ANO v komunálních volbách

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Honza » 12 říj 2014 22:28

Honza
 
Příspěvky: 203
Registrován: 01 úno 2014 13:39

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Petr Urbánek » 16 říj 2014 20:22

Vážení spoluobčané,

pro zájemce níže připojuji odkaz na tiskovou zprávu hnutí ANO Litoměřice k výsledku povolebních vyjednávání.

http://litomerice.anobudelip.cz/cs/aktu ... kaly-26767

Petr Urbánek
Uživatelský avatar
Petr Urbánek
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 296
Registrován: 16 kvě 2014 13:25

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod mabe » 16 říj 2014 21:18

Pane Urbánku , nikdo nám nic nesliboval prostě jsme vás nechtěli .Vaše předvolební běsnění /na nikom nenechat nit suchou / v kombinaci s vaší dokonalostí /každý kandidát je expert/ v nás vyvolalo zdravou sebereflexi a došlo nám ,že to není to pravé co potřebuje naše město,naše děti naši kamarádi a spoluobčané. Vy to možná nevidíte ,ale i výběr lidí na vaší kandidátce byla tragédie . I to byl důvod proč jste nebyli úspěšní jako v jiných městech. Tak si konečně vyndejte ty vaše hlavy odněkud . ..A pochopte ,že váš neúspěch byla jen a jen vaše chyba . To vy jste svým neomaleným jednáním přinutili voliče dát hlasy ods a jiným hlavně né vám. Samozřejmě vaše vysvětlení neúspěchu sestavení koalice vyznělo ,že s těch či oněch důvodů pro vás není nikdo dobrý ,ale opak je pravdou nikdo nechce vás. To vy jste nás připravili o změnu ......
mabe
 
Příspěvky: 16
Registrován: 04 čer 2012 21:37

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod jiri.rudolf » 16 říj 2014 22:01

mabe píše:Pane Urbánku , nikdo nám nic nesliboval prostě jsme vás nechtěli .Vaše předvolební běsnění /na nikom nenechat nit suchou / v kombinaci s vaší dokonalostí /každý kandidát je expert/ v nás vyvolalo zdravou sebereflexi a došlo nám ,že to není to pravé co potřebuje naše město,naše děti naši kamarádi a spoluobčané. Vy to možná nevidíte ,ale i výběr lidí na vaší kandidátce byla tragédie . I to byl důvod proč jste nebyli úspěšní jako v jiných městech. Tak si konečně vyndejte ty vaše hlavy odněkud . ..A pochopte ,že váš neúspěch byla jen a jen vaše chyba . To vy jste svým neomaleným jednáním přinutili voliče dát hlasy ods a jiným hlavně né vám. Samozřejmě vaše vysvětlení neúspěchu sestavení koalice vyznělo ,že s těch či oněch důvodů pro vás není nikdo dobrý ,ale opak je pravdou nikdo nechce vás. To vy jste nás připravili o změnu ......


Mluvte za sebe a v jednotném čísle. Celá řada občanů, která dala hlas ANO, a bylo jich více než pro ODS, což nemůžete popřít, chtěla změnu. Pokud bychom to barali s logikou věci měla by sestavit radnici ANO. Jenže politický systém je nastaven velice zvrhle, tak vyhrává ten co toho více slíbí a více se zavděčí, nebo pohrozí a sestaví "koalici" a to že v ní jsou opět ti stejní je spíše smutné. No a pokud pravdu o zvláštních praktikách našeho bývalého zastupitelstva považujete za neomalenost, tak postrádáte jakoukoliv sebereflexxi. A Vaše poslední věta To vy jste nás připravili o změnu je opravdu perla. O změnu jste se připravila sama a s vámi i ostatní občané, jelikož jste se nejspíše nechala oblouznit právě rétorikou ODS. Ona totiž ke změně musí být odvaha a tu nejspíše celá řada občanů postrádá,
jiri.rudolf
 
