ANO v komunálních volbách

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Petr Urbánek » 05 říj 2014 19:13

Vážení spoluobčané,

pro zájemce je na níže připojeném odkazu k dispozici elektronická verze říjnového vydání magazínu ANO Litoměřice i archiv všech předchozích vydání.

http://litomerice.anobudelip.cz/cs/aktu ... rice-22833

Petr Urbánek
Uživatelský avatar
Petr Urbánek
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 296
Registrován: 16 kvě 2014 13:25

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Petr Urbánek » 06 říj 2014 23:36

Petr Urbánek píše:Vážení spoluobčané,

rád bych Vás tímto srdečně pozval na Besedu s Ministrem životního prostředí a poslancem Parlamentu ČR Mgr. Richardem Brabcem a kandidáty hnutí ANO v Litoměřicích pro komunální volby, která se koná dne 7.10.2014 od 17 hod. v sále Gotického hradu v Litoměřicích.

Beseda s MZP - Hrad Litomerice 2014-10-07.jpg

Neváhejte prosím sdílet tuto pozvánku i s dalšími případnými zájemci, kteří by mohli chtít využít této unikátní příležitosti. Veřejná setkání s ministry přece jen neprobíhají v Litoměřicích každý den.

Petr Urbánek

Pro zájemce připomínám dnešní besedu s Ministrem životního prostředí.

Petr Urbánek
Uživatelský avatar
Petr Urbánek
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 296
Registrován: 16 kvě 2014 13:25

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Honza » 07 říj 2014 00:14

Jedna debata už proběhla. Reportáž. http://www.litomericko.severoceskydenik ... i-kdy.html
Honza
 
Příspěvky: 203
Registrován: 01 úno 2014 13:39

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod simi » 08 říj 2014 07:06

pane Liška, kam zmizel graf p. Urbánka a moje reakce? :?:
simi
 
Příspěvky: 132
Registrován: 22 črc 2010 07:55

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Vladislav Liška » 08 říj 2014 08:20

Pane Šímo, naučte se prosím oslovovat pátým pádem.

Graf a váš komentář jsem smazal, neb jste upozornil, že dle vás to porušuje volební zákon. Já si to sice, nemyslím, ale abych nebyl obviněn, že nadržuji ANO (a jejich graf je tendenční), tak jsem to smazal, váš komentář tím pak je dotčen také, neb byl za tím.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Petr Urbánek » 08 říj 2014 09:00

Vážení spoluobčané,

pro zájemce níže připojuji odkaz na zajímavé video.

https://www.youtube.com/watch?v=NZgcmMSbjo4

Petr Urbánek
Uživatelský avatar
Petr Urbánek
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 296
Registrován: 16 kvě 2014 13:25

Problémy kandidáta hnutí ANO v Litoměřicích :-)

Příspěvekod Jiří » 08 říj 2014 15:03

Jiří
 
Příspěvky: 23
Registrován: 01 zář 2014 18:38

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Jirka » 08 říj 2014 16:15

Po prostudování konstatuji, že je to člověk na svém místě a má můj křížek.
Jirka
 
Příspěvky: 505
Registrován: 21 zář 2010 12:26

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod simi » 08 říj 2014 18:08

pane Liško, udělal jste to dobře. Opravdu. Šíma
simi
 
Příspěvky: 132
Registrován: 22 črc 2010 07:55

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Jiří » 08 říj 2014 18:33

Měl sem za to,že zákon hovoří o zveřejnění volebního průzkumu tři dny před volbami. Nemyslím si,že průzkumy staršího data by se musely odstraňovat,osttaně z novin je též neodstraníte.
Jiří
 
Příspěvky: 23
Registrován: 01 zář 2014 18:38

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Jirka » 08 říj 2014 19:00

A jak jasnovidectví Jiří ví, že byl odstraněn volební průzkum. Simi a Jiří jedou asi v jednom vláčku.
Jirka
 
