Ostudny reprezentant mesta a ODS

dotazy na zastupitele a radní

Re: Ostudny reprezentant mesta a ODS

Příspěvekod Vladislav Liška » 22 srp 2014 22:54

Pane Maresi, napiste prosim ty dalsi uzivatele o kterych jste mluvil, ze jsem jim prokazatelne odmitl registraci. Dale prosim vysvetlete jak prokazatelne jsem jim tu registraci odmitl. Znovu opakuji, ze jak KK tak AK tu jsou registrovani a videt to mohl kazdy, kdo se prihlasil na forum o cemz se muzete i vy presvedcit a rad vas o tom presvedcim i osobne.

Double user script vam ukazovat nebudu, je to v php, neni na tom nic k videni, pouzijte google a prohrabavejte se pluginy k phpbb foru, pripadne projizdejte fora o forech, tato vec je pomerne casto resena a diskutovana. Nevidim jediny duvod, proc vam predavat know how, kdyz chcete rozjet jine forum.

IP adresa se zverejnovat nebude, duvodu je vice. Neni jasno, jestli to osobni udaj je nebo neni, snad nikdo nepise celou dobu z jedne adresy, adresa se meni. Spousty uzivatelu chodi pres proxy z jedne ip, typicky treba urad, nemocnice, firmy. Kdo chce pouziva anonymizer - a deje se to. Zverejneni adresy nic neresi.

Pokud chce nekdo diskutovat o tomto foru - a nebranim se zlepsujicicm navrhum - pouzijte prosim jine vlakno. Forum je takove jake, snazim se ho spravovat jak nejlepe umim s ohledem na to aby zde nebylo mrtvo a aby kazdy slusny diskutujici dostal prostor i kdyz s jeho nazory nesouhlasim (coz je v primem kontrastu s tim, jak nalozilo s oficialnim forem vedeni mesta, tedy zrusilo ho pote co tam byla kritika). Jestli to funguje nebo ne muze posoudit kazdy sam - u kazdeho vlakna jsou videt pocty precteni.

Jdu si uzivat dovolenou a na pana Marese budu reagovat jen v pripade, ze dolozi sva tvrzeni bez pozornost odvadejicich recicek. Hezky vikend vsem.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Ostudny reprezentant mesta a ODS

Příspěvekod Ingrid Wolf » 22 srp 2014 22:57

Drazi obyvatele meho rodneho mesta Litomeric
Prvni je myslim slusnost mit stit vycistit. Tak odpovidam.

Pan Elixdragon - mslim ze tady bude asi omyl. Ja nemam zadny pritel nebo spoluzak ze skoly jmenem Liska. Snad muze byt to druhe jmeno nejake me spoluzacky. No nevim jak by se mohla jmenovat pred svatbou ? Mnoho z nas uz nezustalo. Moji adres asi znat nemuze. Kdyz jedu do Litomerice na navstevu tak bydlim v hotel nedaleko Litomerice. Je mi lito ale tady jsem nemela moznost nalezt slusny hotel. Par jsem bydlela pred lety ale nebylo moc dobra srovnani cena a kvalita. Mate vy tady v Litomerice tip na dobry hotel ?

Pan Winie - to ja nejsem hlupak ze budu brat slusnost jenom podle oblek. Moje hodnoteni pan starosta Chlupac je po moc mesicnim psani o tom jak mi lhal o tom jak se bylo vse pod vodou. Tu je to k cteni viewtopic.php?f=1&t=1113. To spatny oblekani je jen kulisou k tomu smutnemu jeho predstaveni.

Pan Petr Panas - vy mate rozumny nazory na to. Ne jen starosta ale president je taky clovek. No musi se na neho koukat jak na representation toho co dela zastupce. Bude president Rusu chovat se jako dobyvatel v stredivek, my budeme rici si Rusko je stat prepadatel jak ve stredivek. To je funkzion na 24 hod. Neni na to aby byl jak v fabrika do 16 hod a pak uz nedelal represensation. To myslim je vas myleni se. To musi politik znat ze bude cely svuj person zivot pod koukanim.

Pan Jana Malá - to taky je hezke cist. Vy zit v Deutschland a videt to moc podobne memu videni. To jen zacinat tim jak se oblekat. Mit milenka je ja myslim pro politik hrob. I rozvod byt hrob. To je symbolem ze neni v poradku to.

Pan Lukas007 - musem si najit na internet to slovo o pinda. Proc je moje kamaradka zajic ? Na internet je to psano jako bojacny zajic s rervena kalhota. Vy asi mate predpoklad ze moje kamaradka boji se napsat sem. Ne tak to neni. To vim od ni ze na politik ona uz rezignazion. To neco jinym nez ustrachovana byt. Tvoje chtit opity starosta je tak mozna tvuj pohled na alcohol. Ale co detsky pohlizeni na to ? A snad je dost i lidi co se stydet za opity starosta. Verim ze jo.

Pan Ronyk - to hezky napsat. Sestra co bydlet 40 roky v Deutschland a mit dobra jazyk cestina. To asi musivala kontakovani s jazyk mit. Ja koukat ted na tv na hotel a tam nejaka live show s pan co jmenoval se Krause. A tam bylo to o emigraci v USA. Tam bylo Paulina Porizek a to ona ani slova nemoze hledat v sva hlava na jmeno ruzna vec. A ona je o moc leta jina narodit. No to taky je asi rozdil u kazda persona.