Příspěvky: 198
Registrován: 25 zář 2014 21:58

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Filda » 17 říj 2014 07:21

mabe píše:Pane Urbánku , nikdo nám nic nesliboval prostě jsme vás nechtěli .Vaše předvolební běsnění /na nikom nenechat nit suchou / v kombinaci s vaší dokonalostí /každý kandidát je expert/ v nás vyvolalo zdravou sebereflexi a došlo nám ,že to není to pravé co potřebuje naše město,naše děti naši kamarádi a spoluobčané. Vy to možná nevidíte ,ale i výběr lidí na vaší kandidátce byla tragédie . I to byl důvod proč jste nebyli úspěšní jako v jiných městech. Tak si konečně vyndejte ty vaše hlavy odněkud . ..A pochopte ,že váš neúspěch byla jen a jen vaše chyba . To vy jste svým neomaleným jednáním přinutili voliče dát hlasy ods a jiným hlavně né vám. Samozřejmě vaše vysvětlení neúspěchu sestavení koalice vyznělo ,že s těch či oněch důvodů pro vás není nikdo dobrý ,ale opak je pravdou nikdo nechce vás. To vy jste nás připravili o změnu ......


Děkuji. Lépe bych to nenapsal ani já. Změnu jsem já i moje okolí chtěli. Nemám v lásce úplatné místostarosty a jejich malé domů v městských společnostech či investicích. Odsuzuji jejich spolčení s lháři a lumpy ze zahradnických firem. Změnu jsem chtěl více než kdo jiný. Ale ANO mi svým předvolebním přístupem nedalo možnost je volit. Lídr na pracáku, který se pár měsíců před volbami prezentoval jako všeználek a všuměl, ostatní kandidáti ANO jakbysmet. Neslyšel nebo jsem nečetl konstruktivní myšlenku, jen destrukci, vše je špatné, my to vyřešíme. Jak? To mi scházelo.
Chtěl bych touto cestou požádat pana Wunsche, aby nám sdělil důvody a pohnutky, které ho přiměli stát se součástí koalice. Vy Severočeši, kteří jste byli tak kritičtí? Dost mi to vrtá hlavou a jsem zvědav, co napíšete. Co jste za svoji podporu koalice dostali? Podporu Dostálova média? No před volbami jste na toto fórum chodil, snad po volbách nepřestanete :D .
Filda
 
Příspěvky: 30
Registrován: 20 srp 2014 15:47

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Jiří » 17 říj 2014 07:24

Stačilo si jen přečíst volební program ;)
Jiří
 
Příspěvky: 23
Registrován: 01 zář 2014 18:38

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod mabe » 17 říj 2014 07:47

fildo jsem ráda ,že to někdo vidí stejně jako moje okolí ,vaše příspěvky mě donutili se připojit .S vaším posledním příspěvkem plně souhlasím ,ale bohužel chování ANO bylo tak neprofesionální ,zahranou ,neslušný, že je prostě nešlo volit. Volba kandidátů tragédie. Neumím si představit tyhle lidi ,že by uměli vést radnici. A proč se Severočeši otočili zády ,tak se koukněte do historie jak se zachovali k Dostálovi ,který na začátku p. Sarnovskýmu ,nalil informace do hlavy a jiné. Takže proč by se k nim měli přidávat.
mabe
 
Příspěvky: 16
Registrován: 04 čer 2012 21:37

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Filda » 17 říj 2014 07:54

mabe píše:fildo jsem ráda ,že to někdo vidí stejně jako moje okolí ,vaše příspěvky mě donutili se připojit .S vaším posledním příspěvkem plně souhlasím ,ale bohužel chování ANO bylo tak neprofesionální ,zahranou ,neslušný, že je prostě nešlo volit. Volba kandidátů tragédie. Neumím si představit tyhle lidi ,že by uměli vést radnici. A proč se Severočeši otočili zády ,tak se koukněte do historie jak se zachovali k Dostálovi ,který na začátku p. Sarnovskýmu ,nalil informace do hlavy a jiné. Takže proč by se k nim měli přidávat.


Děkuji za uznání. Není mi ale jasné jedno. Severočeši kritizovali a negovali před volbami mnohé, něco oprávněně a správně, v něčem byli mimo. Teď jsou v koalici a budou podporovat to co kritizovali? No asi budou muset. Pan Wunsch také velmi silně kritizoval Červína a Krejzu, jejich malé domů, nákupy a investice, společnosti ve kterých působili, správně kritizoval prosakování Gardenlinu do městských zakázek.......a jak se zachová teď? Bude muset s těmito lidmi spolupracovat a hlasovat pro podporu jejich rozhodnutí?
Filda
 
Příspěvky: 30
Registrován: 20 srp 2014 15:47

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod jiri.rudolf » 17 říj 2014 08:00

mabe píše:fildo jsem ráda ,že to někdo vidí stejně jako moje okolí ,vaše příspěvky mě donutili se připojit .S vaším posledním příspěvkem plně souhlasím ,ale bohužel chování ANO bylo tak neprofesionální ,zahranou ,neslušný, že je prostě nešlo volit. Volba kandidátů tragédie. Neumím si představit tyhle lidi ,že by uměli vést radnici. A proč se Severočeši otočili zády ,tak se koukněte do historie jak se zachovali k Dostálovi ,který na začátku p. Sarnovskýmu ,nalil informace do hlavy a jiné. Takže proč by se k nim měli přidávat.


Opravdu mě to nedá. Můžete tu prosím říct, co bylo neslušného na volební kampani ANO? Já chápu, že někomu může vadit, že dlouholetým ikonám města někdo do očí řekne, že leccos se jim nepovedlo a že nejsou tak boží jak sebe sami prezentují. V čem jsou kandidáti ANO méně profesionální než ti ostatní? V čem bylo ANO za hranou jak říkáte? Ona pravda je vždy bolestivá a pro mnoho lidí nestravitelná. No a pokud jste sledovala volební kampaň, tak jste určitě zaznamenala i řadu trapností ze strany žirafáků.
jiri.rudolf
 
Příspěvky: 198
Registrován: 25 zář 2014 21:58

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod jiri.rudolf » 17 říj 2014 08:07

Filda píše:
mabe píše:fildo jsem ráda ,že to někdo vidí stejně jako moje okolí ,vaše příspěvky mě donutili se připojit .S vaším posledním příspěvkem plně souhlasím ,ale bohužel chování ANO bylo tak neprofesionální ,zahranou ,neslušný, že je prostě nešlo volit. Volba kandidátů tragédie. Neumím si představit tyhle lidi ,že by uměli vést radnici. A proč se Severočeši otočili zády ,tak se koukněte do historie jak se zachovali k Dostálovi ,který na začátku p. Sarnovskýmu ,nalil informace do hlavy a jiné. Takže proč by se k nim měli přidávat.


Děkuji za uznání. Není mi ale jasné jedno. Severočeši kritizovali a negovali před volbami mnohé, něco oprávněně a správně, v něčem byli mimo. Teď jsou v koalici a budou podporovat to co kritizovali? No asi budou muset. Pan Wunsch také velmi silně kritizoval Červína a Krejzu, jejich malé domů, nákupy a investice, společnosti ve kterých působili, správně kritizoval prosakování Gardenlinu do městských zakázek.......a jak se zachová teď? Bude muset s těmito lidmi spolupracovat a hlasovat pro podporu jejich rozhodnutí?


Bude se přeci muset nějak odvděčit za to, že ho vzali mezi sebe. To co Severočeši kritizovali bylo v mnohém stejné s kritikou ANO. Jen to vymezení proti předcházející radnici nebylo tak přímoaré, možná i záměrně aby byly dveře otevřené v jakékoliv povolební situaci. Moc to Severočechům na té radnici nezávidím.
jiri.rudolf
 
Příspěvky: 198
Registrován: 25 zář 2014 21:58

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Vladislav Liška » 17 říj 2014 08:09

Já myslím, že nemá smysl někoho obviňovat, ani z jedné strany, dopadlo to jak to dopadlo. Je potřeba si z toho vzít poučení pro příště a dobře si pamatovat kdo co sliboval a následně plnil. Diskuze tu zůstane, zkusím pak udělat nějaký výtah a po čase to konfrontovat se skutečností.
Nadávat Severočechům dle mého nemá cenu - já sám jsem nezaznamenal, že by deklarovali někde změnu, spíše naopak (servilita k vedení byla jasná) a tak to bylo myslím jasné s kým půjdou.
To co nakonec vedlo k výsledku je zavázanost médií a podřízených. Což je vlastně docela smutné. Lidé se nakonec nenechali koupit koblihou, ale opít rohlíkem :)

Takže vstříc světlým zítřkům a tešme se na skutečnou opozici, lepší a doufám, že konečně vyváženou informovanost o dění na radnici, nezkreslenou o nesmysly a lži.

