Potěšilo...?

dotazy na zastupitele a radní

Re: Potěšilo...?

Příspěvekod vodomerka » 29 pro 2017 08:59

Už se k tomu vyjádřil radní Wünsch?
Filip Horák - člen Strany zelených ZO Litoměřice
vodomerka
Ověřený uživatel

Příspěvekod Petr Panaš » 29 pro 2017 13:18

Já vím, jak to je s propan-butan lahvemi na Kostelním náměstí.
Kapitola první. Hlídka městské policie se špionážním zaměřením odlétá v přestrojení za turisty do Hurghady. Tam strážník-špión 008 (s povolením nasazovat botičky vždy a na vše) zjistí strašnou věc. Vedení Islámského státu se dostal do rukou Radniční zpravodaj, kde Karel Krejza zakazuje koupání v burkinách na území Litoměřic. Chystá se strašná pomsta.
Kapitola druhá. Teroristická skupina IS proniká Evropou jako nůž máslem. Až na hranice ČR. Ty bedlivě střeží Klub českého pohraničí. Šance proniknout je minimální, ale nakonec se to podaří. Teroristé naštěstí netuší, že kdykoli může být povolán do akce ruský motorkářský gang Noční vlci (senátor Doubrava - Severočeši.cz a poslanec Foldyna - ČSSD jsou jejich kámoši). Problém je i uniknout všetečným pohledům voličů SPD, kteří odhalí imigranta v každém (i kdo není). Potom ještě najít samotné Litoměřice.
Kapitola třetí. Temnou nocí se blíží ke Kostelnímu náměstí dvě zahalené tikající postavy. „Sakra, někdo nás předešel a bomby už instaloval“ zazní rozlobeně tlumený hlas v arabštině. Postavy se obrací a odcházejí zpět do pouště. Geniální lest se podařila.
Kapitola čtvrtá. Silvestrovské oslaví vrcholí. Je tu půlnoc a petardy dopadají na PB lahve ……..
Vzhledem k tomu, že nebezpečí teroristického útoku je násobně vyšší, než že petarda dopadne na Kostelní náměstí, tak bych to nechal, jak to je. :lol:
Petr Panaš
Ověřený uživatel

Příspěvekod Petr Panaš » 29 pro 2017 13:31

Koukám, že jsem ulítl v i/y oslavy .... se omlouvám, už to nejde opravit :roll:
Petr Panaš
Ověřený uživatel

Příspěvekod LTM 1994 » 29 pro 2017 13:51

Do nového roku vše nejlepší a co nejméně splněných slibů
Váš Ladislav & kluci z radnice
Obrázek
LTM 1994

Příspěvekod Petr Panaš » 06 led 2018 10:02

Sláva. Ta obludnost už z Kostelního náměstí zmizela a hned to tam vypadá dobře. Musím říci, že to stálo nemálo usílí a musel jsem napsat asi 5 interpelací a podání. Pouze mám obavu, co se tam v dubnu objeví. Idelání by bylo, pokud nic. Ale to asi neklapne.
Petr Panaš
Ověřený uživatel

Příspěvekod Vladislav Liška » 06 led 2018 10:22

Diky za to. Uvidime, jestli mesto bude resit i ty stolky co tam zustaly na chodniku, ktere tam take byt nemaji, byt musim rict, ze ty mi osobne nevadi, ale pravidla povoleni to porusuje. Kazdopadne 3x hura za ten stan.
Jeste zkulturnit ty kontejnery, kam hazi odpad prevazne hospody a mohlo by to tam byt zase hezke.
Vladislav Liška
Vladislav Liška
Ověřený uživatel

Příspěvekod Petr Panaš » 17 led 2018 19:47

Zápis z jednání dopravní komise ze dne 6.12.2017 mne potěšil v případě stanoviska ke Kostelnímu náměstí. Snad bude tento postoj respektovat i rada města.
"Pan předseda Ing. Matys v úvodu otevřel diskuzi k přijatému usnesení RM č. 596/22/2017, které se týká akcí na Kostelním náměstí (předzahrádky, stany, stánky, omezení atd.). Zástupci odboru dopravy informovali o vydaných povoleních v minulosti a jejich rozsahu. Komise i nadále doporučuje své původní přijaté stanovisko, tedy plně zachovat na Kostelním náměstí průjezdnost mezi ul. Jezuitská a Mostecká a průchodnost chodníků. Taktéž doporučuje, aby akce (zvl. užívání místní komunikace – plochy pro pěší) na tomto dotčeném místě byly městem (maj. správcem) dobře časově koordinovány a nastaveny technickoprovozní podmínky takových užívání, tj. řádně stanoveny podmínky v souladu s příp. požadavky památkové péče, specifikován vzhled a max. rozměry umísťovaných zařízení (např. dřevěné provedení, barva, konkrétní umístění apod.), aby se tam již nevyskytovaly velké a nevhodné bílé stany apod."
Petr Panaš
Ověřený uživatel

Předchozí

Zpět na Vedení města