Kdo zrušil fórum provozované městem?

dotazy na zastupitele a radní

Kdo zrušil fórum provozované městem?

Příspěvekod elixdragon » 24 zář 2010 22:51

Už v názvu předmětu je jasné na co se chci asi zeptat.
Je to zrušení fóra, které provozovalo město. Rád bych se dozvěděl jestli v tom má opravdu prsty pan Červín, protože podle všeho v tom určitý podíl bude mít, jelikož po kauze Novák VS Červín se toto fórum rozpadlo. Nepište odpovědi, že fórum stále je, to vím také, ale kdo a proč tu nutnou registraci navrhnul.
Děkuji a buďte s pozdravem
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Kdo zrušil fórum provozované městem?

Příspěvekod patriot-ltm » 29 zář 2010 22:55

Dnes jsem si přečetl odpověď ve výloze u Nováka - omezení resp. zrušení městského fóra navrhl tajemník Panaš (Strana zelených)
patriot-ltm
 
Příspěvky: 36
Registrován: 07 zář 2010 17:00

Re: Kdo zrušil fórum provozované městem?

Příspěvekod Petr Panaš » 30 zář 2010 07:16

To jste si přečetl poněkud špatně, ve výloze je vyvěšen program do rady města s názvem jednoho z bodů "Litoměřické fórum", který jsem skutečně předkládal já. Nikdy jsem nenavrhoval zrušení původního litoměřického fóra. Problém byl v tom, že jsem byl jeho moderátorem a tuto činnost jsem nemohl nezaujatě vykonávat, neboť v té době zrovna na plné obrátky běžela kauza p. Novák versus moje osoba. I z tohoto důvodu jsem otevřel problematiku korigování a způsobu dalšího fungování fóra. Ale znovu opakuji, ne zrušení. Dále jsem radu města informoval, že na poradě vedení MěÚ padl návrh na zrušení fóra. Nepadl však od mé osoby. Předesílám, že nejsem člen rady města, a proto nemohu o předkládaných bodech hlasovat. Docela jsem zaražen z toho, že pan Novák, který vehementně na fóru odmítal diskutovat s anonymy, dostane od právě anonyma nějaký dokument a ihned ho zveřejní ve své výloze. Není to divné ? Když pak Hrkal na bývalém fóru zveřejnil materiál pro radní týkající se budovy Corsa, podával pan Novák trestní oznámení pro údajné rozkradení archivu stavebního úřadu. To na jeho výloze je také součást materiálu rady a také se jedná o dokument neveřejný. To jen na okraj. Mou politickou příslušnost je snad i zbytečné zdůrazňovat, neboť nekandiduji. Petr Panaš.
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: Kdo zrušil fórum provozované městem?

Příspěvekod subform » 30 zář 2010 17:04

nevím, jestli lidé umí číst. jak psala Bc. Skoková Dobrý den, každý koho to doopravdy zajímá si může o příslušné informace požádat. Z veřejně přístupných materiálů předložených Radě města na jednání konané dne 3.6.2010 lze zjistit, že [b]návrh do rady předkládal pan tajemník. Myslím, že pan Novák to moc dobře ví. Dále se lze dozvědět, že pan tajemník byl tímto úkolem pověřen na poradě vedení města konané dne 18.5.2010. Jeho osobní názor, stejně jako můj, byl odlišný - ať se každý na fóru předvede, ostatní si již o něm udělají představu co je zač a jaké zájmy sleduje. Nechápu smysl této dlouhé a neplodné diskuse, když zjistit fakta je tak snadné.

jestliže mě někdo pověří abych předložil návrh, tak ho asi musím předložit......
a ohledně toho vynešení z radnice.... ani bych se nedivil, kdyby se tam našly otisky p. Tvrdíka nebo p. Chovanečka - vždyť přeci byli s panem Novákem "straníci" :D
Uživatelský avatar
subform
 
Příspěvky: 180
Registrován: 13 zář 2010 16:02

Re: Kdo zrušil fórum provozované městem?

Příspěvekod dotik » 30 zář 2010 17:25

Nechci vám do toho moc kecat...ale myslím, že celý spor rozřešila diskuse v kulturáku...kdo se aktivně zúčastnil, má zájem diskutovat...kdo se nezúčastnil, zájem o diskusi nemá...tam už nikdo nemohl říkat, že nechce mluvit s anonymy...
dotik
 


Zpět na Vedení města

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 66 návštevníků