Držím palce všem co nemají křivou páteř a nejsou připosraní.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod mabe » 17 říj 2014 08:15

už jenom použití citace hasiče ve vašem plátku bylo něco tak neprofesionálního , zahranou .....je to jako stou vaší holčičkou v parku.....proto tu máme bulvární noviny a né ten váš rodokaps. Profesionál by měl každou informaci minimálně třikrát ověřit než to pustí dál to asi vašemu expertovi uniklo. Lidi a strany prostě zvolili menší zlo.
mabe
 
Příspěvky: 16
Registrován: 04 čer 2012 21:37

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Vladislav Liška » 17 říj 2014 08:24

Citace hasice a holcicka v parku zde na foru? Neco mi uniklo?
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod mabe » 17 říj 2014 08:33

Vladislav Liška píše:Citace hasice a holcicka v parku zde na foru? Neco mi uniklo?

To cituji pana Rudolfa z vlákna povolební situace včera 15:37, kritizujete něco co taky děláte.
mabe
 
Příspěvky: 16
Registrován: 04 čer 2012 21:37

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Vladislav Liška » 17 říj 2014 08:52

Prosím? :) Já žádný plátek nevydávám, žádného hasiče ani holčičku nikde necituji. Nepletete si nějaké osoby? :) Nebo jak to souvisí s tím příspěvkem na který jste reagovala? :)
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod vodomerka » 17 říj 2014 08:53

vodomerka
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 587
Registrován: 01 lis 2010 07:28

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod babča » 17 říj 2014 09:00

mabe píše:už jenom použití citace hasiče ve vašem plátku bylo něco tak neprofesionálního , zahranou .....je to jako stou vaší holčičkou v parku.....proto tu máme bulvární noviny a né ten váš rodokaps. Profesionál by měl každou informaci minimálně třikrát ověřit než to pustí dál to asi vašemu expertovi uniklo. Lidi a strany prostě zvolili menší zlo.

Co to tady motáte? Takhle vznikají drby.
babča
 
Příspěvky: 194
Registrován: 21 kvě 2010 15:23

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod jiri.rudolf » 17 říj 2014 09:11

mabe píše:
Vladislav Liška píše:Citace hasice a holcicka v parku zde na foru? Neco mi uniklo?

To cituji pana Rudolfa z vlákna povolební situace včera 15:37, kritizujete něco co taky děláte.

Je vidět, že jste nepochopila co jsem tím příměrem chtěl říci. Nejspíše to ani nemá cenu dále rozvádět. Podstatné je to, že lidi volili známé, i když v mnohém prapodivné, než nejistotu nového. Je to vlastě pohodlné celé čtyři roky se o nic nezajímat a pak před volbami a po nich být generálem. Nakonec čas ukáže jaká cesta byla ta správná.
jiri.rudolf
 
Příspěvky: 198
Registrován: 25 zář 2014 21:58

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod mabe » 17 říj 2014 10:12

Vladislav Liška píše:Prosím? :) Já žádný plátek nevydávám, žádného hasiče ani holčičku nikde necituji. Nepletete si nějaké osoby? :) Nebo jak to souvisí s tím příspěvkem na který jste reagovala? :)

omlouvám se ta poslední věta patřila panu Rudolfovi.
mabe
 
Příspěvky: 16
Registrován: 04 čer 2012 21:37

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Jirka » 08 lis 2014 08:33

Už po prvním zastupitelstvu je vidět zděšení šíbrů ODS z nové opozice /ANO/. ANO přeji zdar a drtive vítězství v příštích volbách.
Jirka
 
Příspěvky: 505
Registrován: 21 zář 2010 12:26

PředchozíDalší

Zpět na Komunálni volby 2014

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron