KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

děkujeme...

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Honzalt » 11 říj 2010 07:13

Tomasi Marny, existuje nepsané pravidlo, že se předchozí (sousedící) příspěvek necituje.
Honzalt
 
Příspěvky: 60
Registrován: 21 kvě 2010 13:50

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Tomas.Marny » 11 říj 2010 07:47

Ano, je to pravda, neuvědomil jsem si to.
Děkuji za upozornění.
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Tomas.Marny » 15 říj 2010 18:07

Dnes jsme zavítali po hodně dlouhé době do Budvarky a musím říct byť si ještě pamatuji jak se na bývalém fóru střídala jen negativní hodnocení této restaurace, neodolali jsme a vstoupili a obědvali.
Musím poctivě říct že: Rychlost obsluhy ochota a vstřícnost hodnotím velice dobře, výběr jídel velice slušný a kvalita samotných jídel opravdu na vysoké úrovni v příloze najdete obrázky jak vypadají porce a jak vypadají, tak také chutnají.
Restauraci jsme navštívili v době oběda.
Závěr: nevím zda se změnil majitel, nebo personál, nebo jsem měl jen štěstí, ale já hodnotím Budvarku velice dobře a mohu jen doporučit.
Jen jedno negativum musím vzpomenout a to, že je stavebně oddělené nekuřácké prostředí, ale dveře do něj byly pernamentně otevřené, tudíž bylo jedno kam si sednete...
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Vlasta » 18 říj 2010 13:26

tak to jste měl štěstí, já tam byla několikrát, a vždy jsem vstupovala s heslem, dneska to bude jistě lepší no a nikdy nebylo.Naposledy se mi poštěstilo obdržet cosi připomínajícího plátek se sýrem,krokety polo syrové a obloha - no půl ředkvičky a oschlý kousek rajčete...pro mne už Budvarka nenenene
Vlasta
 
Příspěvky: 12
Registrován: 17 čer 2010 16:07

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Mirus » 27 říj 2010 17:13

Tak jsem procetl cele toto tema a ani v jednom prispevku jsem nenarazil na hodnoceni dle meho jedne z nejlepsich restauraci co se tyce jidla i obsluhy a tou je vinarna ROBO, vyborny napad s rychlym obcerstvenim kde Vam vydaji hotovku behem 5ti minut a muzete jist, nekdo namitne ze to neni buhvi jaka moderni kuchyne ale za sebe mohu rict ze je to ta porad poctiva ceska kuchyne a rodinne prostredi.
Naopak negativni zkusenost se tyka celkem nedavno otevrene restaurace na Mostne hore, jidelni listek dle p.Polreicha, tzn. cca 6 hlavnich chodu a nic, to by v zadnem pripade nebyl problem ba naopak, ale pokud ma kuchar na JL sest hlavnich chodu a pak mi donesou gulas, ktery mi uvari kazdy amater co si stoupne do kuchyne, reknou si za nej 140kc a jeste mu daji samoliby nazev jak je vyborny tak to povazuji za vysmech svym hostum :-(
Mirus
 
Příspěvky: 14
Registrován: 27 říj 2010 11:34

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Vladislav Liška » 27 říj 2010 17:42

Mostka skutecne jak kdy, nekdy je jidlo vyborne, nekdy ne. Chtelo by to jidelak obmenovat.
Robo skutecne na obedy rychle. Nikdy jsem tam nemel nic vyslovene spatneho, hodne se vari z polotovaru. Akorat mi tam dost vadi, ze jsem pak hodne nacichly kuchyni, ale treba uz je to tam ted lepsi, pul roku jsem tam nebyl.

Pokud chce nekdo videt jaka jidla se daji delat za stejne ceny jako ve Sklipku nebo Portalu necht navstivi prazsky Avion58.cz Pred chvili jsem tam skoncil, za stejne ceny naprosto perfektni servis, spickove jidlo, o prostredi ani nemluve. Je videt, ze to proste i za tyhle penize lze delat jinak. I kdyz musim rict, ze s poslednim jidlem i obsluhou v portalu jsem byl taky velice velice spokojen, ale je to o tom, kdo je zrovna na smene :(
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Tomas.Marny » 27 říj 2010 18:09

Robo nevím, nebyl jsem tam hodně dlouho, ale tu ulici v Práglu znám a rád se tam zastavím, koukal jsem na jídelníček a příjmené, opravdu příjemné ceny, dokonce by se tam mohl zajet podívat i pan Chovaneček se svým bufíkem na námku a polévkou za stejnou cenu, holt je pan Chovaneček hodně cenama u Prahy................. :idea:
Máte pravdu že v Portálu je to houpačka, jednou super a jindy jenom takový to jídlo...
Ale slyšel jsem, že u Družby je nějaký bufík, kde mají snad jen hotovky, a otevřeno jen do odpoledne, ale údajně super kuchyň a vše snad do 60 kaček, až bude volněji, zavítám a poreferuji :twisted:
Jinak dnes opět Pivovarský sál a opět 1A.
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Vladislav Liška » 27 říj 2010 18:14

Tomasi nenechte se pak odradit, ze tam nemaji cedulku ani vylohu, proste musite jit do tech neoznacenych dveri a pak do zlutych neoznacenych :)
Vladislav Liška
Uživatelský avatar
Vladislav Liška
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 21 kvě 2010 09:48
Bydliště: Litoměřice

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Tomas.Marny » 27 říj 2010 18:15

nerozumím.... :twisted:
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Llukas007 » 28 říj 2010 09:48

Hlavně néééé Mostná hora!!!! Jídlo hnus, v pití malej výběr, za to za velký ceny!!! Chování obsluhy arogance sama. O rychlosti raději pomlčím! Mostka za daného majetele a obsluhy už nikdy více! Děkuji
Llukas007
 
Příspěvky: 764
Registrován: 27 zář 2010 18:02

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Mirus » 29 říj 2010 15:55

Llukas007 píše:Hlavně néééé Mostná hora!!!! Jídlo hnus, v pití malej výběr, za to za velký ceny!!! Chování obsluhy arogance sama. O rychlosti raději pomlčím! Mostka za daného majetele a obsluhy už nikdy více! Děkuji



Nechtel jsem to psat takhle od srdce i kdyz jsem mel v hlave stejna slova... :-) to jste trefil v kazdem detailu....
Mirus
 
Příspěvky: 14
Registrován: 27 říj 2010 11:34

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Petr Panaš » 29 říj 2010 20:54

Teď 2 x po sobě na jídle v Pivovarském sále a vždy spokojenost s jídlem i obsluhou. K tomu nekuřácký salonek, tento podnik chválím.
Petr Panaš
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 1104
Registrován: 21 kvě 2010 12:58

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Stanislav Hylán » 29 říj 2010 21:21

Souhlas.
Stanislav Hylán
 
Příspěvky: 372
Registrován: 08 čer 2010 20:22

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Tomas.Marny » 30 říj 2010 06:07

Velice důrazně varuji před návštěvou vinárny RR v Pokraticích.
Jídlo ani ne průměrné kvality a barmanka - majitelka v jedné osobě opilá jak zákon káže dokonce tak, že nebyla schopná sečíst lístek a musela si doklopýtat pro kalkulačku.
Zažitek na hodně dlouho...
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Tomas.Marny » 01 lis 2010 13:45

Park hotel Terezín moje zkušenost, hezké prostředí, exklusivní toalety, ale všude zcela prázdno a jídlo opravdu nic moc, kuchař by měl býti vyslán někam na zkušenou, za ty ceny opravdu žádný zázrak, škoda...
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod m.gut » 11 lis 2010 19:46

tak jsem náhodou zavítal do restaurace hotelu Roosevelt, a byl jsem příjemně překvapen. Příjemné prostředí, slušná obsluha, stoprocentně nekuřácké. Svatomartinská husa dobrá, jen polívka trochu přepepřená.
m.gut
 
Příspěvky: 47
Registrován: 20 čer 2010 07:57

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Milada » 17 lis 2010 09:43

Včera jsem byla přemluvena svými dcerami, zašly jsme do Gurmánie a byly fakt nemile překvapeny. Teda spíš já, dětem je jedno, kolik máma zaplatí a za co :) .
Kroket bylo na každém talíři celkem 9, hranolků o něco málo více, ještě že k tomu měly kousek kuřete, jinak by to byla fakt jen pidi svačinka ;) . Co mě ale překvapilo - na nabídkových tabulích byly informace jako : vinná klobása 100g - 199 Kč :!: nebo kuřecí nudle 100g - 159 Kč :!: To se asi trošku spletli nebo je tam tak draho :?:
Do Gurmánie už fakt "na svačinu" ne, to už raději ke Kalinovi do bufetu - není tam tak "úžasné" prostředí a připojení k internetu, ale jídlo snad za přijatelnější ceny... :?
A co se týče klasických restaurací - pořádám každý rok třídní srazy a po návštěvě x restaurací v Litoměřícicíh a po kritice spolužáků, už fakt nevím, kam je zvát ;) . V sobotu se sejdeme v Ústí v mexické restauraci, tak snad to nebude "z bláta do louže" :roll:
Milada
Ověřený uživatel
 
Příspěvky: 200
Registrován: 23 kvě 2010 13:36

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Tomas.Marny » 17 lis 2010 10:55

Tak Gurmánie ať si majitel - živnostník s tradicí alias člen VV a slibotechna v jedné osobě pan Chovaneček vychvaluje co chce, ale jeho podnik je zajímavý pouze co se prostředí týká, jinak je to ne zrovna podnik na levné a dobré nasycení a to je prosím názor velké spousty lidí, i já mám nedobrou zkušenost a tak tam proto nechodím.
Ve městě je opravdu docela problém najít dobrou restauraci, kde mám já dobré zkušenosti, tam jiní pohořeli a opačně, je to prostě o přístupu zaměstnanců a majitelů provozoven...
Pokud jedete do mexické v Ústí, z vlastní zkušenosti doporučuji se zdaleka vyhnout mexické na Míráku, sice prostředí celkem dobré a odpovídající typu restu, výhled v z patra na náměstí hezký, ale kvalita jídel v poměru s cenou targédie a to mi potvrdily i servírky ... Ale je dosti možné, že už konečně toho neuměla kuchařského majitelé vyhodili a že mají jiné, nebo jiného, ale já dlouho vydýchávám když si někde naběhnu.
Ale mexickou na Klíši mohu vřele doporučit, jen si zařiďte rezervaci dostatečně včas, mají hodně nabito.
Phone: 475 201 000
Jinak pokud stojíte o opravdový kulinářský zážitek a budete chtít cestovat, vřele doporučuji restauraci na hradě Střekov, opravdoví profesionálové, jak kuchař, tak číšník, to je fakt super zážitek, ale nechají si to řádně zaplatit, ale stojí to za to ;)
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod Tomas.Marny » 19 lis 2010 18:43

Dnes jsme navštívili nově otevřenou čínskou restauraci v ulici Marie Pomocné (u autobusového nádraží) a mohu jen vřele doporučit, příjemné prostředí, neuvěřitelně milý číšník a jídlo o tom se zmiňovat nebudu, to musíte zažít sami, super, super, super.
A pokud se rozhodnete tuto restauraci navštívit, rozhodně si nezapomeňte vzít tašku sebou, protože ručím za to, že to prostě nesníte, to je moje vlastní zkušenost, ale rádi vám to zabalí sebou.
Při odchodu jsme dostali ještě lahvičky čínského vína jako dárek :P
Tomas.Marny
 
Příspěvky: 653
Registrován: 22 kvě 2010 18:58

Re: KDE SE DOBŘE VAŘÍ?

Příspěvekod elixdragon » 19 lis 2010 19:02

Sice to není k tématu, ale už dlouhou dobu chodím k Lachmanovi pro šunkové a litoměřické chlebíčky, chuť je vždy lahodná a to jak čerstvé veky, výborného bramborového salátu a super šunky a ceny jsou více než dobré, takže raději k Lachmanovi na dlouhou ulici, než do Gurmánie.
elixdragon
 
Příspěvky: 678
Registrován: 23 čer 2010 17:44
Bydliště: Litoměřice jak jinak

PředchozíDalší

Zpět na Chválíme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron