, povídáte si mezi sebou a dohadujete se, kde by asi tak mohla být pravda :)

Pokud někdo pošle prokazatelnou lež a my to náhodou otiskneme, tak to pak smažeme. Případně pokud to bylo v tištěné verzi, tak zveřejníme omluvu. Na soud nečekáme.
Litomericko24.cz
 
Příspěvky: 149
Registrován: 07 čer 2012 19:07

Re: Jan Szántó a vůz Audi Q7, 3.0 TDi

Příspěvekod Vladislav Liška » 07 úno 2014 21:19

Vytvořeno nové téma přímo na hlavní stránce nahoře.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Jan Szántó a vůz Audi Q7, 3.0 TDi

Příspěvekod Patriot70 » 15 bře 2014 21:36

Pane Dostále, Vaše články jsou i důkazem, že jste pokrevní bratr pana Szanta. Jak dlouho ho budete chválit a psát pro něj? Kolik Vám za to platí a nebo to děláte z lásky?
Patriot70
 
Příspěvky: 23
Registrován: 07 úno 2014 20:28

Předchozí

Zpět na Vedení města

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron