ANO v komunálních volbách

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Birner Pavel » 21 zář 2014 22:24

Dobrý den,

Rádi bychom ještě jednou pozvali všechny cyklisty i necyklisty, prostě všechny, co zajímá cyklodoprava v sobotu 27.9. V 9:30 u BMX dráhy na sportovní dopoledne, kde bychom všem rádi představili naší vizi propojení Českého středohoří a Labské cyklostezky.

http://data.quasar.cz/ANO_LTM/BABINSKEH ... eb_fin.pdf

Pavel Birner
Birner Pavel
 
Příspěvky: 84
Registrován: 10 črc 2014 08:41

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Llukas007 » 23 zář 2014 21:25

Dnes se mi dostala do schránky nějaká nová "drbna pod názvem Ano bude líp Litoměřice". Hrozně mě pobavila věta: "Povedeme město jako firmu s péčí řádného hospodáře" Stejný Babišovský plk jako před volbama parlamentníma! A co z toho je? Zvýšení daní pro živnostníky! Přidání státním zaměstnancům, kteří mají dovolené, nemocenské a neřeší své vlastní přežití?! Populistické kroky před volbama jen s cílem ovládnout města a vydobýt z nich více než předchůdci! Jako Janošík, který bohatým bral a chudým dával. Pochlebové Sobotky, který od 20ti let nemaká a jen vyžírá stát ze sněmovny! Budu volit, ale Laurela a Hardyho z Mrázovky ne!
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod LtmPavelka » 24 zář 2014 10:27

musím souhlasit že většina v té drbně je naprostý populismus. Pane Urbánku, pokud chcete vést naše město jako firmu,atd atd....jak píšete. Prosím řekněte nám tedy, jak je to s tím Vaším managerem-přihlášeným na pracáku, předejděte pomluvám a osvětlete nám to zde.
LtmPavelka
 
Příspěvky: 137
Registrován: 28 zář 2010 12:42

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Vladislav Liška » 24 zář 2014 12:06

Aniž bych se chtěl zastávat pana Urbánka, tak pokud mě pamět a zkušenosti neklamou, tak s pracákem to je tak, že pokud je někdo nezaměstnaný a nepodniká, je povinen se nahlásit na pracáku. Následně buď má nebo nemá nárok na podporu v délce tuším 3 měsícu. Po této době nedostane od pracáku ani kačku a pokud se mu nedostává na živobytí, tak se musí nahlásit na sociálce a tam teprve začíná dostávat nějaké peníze, pokud splní kritéria. Pracák za vás platí zdravotní pojištění, tedy v podstatě stát přendavá peníze z jedné kapsy do druhé. Ani mě nenapadá způsob, jak by někdo mohl říct pracáku ať to pojištění neplatí, to je prostě automatické. Pokud se mýlím, a je to jinak a třeba není povinnost se tam hlásit, opravte mě prosím.
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod simi » 24 zář 2014 12:12

tady je to jasné, papír snese všechno. Jako vize je to i hezké, tunel pod pokratickými závorami cca desetimilióny a nějak vám tam chybějí parkující auta u archivu, v Michalské , na Náměstí, v Jezuitské a Mostecké. Cca 5O míst. Teď už je patrné, proč nebudete dávat botičky, no prostě nebudou auta, nebudou botičky. Přesto Vám přeji, ať to vyjde co nejlépe, pro mě je to zatím utopie. A přehlédl jsem tu lávku z Jezuitské ?
simi
 
Příspěvky: 132
Registrován: 22 črc 2010 07:55

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Achab » 24 zář 2014 12:42

pokud vezmem planovane penize na geotermal /ktery stejne asi uz bohuzel nikdy nebude/ tak lze realizovat vse co napsal Simi a jeste zbude :lol:
Achab
 
Příspěvky: 236
Registrován: 16 čer 2010 21:55

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Jiří » 24 zář 2014 12:43

Souhlasím s tím, že realizace podobného ambiciozního projektu bude náročná, ale takové bývají všechny projekty. Samotnou myšlenku považuji za velmi dobrou a přínosnou. Projekt je zatím v počátku a i proto byla uspořádána na tuto sobotu beseda s občany o zamýšlené cyklostezce. Nikdo nemá patent na rozum a rádi si vyslechneme připomínky, rady, kritiku atd. Pokud se zúčastníte budeme jedině rádi.
Jiří
 
Příspěvky: 23
Registrován: 01 zář 2014 18:38

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod simi » 24 zář 2014 19:37

nemyslel jsem to zle, ten projekt je cca šest let starý, p. Karas a Tvrdík byli tohoto otci, ale nic se z toho neudělalo. Tak jak to vypadá na papíře, dobrý, ale jehla, teď hned je na tom dost znát, a dělat to takto, před volbami,výsledek žádný. A lávka přes trať, utopie. To doporučuji jednu stranu mostu a z něj točitý sjezd dolu na ostrov. Jedna strana mostu pěší, druhá kolo. Takto je navrhován i nový most a náklady podstatně menší. Uvidíme kdo bude u kormidla po volbách a co pro město udělá.
simi
 
Příspěvky: 132
Registrován: 22 črc 2010 07:55

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod ronyk » 24 zář 2014 19:51

Co se týká cyklostezky, mě by stačilo pro začátek odbahnit stezku mezi Ltm a Žalhosticemi a sny nechat na později.
ronyk
 
Příspěvky: 496
Registrován: 23 kvě 2010 16:34

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Petr Urbánek » 25 zář 2014 08:48

Po pravidelně vycházejícím seriálu v 5+2 Litoměřicko kde se postupně bezplatně prezentují největší subjekty kandidující v říjnových komunálních volbách v našem městě uvedla odpovědi největších kandidujících subjektů na klíčová témata i MF Dnes ve své dnešní příloze Severní Čechy. Zájemci tak mohou využít zveřejněných stanovisek při svém rozhodování koho volit.

Uvidíme zda se s podobně otevřeným přístupem setkáme před volbami také v ostatních místních nezávislých médiích nebo zda "závislá" média vlastněná Andrejem Babišem v tomto zůstanou osamocena.

MF Dnes 2014-09-24 Z.jpg


PS: nutnost použití lupy při čtení článku je způsobena omezenou velikostí připojovaných souborů na tomto fóru, proto jsem zde článek připojil i rozdělený do 2 částí které již věřím přečtou i uživatelé brýlí jako jsem já.

MF Dnes 2014-09-24 top Z.jpg


MF Dnes 2014-09-24 bottom Z.jpg


Petr Urbánek
Uživatelský avatar
Petr Urbánek
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 296
Registrován: 16 kvě 2014 13:25

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod simi » 25 zář 2014 09:55

Petře , kde jsi byl tak dlouho, žádné články od 12.9.2014. Už jsem se bál, že jsi na fórum zanevřel. Ale asi v pohodě, zase popsaná celá stránka.
simi
 
Příspěvky: 132
Registrován: 22 črc 2010 07:55

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod subform » 25 zář 2014 10:23

ronyk píše:Co se týká cyklostezky, mě by stačilo pro začátek odbahnit stezku mezi Ltm a Žalhosticemi a sny nechat na později.


souhlas, tady se plánuje bůhví co, ale že slušná cyklostezka končí za čističkou, pak je to jen bláto a hnus, to Vám nevadí. Možná že více "bodíků" dostanete s plánem dobudování nebo úpravou stávajících caklotras.
Uživatelský avatar
subform
 
Příspěvky: 180
Registrován: 13 zář 2010 16:02

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod LtmPavelka » 26 zář 2014 12:04

Pane Urbánku, ta odpověď na otázku by nebyla? Zněla takto :
Pane Urbánku, pokud chcete vést naše město jako firmu,atd atd....jak píšete. Prosím řekněte nám tedy, jak je to s tím Vaším managerem-přihlášeným na pracáku, předejděte pomluvám a osvětlete nám to zde.
LtmPavelka
 
Příspěvky: 137
Registrován: 28 zář 2010 12:42

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Petr Urbánek » 26 zář 2014 13:11

Vážený pane LtmPavelko,

odkazuji na svůj příspěvek v sekci "Zákulisní jednání ANO a p. Dostála od Severočechů" ze dne 15 zář 2014 v 06:49. Sám jsem vše zveřejnil a vysvětlil ještě dříve než zde o tomto začali psát zkreslené polopravdy někteří jiní. Pokud se ptáte na moje povolání uvedené na KL, možná by pomohlo zamyšlení nad rozdíly pojmů jako povolání, profese, současné zaměstnání atd. Je např. student stále studentem i o prázdninách kdy po 2 či 3 měsíce zrovna nechodí do školy, obzvláště v případě kdy již ukončil studium na střední škole a ještě nezahájil studium na vysoké škole ?

Mohu Vás ujistit, že žádné sebelepší vysvětlení cíleným pomluvám a polopravdám od neseriózní politické konkurence a jejich příznivců nezabrání. Nemá proto význam komentovat každý jejich příspěvek.

Petr Urbánek
Uživatelský avatar
Petr Urbánek
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 296
Registrován: 16 kvě 2014 13:25

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod LtmPavelka » 26 zář 2014 13:45

Aha, to jsem nečetl. Děkuji za info. Je to určitě legální postup, nicméně od leadra strany absolutně nevhodný.
LtmPavelka
 
Příspěvky: 137
Registrován: 28 zář 2010 12:42

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Petr Urbánek » 01 říj 2014 22:07

Vážení spoluobčané,

rád bych Vás tímto srdečně pozval na Besedu s Ministrem životního prostředí a poslancem Parlamentu ČR Mgr. Richardem Brabcem a kandidáty hnutí ANO v Litoměřicích pro komunální volby, která se koná dne 7.10.2014 od 17 hod. v sále Gotického hradu v Litoměřicích.

Beseda s MZP - Hrad Litomerice 2014-10-07.jpg

Neváhejte prosím sdílet tuto pozvánku i s dalšími případnými zájemci, kteří by mohli chtít využít této unikátní příležitosti. Veřejná setkání s ministry přece jen neprobíhají v Litoměřicích každý den.

Petr Urbánek
Uživatelský avatar
Petr Urbánek
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 296
Registrován: 16 kvě 2014 13:25

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod Petr Urbánek » 02 říj 2014 13:46

Ještě jednou přeji krásný dobrý den všem čtenářům,

navazuji na svůj příspěvek týkající se férovosti současného vedení města a některých místních médií zveřejněný v sekci ODS.

Ačkoli se před komunálními volbami objevuje v městské památkové rezervaci a jejím ochranném pásmu množství předvolebních bilboardů či plachet (např. jeden z členů ODS umístil obrovskou plachtu na kruhovém objezdu na Kocandě, další reklamní plachta jiného politického subjektu se objevuje po výjezdu z tohoto kruhového objezdu směrem do ulice Daliborova, ----), vybralo si vedení města s pomocí tohoto periodika ke svojí zdrcující kritice pouze svého největšího vyzyvatele hnutí ANO. Náš bilboard u Družby zničil neznámý vandal po pouhých 3 dnech od jeho vylepení a další náš bilboard u Zahrady Čech byl několik dní poté kompletně odcizen (po městě se proslýchá, že jej odstranil jeden ze zaměstnanců ZČ na příkaz jednoho nejmenovaného místostarosty, který neunesl náš slogan "Korupce a klientelismus na radnici ? Prostě s nimi skoncujeme"). Z níže uvedeného dotazu místního periodika se zdá, že ostatní naše předvolební bilboardy, které nebylo možné poničit fyzicky, jelikož jsou umístěny dostatečně vysoko od země, se někdo snaží odstranit všemi dostupnými prostředky.

IMG_20140911_083056.jpg

Níže připojuji zmiňovaný dotaz nejmenovaného místního periodika, které zveřejňuje předvolební rozhovory pouze s kandidáty jedné strany a také naši včera zaslanou odpověď. Na náš dotaz kde, kdy a v jakém kontextu budou tento dotaz a naše odpověď zveřejněny jsme v souladu s očekáváním dosud neobdrželi žádnou odpověď.

Dotaz místní deník :
Vaše hnutí vyvěsilo v rozporu se stanoviskem památkové péče předvolební materiály na některé objekty ve městě Litoměřice. Konkrétně mezi domy v Lidické ulici a na Kapucínském klášteře. Mám proto dotaz, proč se tak stalo? Jak bude Vaše hnutí komentovat situaci, kdy jedná v rozporu se stanovisky úřadů? A dále, kdy budou materiály odstraněny?

Odpověď hnutí ANO Litoměřice :
Vzhledem k tomu, že jsme dosud jako účastník řízení neobdrželi Vámi zmiňované stanovisko památkové péče, je obtížné se k Vašemu dotazu přímo vyjádřit. Z Vašeho dotazu usuzujeme, že máte obsah tohoto nepravomocného stanoviska k dispozici dříve než účastníci řízení, což by znamenalo, že Městský úřad v čele s naší politickou konkurencí musel porušit své zákonem stanovené povinnosti. Obdobné propagační materiály jsou dlouhodobě umístěny i na veřejných budovách v městské památkové rezervaci, které jsou ve vlastnictví Města Litoměřice (např. bývalý pivovar), Ústeckého kraje (např. Severočeská galerie výtvarných umění) či na mnoha dalších soukromých objektech a v minulosti umisťovala obdobné propagační materiály přímo na Mírovém náměstí i vládnoucí ODS. Vzhledem k tomu si nedokážeme představit důvody k negativnímu stanovisku vůči našim dočasně umístěným plakátům umístěným se souhlasem vlastníků či uživatelů příslušných budov, samozřejmě pokud pomineme možnost zneužití pravomocí našimi politickými konkurenty působícími ve vedení města. V případě, že by stanovisko památkové péče bylo i přesto skutečně negativní jak předjímáte, samozřejmě bychom se proti němu museli odvolat a věřit, že odvolací orgány budou postupovat v souladu s příslušnými zákony a konzistentně s dosud aplikovanými pravidly.
Uživatelský avatar
Petr Urbánek
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 296
Registrován: 16 kvě 2014 13:25

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod LtmPavelka » 02 říj 2014 14:24

po městě se proslýchá, že jej odstranil jeden ze zaměstnanců ZČ na příkaz jednoho nejmenovaného místostarosty...... No že se dočtu toto od leadra ANO, že jedna paní povídala, z toho je mi šoufl. Co nám ještě předvedete do voleb jak zleva tak zprava dále? Pak neni divu nad volební ne- častí, už aby byly volby dáááleko za námi!!!!!! :(
LtmPavelka
 
Příspěvky: 137
Registrován: 28 zář 2010 12:42

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod jiri.rudolf » 02 říj 2014 14:31

Jsme jen malé město. Tady se toho napovídá. Ale je možné, že to byli mimozemšťané. Všechno je možné, však vidíte sám jak se nám zvířena přebarvuje, příroda bouří, ledy tají. Volby jsou od toho aby se volilo, vyjádřil se názor a ne aby se pak čtyři roky kecalo po hospodách jak se to mělo udělat. Třeba budeme mít o jednu zase v Liťáku víc a tak si tam můžeme zanadávat. :D :D
jiri.rudolf
 
Příspěvky: 198
Registrován: 25 zář 2014 21:58

Re: ANO v komunálních volbách

Příspěvekod simi » 02 říj 2014 14:34

doporučuji Petře Litoměřickou páru, tam vědí kdo to byl.
simi
 
Příspěvky: 132
Registrován: 22 črc 2010 07:55

PředchozíDalší

Zpět na Komunálni volby 2014

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 42 návštevníků