Příspěvky: 505
Registrován: 21 zář 2010 12:26

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Jiří » 08 říj 2014 19:05

Děkuji pěkně, nejsem žádný jasnovidec :D ,jen sem onen průzkum viděl,předtím než ho zde pan Liška stáhl,jak se ostatně můžete sám dočíst. A možná jste to přehlédl,ale můj příspěvek rozporoval nutnost onoho stažení stím,že se rád dám poučit,pokud se mýlím.
Jiří
 
Příspěvky: 23
Registrován: 01 zář 2014 18:38

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Jirka » 08 říj 2014 19:30

Tak jsem opět z Jiřího jelen jako z jeho soukmenovce. Kde píše, že to smazané viděl před smazáním?
Jirka
 
Příspěvky: 505
Registrován: 21 zář 2010 12:26

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Vladislav Liška » 08 říj 2014 19:37

Ano souhlasim, dle meho to bylo take ok, ale viz vyse, nehodlam se dohadovat, navic ten graf byl i celostatnich medii a je vseobecne znam - ANO tam ma kolem 30 procent tusim.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Jiří » 08 říj 2014 19:41

Pane Jirko, já zase žasnu, že jsem najednou soukmenovcem pana Simi, jen proto,ze jsem oponoval jeho názoru:)
Jiří
 
Příspěvky: 23
Registrován: 01 zář 2014 18:38

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Jirka » 08 říj 2014 20:12

Pane Jiří, mám za to, že oponovat znamená být proti. A jelen jsem nebyl z pana Šímy, ale z otce zakladatele CNISu.
Jirka
 
Příspěvky: 505
Registrován: 21 zář 2010 12:26

Beseda s Ministrem ŽP a hnutím ANO dne 7.10.2014 v sále Hrad

Příspěvekod Petr Urbánek » 08 říj 2014 21:34

...
https://www.facebook.com/anolitomerice/ ... e_internal

Setkáním s ministrem Richardem Brabcem a kandidáty hnutí ANO symbolicky vyvrcholila předvolební kampaň v Litoměřicích. Zaplněný sál Gotického hradu se stal v úterý 7. října zlatým hřebem pravidelných veřejných setkávání s občany, které litoměřické ANO zahájilo již v květnu letošního roku. Ministr životního prostředí Richard Brabec spolu s lídrem litoměřické kandidátky ANO Petrem Urbánkem odpovídali na dotazy, které se primárně točily kolem ekologie v našem městě. Na přetřes přišly otázky ochrany přírody, budoucnosti geotermální elektrárny a nebo problematiky dolu Richard a uskladňování nízko radioaktivních odpadů. Diskutovalo se o politice třídění odpadů a plánech ministerstva v této oblasti. Atmosféra byla velmi uvolněná, a to i přesto, že se vedla poměrně odborná diskuze. Otázky směrované (nejen na ekologickou) politiku v Litoměřicích zodpovídal Petr Urbánek a jako vždy přinesl svůj realistický pohled na konkrétní problematiku s důrazem na prospěch pro všechny občany Litoměřic. Z diskuze jasně vyplynulo, že postoje ANO jsou primárně orientovány na občany a u všech projektů musí být otázka benefitu pro naše spoluobčany klíčová. Také jsme jako ANO jasně ukázali, že způsob vedení diskuze a respekt ke všem, byť rozdílným, názorům je právě to, s čím před své voliče v nadcházejícím volebním víkendu přicházíme. Poděkování směřuje i k zaměstnankyním Gotického hradu, které s naprostou profesionalitou a s úsměvem pomohly významně s přípravou této úspěšné akce.
Tomáš Sarnovský

Beseda s MZP 2014-10-07.jpg
Beseda s MZP 2014-10-07 A.jpg
Beseda s MZP 2014-10-07 B.jpg
Beseda s MZP 2014-10-07 E.jpg
Beseda s MZP 2014-10-07 F.jpg
Beseda s MZP 2014-10-07 G.jpg
Uživatelský avatar
Petr Urbánek
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 296
Registrován: 16 kvě 2014 13:25

ANO na hokeji

Příspěvekod Petr Urbánek » 09 říj 2014 11:46

Ve středu 8.10. jsme v rámci pravidelného setkávání s občany města vyrazili na hokejové derby mezi naším HC Stadion a HC Slovan Ústečtí Lvi. Vzhledem k nenávisti některých hokejových fanoušků vyvolávané jedním z místostarostů a některými jeho kolegy z vedení HC Stadion (viz připojené foto) jsme tak vstoupili doslova do jámy lvové.

Věřím, že pro většinu slušných fanoušků byla naše účast na tomto hokejovém zápase jasným důkazem, že místní hnutí ANO rozhodně není proti hokeji ani proti sportu obecně, jak se nám snaží někteří účelově podsouvat. Z našeho volebního programu je ostatně dostatečně zřejmé, že budeme v podpoře sportu včetně hokeje nejen pokračovat, ale budeme se snažit rozpočet pro sport ještě navyšovat díky zamezení současnému slušně řečeno plýtvání a nehospodárnému vynakládání finančních prostředků.

Na co však hnutí ANO opakovaně poukazuje je porušování zákonů současným vedením města, které toto vedení města účelově dezinterpretuje jako kritiku příspěvků města na sport. Abych byl konkrétní, § 83 odst.2 zákona o obcích stanoví cituji "Člen zastupitelstva obce, u něhož skutečnosti nasvědčují, že by jeho podíl na projednávání a rozhodování určité záležitosti v orgánech obce mohl znamenat výhodu nebo škodu pro něj samotného nebo osobu blízkou, pro fyzickou nebo právnickou osobu, kterou zastupuje na základě zákona nebo plné moci (střet zájmů), je povinen sdělit tuto skutečnost před zahájením jednání orgánu obce, který má danou záležitost projednávat". Vzhledem k tomu, že je místostarosta Krejza zastupitelem Města Litoměřice a současně členem vedení HC Stadion, je dle tohoto ustanovení zákona povinen deklarovat před projednáváním dotací města tomuto sdružení svůj střet zájmů, což v rozporu se zákonem o obcích nečiní. A obdobných pochybení současného vedení města je nepočítaně.

Jsem přesvědčen, že každý soudný člověk, musí tomuto rozdílu mezi kritikou porušování zákonů vedením města a mezi kritikou podpory sportu rozumět. Že takových lidí není málo dosvědčuje i fakt, že jsme během krátké doby rozdali všech 250 koblih určených pro fanoušky litoměřického hokeje :-)

Petr Urbánek

Kati hokeje.jpg
081020141428.jpg
Uživatelský avatar
Petr Urbánek
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 296
Registrován: 16 kvě 2014 13:25

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod elixdragon » 09 říj 2014 14:27

Pane Urbánku jste pro pálení kalů v cementárně, nebo ne?

Tohle mě pobavilo, našel jsem to dnes ve schránce.

Obrázek
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod subform » 09 říj 2014 15:57

Nevím p.Urbánku, ale dle mého názoru lžete, v jednom ze článků "plátku" p. Sarnovskáho jste se do hokeje pořádně obuli....... ;) . To že se to snažíte ututlat je vcelku jasné..... :D A při návštěvě jaká včera byla je jasné že 250 koblih není problém..... :D To že jste zpolitizovali hokej, leží i na Vašich bedrech. Myslím že těch 1600 návštěvníků na to kašle, jdou se podívat na kvalitní hokej a nějací Urbánkové , Sarnovští a jiní jsou jim ukradení. :D
Uživatelský avatar
subform
 
Příspěvky: 180
Registrován: 13 zář 2010 16:02

PředchozíDalší

Zpět na Komunálni volby 2014

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 návštevníků