Pan Birner Pavel - vy zdat se moc cestovat. To je znat z vase nazory. Tp dela dobra mysleni a rozhlednuti. A k tomu mit krasna jmeno jako hruska co je na strom. Ja nevadi mi jak se politik ucastni na fest. To je standart i v Sweiz a to oni radi pouzivaji. I to delaji ze startuji takovy fest a i tam se napit. No ale ne tak jak starosta Chlupac. Ja taky mela tam na Bierfest 2 pivo. To ale on mel moc vic. Byl jako zviratko opity a jak ja uz sem psala onmi mluvil na otazku o jeho lhani na nejaka smrt syn. To nebyt uz u hranice ale moc za hranice. Na Oktoberfest byt i Merkel i Beckenbauer i Stoiber ale ne jak zviratko opity jak pan Chlupac.

Pan Jaromir Mares - to je lhani vase. Vy to nepiset spravne. On byl tam a tam se opit jako ja psala jako zviratko. Taky v patek tam byl s jeden maly mlady pan v tmavy konzervativ oblek. No tam on byl v nevkus sako co nebylo na konzert. Jak vy moci tu tak lhat. Ja mam stud za opity starosta i za vas lez.

No to uz nemoc neco dneska psat. Jen to aby koukali lidi na to jak ten pan starosta lhat na muj dopis o zatopach. To je ja myslet moc moc spinava obrazek o jeho person.
Ingrid Wolf
Ingrid Wolf
 
Příspěvky: 7
Registrován: 13 čer 2013 16:29

Re: Ostudny reprezentant mesta a ODS

Příspěvekod Birner Pavel » 22 srp 2014 23:14

Pro Babču, může Vám to připadat úsměvné, ale opravdu mi nedorazil ani jeden aktivační mail.
Další věci klidně nekomentujte, protože máte pravdu, je to marný, když je někdo slaboch a píse jen pod přezdívkou.
Birner Pavel
 
Příspěvky: 84
Registrován: 10 črc 2014 08:41

Re: Ostudny reprezentant mesta a ODS

Příspěvekod elixdragon » 23 srp 2014 00:07

Jen poděkuji za odpověď a užijte si dovolenou. Na vlka od ingridu reagovat nebudu, zbytečná ztráta času.
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: Ostudny reprezentant mesta a ODS

Příspěvekod Jaromír Mareš » 23 srp 2014 10:28

Vážený pane Liško,
Vaše reakce u mě již vzbuzuje až soucitný úsměv. Dle mého názoru dvě uvedené jména rozhodně stačí. A pokud vím, zcela nedávno zde bylo napsáno toto:
„Vzhledem k tomu, že kolegovi Pavlu Birnerovi nebyl ani po 3 dnech aktivován nově zřízený účet na tomto fóru pod nímž by mohl publikovat odpověď, požádal mne o zveřejnění jeho následující odpovědi: „
popř. „.... ale opravdu mi nedorazil ani jeden aktivační mail.“
Jsou to také výplody, jak říkáte, demagogů a lhářů?
Jinak o Vaše know how nestojím, žádné totiž není. Ochranu před duplicitními diskutéry zajistit nemůžete, a to ani kdyby jste chtěl, tak nám tady prosím nelžete (Váš slovník).
Na mě reagovat nemusíte, stačí když, stejně jako pro „kolegy“ z ANO, pošlete ručně aktivační e-mail panu Krejzovi a paní Křížové. Zbytečně zdržujete zaslání min. jedné reakce. Váš názor na mě je v této chvíli opravdu podružný. Přeji příjemný den
Jaromír Mareš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 05 pro 2012 16:55

Re: Ostudny reprezentant mesta a ODS

Příspěvekod Vladislav Liška » 23 srp 2014 18:55

Pane Maresi, vy jste rekl, ze vite o dalsich lidech, kteri to tedy jsou? Nebo to byla lez a o zadnych dalsich kterym prokazatelne odmitam dat registraci nevite?

A uz naposled, ucty maji aktivni presne od tech chvil, ktere jsou napsane v tom seznamu uzivatelu. Co jste na tom nepochopil? Proste se mohou prihlasit - jak jsem psal vyse, oni to ani nezkusili, jen si to aktivovali. Panu Birnerovi jsem zadny aktivacni mail neposilal, ale rucne jsem ho aktivoval, tak zase prosim nefabulujte. A mimochodem, pokud byste to vubec zkusili a ono vam to neslo, tak na hlavni strance je odkaz s napisem: ZNOVU POSLAT AKTIVACNI E-MAIL. Hned pod prihlasovacim polickem. Ale ono je jednodusi hned nadavat a rvat, ze vam vsichni ublizuji co? Muzete hadat kdo ma soucitny usmev, nebo spis facepalm.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: Ostudny reprezentant mesta a ODS

Příspěvekod simi » 23 srp 2014 19:04

pane Liška, nemáte tam chybu, tohle co jste před chvíli psal se asi zaseklo, to už tam je několikrát. šíma
simi
 
Příspěvky: 132
Registrován: 22 črc 2010 07:55

Re: Ostudny reprezentant mesta a ODS

Příspěvekod Vladislav Liška » 23 srp 2014 19:12

Paty pad je Lisko a asi vam tam vypadl otaznik, ale pokud ne a jen mi oznamujete, ze tam nemam chybu, tak dekuji, snazim se psat bez nich :)
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Předchozí

Zpět na Vedení města

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků