Severočeši.cz

Re: Severočeši.cz

Příspěvekod Achab » 13 říj 2015 19:48

rada 3.9.2015 schvalila navyseni dvou mist na urade vcetne dalsi sekretarky pro vedeni. A co efektivita a mzdove vydaje? :o
Achab
 
Příspěvky: 236
Registrován: 16 čer 2010 21:55

Re: Severočeši.cz

Příspěvekod Vinař » 13 říj 2015 22:40

Určitě tomu předcházel Vinšův ekonomický rozbor,jako v případě paní Gottwaldové...
Vinař
 
Příspěvky: 24
Registrován: 10 říj 2015 07:21

Re: Severočeši.cz

Příspěvekod Achab » 16 říj 2015 15:37

je divny ze reditelka ccr nedostala ukol snizit pocet pracovniku o jednoho kdyz se uz chtelo setrit. potom by dle sve znalosti mohla udelat reorganizaci podle svyho. ale rada zrusila konkretni misto tedy vyhazov dostala konkretni pracovnice. to uz skutecne smrdi ucelovym jednanim :!:
Achab
 
Příspěvky: 236
Registrován: 16 čer 2010 21:55

Re: Severočeši.cz

Příspěvekod Vinař » 16 říj 2015 16:27

Stejného názoru je i právník....
Vinař
 
Příspěvky: 24
Registrován: 10 říj 2015 07:21

Re: Severočeši.cz

Příspěvekod Achab » 25 říj 2015 08:51

Achab
 
Příspěvky: 236
Registrován: 16 čer 2010 21:55

Re: Severočeši.cz

Příspěvekod Vinař » 25 říj 2015 11:45

Právně je to celkem v pořádku,mám k tomu vyjádření renomovaného advokáta, cca 4 strany A4.
Radní a ředitelka CCR by u soudu museli mluvit pravdu,že výpověď byla účelová a o tom dost pochybuji.
Pokud by se šlo do žaloby,advokát navrhuje předvolat i strůjce celé komedie-Szánta !!

Z jednání,které předcházelo výpovědi existuje tajně pořízený hodinový záznam.
Pokud majitel jej bude chtít zveřejnit,asi spousta lidí bude mít neklidné spaní !!!!
Vinař
 
Příspěvky: 24
Registrován: 10 říj 2015 07:21

Re: Severočeši.cz

Příspěvekod Lgott » 25 říj 2015 20:39

Další dotazy zodpovězeny.
Věta, že při jednáních vzešel tento návrh prakticky od všech, mě jaksi nepřesvědčila. Tak vzešel od všech, jen od většiny nebo prakticky od všech? Mě tedy přišlo, dle reakce, že o takovém načasování netušila ředitelka organizace. Ačkoliv o tom, že je tato varianta reálná, věděla už od ledna.
Pochybuji, že efektivita a ekonomická náročnost se vůbec předem řešila. Proč by mi bylo vypláceno osobní ohodnocení za vykonanou práci, když bylo potřeba šetřit zrovna na mé osobě? Proč vlastně já, když bylo potřeba šetřit?
Pro dokreslení situace - v roce 2014! byla vytvořena další vedoucí funkce. A to i přes to, že organizace údajně trpěla na nedostatek mzdových prostředků.
Právní rozbor opravdu existuje. Nicméně nejde mi o to se na své původní zaměstnání vracet. Žalobu podávat smysl nemá, protože někteří si stejně do úst nevidí a lžou až se jim od nich práší ti ostatní se budou bát svědectví kvůli práci. Zneužití zákona ve prospěch samosprávy je prostě možné a reálné!
I výše zmíněné zvukové záznamy existují a dokazují, že šlo o účelovost. Pro někoho paranoia, pro někoho prozřetelnost a pro mě trocha zadostiučinění, že některým za účast v této "levárně" bude alespoň trochu hanba. Zveřejním v samostatném tématu do pár dní.
Lgott
 
Příspěvky: 9
Registrován: 09 říj 2015 10:47

Re: Severočeši.cz

Příspěvekod Sabina Sl. » 31 led 2016 19:42

Proč Vinš na stránkách neustále a nestydatě lže o svém zaměstnavateli?
Z ČSA byl vyhozen v roce 2014 !!

http://severocesi-litomerice.cz/nasi-lide/lukas-wunsch/
Sabina Sl.
 
Příspěvky: 1
Registrován: 26 říj 2015 21:52

Předchozí

Zpět na Komunálni volby 2014

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků